50 odstínů šedi: Premiéra očekávaného trháku roku se blíží!

Fanynky na celém světě jsou napjaté k prasknutí. Do kin míří očekávaný trhák 50 odstínů šedi (premiéra v českých kinech 12. února) a propagace filmu je rafinovaně vychytaná.

Zatímco diváci (a hlavně divačky) se nemůžou dočkat, představitel hlavní role Christiana Greye herec Jamie Dornan se po teroristických útocích na redakci magazínu Charlie Hebdo nechal slyšet, že se akcí kolem premiér v různých zemích strašně bojí. Svěřil se tisku, že ho pronásleduje myšlenka, že bude zastřelen a teroristé faktu, že 50 odstínů šedi zajímá celý svět, využijí.

Tak uvidíme, jestli se nezasekne těsně před vstupem na červený koberec, protože účastí na premiérách čeká herce i tvůrce filmu samozřejmě spousta.

Další kapkou zvyšující napětí v očekávání na blížící se premiéru filmu je nový videoklip Ellie Goulding k písni Love Me Like You Do. Exkluzivně u nás!

atímco diváci (a hlavně divačky) se nemůžou dočkat, představitel hlavní role Jamie Dornan se po teroristických útocích na redakci magazínu Charlie Hebdo nechal slyšet, že se akcí kolem premiér v různých zemích strašně bojí. Svěřil se tisku, že ho pronásleduje myšlenka, že bude zastřelen a teroristé faktu, že 50 odstínů šedi zajímá celý svět, využijí.

Tak uvidíme, jestli se nezasekne těsně před vstupem na červený koberec, protože účastí na premiérách čeká herce i tvůrce filmu samozřejmě spousta.

Jamie Dornan byl pro mnoho lidí hodně překvapivou volbou. Po zveřejnění jeho jména se strhla vlna kritiky, ale už pomaličku utichá. První záběry totiž jednoznačně mluví v jeho prospěch. I těm nejzarytějším kritičkám začíná docházet, že irský herec nebyl tváří Calvin Klein nebo modelem pro Diora jen tak pro nic za nic

Jamie Dornan byl pro mnoho lidí hodně překvapivou volbou a jeho výběr tisíce fanynek erotického románu na celém světě napřed odsoudily. Jenže vlna kritiky už pomaličku utichá. První záběry totiž jednoznačně mluví v jeho prospěch. Jamie Dornan má v sobě magické "něco" a nakonec mu okouzlené ženské publikum zřejmě padne k nohám. Ne nadarmo se živil jako model a objevil se v kampaních luxusních značek jako Calvin Klein nebo Dior! Skvělou figuru si udržuje díky ragby, které hrál i na profesionální úrovni!

Reálný Christian Grey je Ital!

Možná tomu nebudete věřit, ale záhadný Christian Grey, který má sadistické sklony, opravdu existuje i v reálném životě. Je to realitní agent, podnikatel a milionář Alessandro Proto (39). Nebo on to alespoň tvrdí. S britskou spisovatelkou E. L. James, která úspěšnou triologii napsala, se setkal v Itálii v roce 2010. Prý ji inspiroval, aby o něm napsala knihu, respektive o jeho zvláštním sexuálním životě. "Poznávám v hrdinovi knížky 50 odstínů šedi některé své rysy. Navíc jezdím stejným autem jako on, mám kanceláře ve stejném patře jako on... těch podobností je mnohem víc," uvedl Proto, který teď dostává tisíce nabídek na schůzku s ženami z celého světa. Co mu říkáte, líbí se vám?

Podívejte se na oficiální trailer k filmu s Jamie Dornanem svlečeným do půli těla:

A jak si herci užívali erotické scény? Nakonec ve filmu ukázali víc, než původně chtěli:

Fotogalerie z natáčení:

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky Itálie film kino premiéra Jamie Dornan herec Charlie Hebdo Christian Dior Calvin Klein Ellie Gouldingová E. L. Jamesová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.