Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5+1 věc, které byste podle svého muže měla dělat častěji

Zdaleka to není jen sex a komplimenty, které by žena měla svému muži servírovat co nejčastěji. Muž ocení i spoustu dalších věcí.
Vydáno: 12.04.2016
Často stačí maličkost, která muže udělá šťastným
Často stačí maličkost, která muže udělá šťastným Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nalijme si čistého vína, každodenní partnerský život není již tak závratně romantická a vzrušující jízda, jako bylo randění.

Dřív nebo později najedete sem tam na hrbol, sem tam do výmolu. Jak dojet co nejdál a co nejmíň zničení?

Máme pro vás pár návrhů:1. Navrhněte sex jako první

1_dear-john-seyfried Foto: Channing Tatum a Amanda Seyfried ve filmu Milý Johne

Jasně, jste v jednom kole. Přepracovaná, unavená, všeho máte nad hlavu. Ale chopit se čas od času akce vám může pomoct cítit se o moc líp. Tím, že převezmete aktivitu, vlastně tělu i hlavě nakážete přehodit se do jiného programu a zapomenout na všední agendu. Ač je to pro nás ženy možná těžko uvěřitelné, ani pro muže prý podle psychologů sex nepředstavuje jen fyzickou potřebu, ale je to také způsob psychického spojení s námi ženami.

Nemusíte hned každou sobotu večer rozjíždět striptýz, stačí jemné náznaky. Posazení na klín, vytažení košile z kalhot, výmluvný pohled. Uvidíte, že nezůstanou nepovšimnuty.

 

2. Buďte přímá, ale ne moc dominantní

2_1459959702-mcdfato_ec053_h Foto:

Matthew McConaughey a Sarah Jessica Parker ve filmu Lemra líná

Není tajemství, že nejvíce problémů mezi muži a ženami vzniká v důsledku odlišné formy komunikace. My si myslíme, že se vyjadřujeme zcela jasně; naši muži už si tím ale tak jistí nejsou. Většina z nich je ztracených, pokud je necháte vaše pocity pouze hádat, a uvádí, že by byli vděční za přesné a jasné definice toho, čím nám udělají radost. A pak by se tím prý beze zbytku řídili. (Hm, opravdu??)

 

3. Odložte na chvíli telefon

3_7 Foto:

Amanda Seyfried a Christopher Egan ve filmu Dopisy pro Julii

Jo jo, úplně vidíme, jak obracíte oči v sloup. Ale vzpomeňte si, kolikrát se už váš partner cítil dotčeně, když jste uprostřed jeho vyprávění sáhla po telefonu, abyste rychle zkontrolovala e-maily, projela Instagram, zkoukla nové komentáře svého postu na Facebooku? On to sice taky možná dělá, ale to není omluva. Zkuste někdy zavřít všechny chytré telefony, tablety a laptopy v jedné místnosti a jen tak si povídejte. Je to možná trochu zastaralé, ale funguje to!

 

4. Buďte více... spontánní

4_1-140515115P6 Foto:

Cameron Diaz, Leslie Mann a Kate Upton ve filmu Jedna za všechny

My ženy jsme většinou super zorganizované, výkonné, akční. Samozřejmě, naši muži totiž většinou nejsou. To ale neznamená, že bychom z této role neměly čas od času vypadnout a přestat brát všechno tak vážně. Uvidíte, jak osvěžující to bude jak pro vás, tak pro něj.

 

5. Nechte ho

5_bal-60-movies-to-see-in-summer-2015-20150501-042 Foto:

Amy Schumer a Bill Hader ve filmu Vykolejená

Ať se zouvá uvnitř v hale místo přede dveřmi. Snídá kafe a cigaretu místo pomerančového džusu. Chodí doma v trenýrkách místo v těch slušivých kalhotách, co jste mu koupila. Nechte ho zkrátka dělat věci po jeho. Samozřejmě s mírou a v bodech, které pro vás budou nejméně bolestné, ale vyhněte se neustálému sekýrování. Muži si rádi udržují iluzi svodobného života a rozhodování i po svatbě. A taky, kdo se má s nimi pořád rozčilovat?

 

Plus obligátní: Říkejte mu, jak je úžasný

1459959709-mcdvoww_ec003_h Foto:

Rachel McAdams a Channing Tatum ve filmu Navždy spolu

Klišé? Možná, ale platné. Kdo by se zlobil, když ho někdo chválí. A navíc když ten někdo je jeho partner?! Průzkumy ukazují, že pro většinu mužů je potřeba číslo jedna ze strany jejich partnerky ocenění, porozumění a uznání. Smutné, že spousta z nás je zvyklá převážně kritizovat a říkat svým mužům, co udělali špatně, než opačně. Manželští poradci pro to mají jednoduchou pomůcku: za každou jednu kritiku přidejte jednu pochvalu. Výsledkem bude velmi usměvavý druh. Takový, co snese modré z nebe i své družce.

 

Michaela Kovářová/Foto: profimedia.cz a goodhousekeeping.com

8 báječných věcí, které muži nikdy nepochopí

Je div, že muži a ženy spolu dokážou žít – vzhledem k tomu všemu, co je dělí. Tyto dva světy se navzájem nikdy nepochopí. To ovšem člověku „docvakne“ až s léty. Mladé ženy se ještě svědomitě snaží partnery přetvořit k obrazu svému, přimět je k tomu, aby se změnili k lepšímu. Což je vyloučeno. Ženy ve středním věku to už vědí. Kohouta v holubičku neproměníte. Muži a ženy se mohou v nejlepším případě se zaťatými zuby tolerovat, ale jeden druhého nepochopí. Nebo si dokážete vysvětlit, proč muži nejsou nadšeni následujícími báječnými činnostmi?

Sáhodlouhé telefonování

Sáhodlouhé telefonování

Kam se hrabou všichni psychiatři na okrese na hodinový telefonát s matkou, sestrou či nejlepší kamarádkou! Za slabou hodinku či dvě se probere všechno na světě, od koupě šatů přes změnu účesu až po fakt, že nový šéf vypadá dobře, ale bohužel je potřetí ženatý, nicméně ta jeho třetí žena: žádná sláva a semetrika k tomu. Když něco z toho zaslechne muž, zaúpí: „Víš, kolik to bude stát? A s matkou ses přece viděla dopoledne, proč jste si to proboha neřekly zadarmo?!“

10 chyb, kvůli kterým vám chlap uteče

Máte pocit, že vaše biologické hodiny bijí na poplach jako šílené? Pak hlavně žádnou paniku. Zachovejte klid a chladnou hlavu. Jistě už máte tu zkušenost, že v panice a rozrušení dělá člověk jednu chybu za druhou. Je třeba se uklidnit a jednat rozumně. Kdo chce miminko, nutně potřebuje partnera. Pokud se vám podařilo potenciálního tatínka "ulovit" a cítíte se konečně šťastná, těšíte se na svatbu a na to, že se z vás stane maminka, myslete na to, že partnera nesmíte vyplašit.

Proto nedělejte následující hrubé chyby:

 

Máte pocit, že vaše biologické hodiny bijí na poplach jako šílené? Pak hlavně žádnou paniku. Zachovejte klid a chladnou hlavu. Jistě už máte tu zkušenost, že v panice a rozrušení dělá člověk jednu chybu za druhou. Je třeba se uklidnit a jednat rozumně. Kdo chce miminko, nutně potřebuje partnera. Pokud se vám podařilo potenciálního tatínka "ulovit" a cítíte se konečně šťastná, těšíte se na svatbu a na to, že se z vás stane maminka, myslete na to, že partnera nesmíte vyplašit.

Proto nedělejte následující hrubé chyby:

Nemluvte o svatbě

muž uteče svatba

Podle nepsaných pravidel by o svatbě měl začít mluvit muž. Opravdu byste se už velice ráda vdávala? Pak o tom mlčte, ať svou "oběť" nevylekáte. Pokud úmysl co nejdříve se vdát oznámíte v ten nejnevhodnější čas, ať už na prvním rande anebo po pouhých několika týdnech trvání vztahu, ženich vezme nohy na ramena.

 

 

Článek je zařazen v: čím potěšit muže
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama