Sex a vztahy

19. března 2014 04:15

Martina Čerňanská

7 hodně intimních otázek na které všichni chtějí znát odpověď

7 hodně intimních otázek na které všichni chtějí znát odpověď

I přes všechny naše znalosti ze sexuální a intimní sféry existují určité otázky, na které mnohé ženy hledají odpověď, ale stydlivost a dobré vychování jim brání je byť jen vyslovit. Zahoďte stud stranou a pojďte to s námi zjistit.

Kterou milostnou polohu mají pánové nejraději?

Určitě tu, ve které do vás zezadu pronikají. Mají tak svůj zásun pod kontrolou, což je pro ně jako vizualisty více než důležité. Dovolte mu se dívat a vycházejte jeho pohybům vstříc.

Tip pro zlobivé holky: Pokud s tím nebudete mít sebemenší problém, požádejte ho, ať vám dá na zadek. Některé muže dokonale rozvášníte tím, když si bude moci nabrat vaše vlasy do dlaní a jemně za ně tahat.

Proč chtějí spíš orální sex než klasiku?

Chlapi jsou orálním sexem posedlí. Dotek jazyka je totiž mnohem intenzivnější než opakovaný pohyb nahoru a dolů při klasickém milování. Pokud partnerovi dopřejete orální stimulaci až k vyvrcholení, bude jen váš.

Víte, jak se pozná ta nejlepší milenka ze všech? Tak, že muže rozvášní orálem a pak si ho bez jediného slova osedlá.

Proč je tolik láká průnik do zadečku?

Konečník umožňuje mužům pevnější sevření, a tedy i maximální stimulaci. Mnohé ženy ale anální sex považují za nevhodnou, bolestivou a nehygienickou milostnou variantu, které se raději vyhýbají. A jak to tak bývá, co není dostupné, po tom automaticky roste chuť.

Proč zahýbají muži a proč ženy?

Na téma nevěry by se daly popsat tisíce stránek a někdo by mohl namítat, že to ještě není dostačující. Choutky k nevěře v nás budí stereotyp, nuda a především nezájem jednoho z partnerů. Vědci však zjistili to, že něžné pohlaví nejčastěji seběhne z hlavní cesty v době, kdy se naším tělem prohání roztoužené volání, a to na prahu třicítky. Milujeme samu sebe, umíme si totiž v sexu užít to, co nám dříve nebylo po vůli, a taky nám v hlavě zní potřeba být matkou.

Pánové dokážou být nevěrní permanentně. V mládí je lákají zralé a zkušené ženy a v době, kdy chytnou druhou mízu, zase mladé, rozverné a nezkušené. Na druhou stranu, vždycky jsou k tomu potřeba dva.

Kdy je nejlepší mít sex?

Spokojení budete za předpokladu, že k němu dojde ve chvíli, kdy budete mít chuť. Zdá se ale, že pánové preferují raději ranní sex, kdežto my ženy ten večerní. Důvod? Můžeme se na něj připravit, zkrášlit a navíc nám ranní odér z partnerových úst nestopne libido. A ještě k tomu můžeme usnout drahému po sexu v náručí. Co víc si lze přát, že?

Opravdu tolik záleží na velikosti?

Žena, která dosáhne orgasmu výhradně za stimulace klitorisu, si na nevelké nářadí nebude stěžovat, kdežto ta s vaginální vzrušivostí možná nebude maximálně uspokojena. Důležitá je i technika a také naše rozpoložení – jak se cítíme po boku milence, zda nás umí rozparádit a vzbudit v nás dojem sexy ženy. Zdá se, že i pokud jde o velikost, je nejlepší zlatá střední cesta.

Proč muži sledují porno?

Za vším je nastavení mužské sexuality a vůbec nezáleží na tom, zda je muž zadaný, nebo single. Nezadaní pánové sice stráví prohlížením erotických serverů víc času než čerstvý ženáč, ale určitě tato potřeba sledování pikantních videí prostě nevymizí v okamžiku, kdy se po boku muže objeví žena jeho snů. Stejně, jako my ženy milujeme nekonečné seriály, tak chlapi dávají přednost pornu. Nejenže se jim to líbí. Ono je to i vzrušuje!

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.