zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

7 důvodů, proč nemáme orgasmus

1/7: 1. Mohou to být léky, které se postarají o to, že dosáhnout vyvrcholení je téměř nemožné
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Lékaři tvrdí, že léky jako SSRI (používané k léčbě deprese, úzkosti a dalších podobných nemocí) mohou snížit hladinu pohlavních hormonů v těle, a to často vede k tomu, že prožíváte orgasmy opravdu mizerné nebo je nemáte vůbec. Takže v případě, že sex je skutečně dobrý, toto je důvod, proč nedosáhnete slastného konce. Promluvte si se svým lékařem a společně zjistěte, jestli nejsou nějaké jiné léky s menším počtem vedlejších účinků na sex, které byste mohly užívat.

2/7: 2. Slovo sex je pro vás jen pohlavní styk, kdy penis vniká do vaginy
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

To je podle odborníků prý veliký problém. Většina mužů si totiž myslí, že jsou v sexu neuvěřitelně dobří, ale ve skutečnosti nemají ani ponětí, co dělají. Je vědecky dokázáno, že jen polovina žen je schopna dosáhnout orgasmu z klasického polohy při styku. Takže není divu, že máte problémy s metodou sbíječka. Zkuste přidat na stimulaci klitorisu, klidně zapojte své ruce, nespoléhejte se na partnera. Nebo můžete pozvat ke spolupráci váš vibrátor, který použijte na klitoris během pohlavního styku.

3/7: 3. Říká vám vůbec něco slovo předehra?
Jak nám vyjde tajenka?

Mnoho žen předvádí falešné orgasmy, protože mnoho z nich prožívá falešnou předehru. Takže vážně, pokud se vám váš muž dostatečně nevěnuje, není schopen předehry, abyste se dokázala pořádně vzrušit, měla byste s ním na toto téma prohodit pár slov. Za těchto podmínek je opravdu těžké mít orgasmus. Řekněte mu, aby zpomalil a dal vám čas.

4/7: 4. Jste příliš vystresovaná na to, abyste si sex opravdu užila
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Mnoho žen tráví při sexu hodně času přemýšlením a to není dobré. Měly byste vypnout své mozkovny a užívat si! Strach z nechtěného těhotenství, obavy z pohlavně přenosných chorob, jakož i to, zda je ten chlap pro vás ten pravý, zda je vám věrný, se snažte ze své rozkošné hlavičky aspoň na chvíli vymazat. Když se budete během sexu zamýšlet nad tím, jestli váš manžel nebyl přes den zavřený v kanceláři se sekretářkou, orgasmus se na 100 % nedostaví, to se klidně vsadíme. Tedy pokud vás tato představa v někde v nitru vlastně nevzrušuje. Prostě se uvolněte a užívejte si ty slastné chvíle.

5/7: 5. Nemáte ani ponětí, co je pro vás dobré, co vás přivede k orgasmu
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Vagina má hodně „součástek“ a není to tak, že se o jejím funkčnosti dozvíme během dospívání. O menstruaci si s vámi maminky asi promluvily, ale o tom, co udělá dobře vaší vagině, to asi těžko. A pravděpodobně by to asi k ničemu nebylo. Každá žena reaguje na jiné podněty.

Nejlepší je vyzkoušet různé způsoby masturbace a naslouchat svému tělu. Zkuste si stimulovat klitoris i vaginu vnitřně, nejlépe současně. Nebo klidně odděleně, abyste přišla na to, co se vám líbí, a pak to mohla sdílet se svým partnerem.

 

6/7: 6. Vyvíjíte na sebe velký tlak, chcete mít orgasmus rychle
S ženou je to velmi jednoduché, jen se to musí umět. ;)

Pokud jste nervózní, unavená nebo máte ze sexu nepříjemný pocit, zřejmě se to nepovede. Pokud ale přemýšlíte nad tím, že už to trvá dlouho a jednou začnete s tím, že orgasmy předstíráte kvůli tomu, že máte pocit, že partnera už přestává bavit oddalovat vyvrcholení kvůli vám, dostnete se do bludného kruhu bez orgasmu. Je dokázáno, že ženy, které se stresují kvůli tomu, že orgasmus dlouho nepřichází, jsou při sexu v permanentním stresu a to je konečná! Zkuste na to nemyslet a užívat si pocity, které vám soulož přináší. Pravděpodobně se vaše vyvrcholení dostaví ve chvíli, kdy to nejméně čekáte.

7/7: 7. Možná by vám stačilo trochu lubrikantu.
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Asi 40 procent žen nemá dostatek přirozené lubrikace na to užít si sex. I když vaše tělo normálně navlhne, někdy chemie kondomů, hormony a emoce můžou způsobit, že se během aktu „vypnete a vyschnete“. Někdy stačí jen přidat trošku maziva (POZOR: není to případ jen starších žen, tyto potíže mohou mít i mladé slečny), je to snadný způsob, jak se budete cítit pohodlně a orgasmus bude ready.

reklama