zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

6 způsobů, jak posílit manželství za méně než 5 minut

1/6: Začněte den „skákáním“
posílit manželství skákání

Otevřete ráno oči a zkuste se přemluvit do menšího příjemného cvičení. Nejenže vám to udělá dobře po těle, ale budete se cítit lépe i psychicky. Bude vám naprosto skvěle, budete mít energii na rozdávání. Ačkoliv budete nabuzená, současně vás jen tak něco nerozhází. Ani třeba partnerova špatná nálada, nebo že nevynesl odpadkový koš. Jestli vstáváte s manželem ve stejný čas, můžete ho do vaší ranní rozcvičky zapojit. Udělejte si z toho zábavu a třeba si i vymýšlejte nové cviky. Fantazii se meze nekladou. A kdo ví, zda to třeba neskončí u příjemného milování.

2/6: „Pětiminutovka“ v koupelně
posílit manželství pětiminutovka

Ano, to je velmi důležitá rada do manželství – najít si svých pět minut v koupelně a užít si je tam sama. Ideálně hned, co dorazíte z práce domů, kdy jste plná dojmů a potřebujete si na chvilku pročistit hlavu, aby vás hned nenaštval nějaký velmi dotěrný dotaz manžela. Jakmile v koupelně „vychladnete“, přestanete být popudlivá a jako „na pérkách“ - vyhnete se tak zbytečným sporům. Jestli je venku hezky, můžete si užít svou „pětiminutovku“ třeba na zahrádce či procházce. Zkrátka kdekoliv, kde máte chvilku ticha a klidu. Tuhle taktiku poraďte i manželovi.

 

 

3/6: Přemýšlejte nahlas
posílit manželství nahlas

Pamatujete si na vaše začátky? První rande, „mailování“ a posílání si odkazů se články či obrázky, na které jste chtěli znát partnerův názor? Oživte si to. Páry, které si spolu povídají a sdílejí si navzájem své myšlenky a zkušenosti, mají k sobě logicky blíž. Nemusíte se už jen bavit o tom, kdo vyzvedne děti u babičky nebo kdo připraví večeři a vyvenčí psa. Rozšiřte vaši konverzaci například o témata z kultury, cestování, dění ve městě nebo na vesnici a podobně. Určitě se najde i prostor na sladké vzpomínky. Někdy je fajn užít si trochu nostalgie.

4/6: Nebraňte se milování častěji než jednou týdně
posílit manželství sex

Nebojte se sexu, i když výzkumy prokazují, že páry, které ho mají 1x týdně, jsou prý nejšťastnější. To však neznamená, že pokud byste se milovali častěji, odcizili byste se. Každopádně už jste s partnerem dost velcí na to, že nemusíte mít při každém milování zapálené svíčky a postel zasypanou okvětními lístky.

 

Jak ale nenásilně začít? Zkuste třeba zavzpomínat, jak jste si to spolu tehdy užívali „na tajňačku“ na mejdanu u vašich přátel na koberci v jejich ložnici. Nebo si připomeňte, jak to vašemu partnerovi seklo, když vás poprvé pozval na rande. Uvidíte, že nebudete vzpomínat sama. A brzo nezůstane jenom u slov...

 

5/6: Podívejte se na srandovní video
posílit manželství videa

Najděte si na internetu nějaké vtipné video a zasmějte se tomu společně s manželem. Smích totiž pomáhá udržovat manželství. Nový výzkum realizovaný na University College London naznačuje, že sdílený smích pomáhá zlepšit intimitu mezi těmi, kteří se smějí. Jakmile se totiž společně smějete, jste ochotni mezi sebou sdílet vaše pocity a emoce. Tak šup, zadejte si do vyhledávače třeba „nejvtipnější zvířecí videa“ a zábava může začít.

6/6: Nalaďte se přes telefon na společnou vlnu
posílit manželství telefon

Díky emailu v telefonu, sledování facebooku a „smskování“ můžete mít s vaším telefonem až patologický vztah, kdy ho dokonce nechcete pustit z rukou. Pokud se toho nemůžete pořádně zbavit, využijte telefon k posílení vztahu s vaším manželem. Můžete si na něm prohlížet fotky z rodinné dovolené, pustit si na něm vaši svatební píseň nebo zpěváka, kterého máte rádi. Příjemná atmosféra vás najednou začne vybízet k tanci a soukromý mejdan může začít.

 

-šp-

reklama