Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

7 vět, které nikdy neříkejte v autě, když partner řídí

1/7: Už půl hodiny bloudíme. Zeptej se té stařenky na cestu
7 vět, které nikdy neříkejte v autě, když partner řídí sedí na autě

Ptát se na cestu bývá pro muže ponižující. Oni to prostě nenávidí! Mají za to, že se s orientačním smyslem narodili a že je jejich svatou povinností najít i to nejzapadlejší místo, natož například Karlštejn. Nenuťte je ptát se pocestných, kudy se jede na Prahu. Buďto se zeptejte sama, anebo partnera nechte, ať si bloudí dál.

2/7: Jedeš jako šnek. Pusť mě za volant, ukážu ti, jak se řídí.
7 vět, které nikdy neříkejte v autě, když partner řídí žena řídí

Nemístná a nebezpečná poznámka. Myslete na to, že muži si na svém řidičském umění velice zakládají, jsou na něj pyšní. A to dokonce i v případě, že nejsou právě extra řidiči. Pak není dobré jim to v automobilu připomínat. A ani bezpečné. Pokud se vám někdo, kdo řídí skutečně jako ponocný, pokusí dokázat, že je pirátem silnic, ocitnete se v nemocnici s nohou zavěšenou na kladce.

3/7: Tohle že je zkratka? Spíš prodlužovačka, ne?
7 vět, které nikdy neříkejte v autě, když partner řídí žena řve

Opět nevhodný výsměch partnerovým orientačním schopnostem. Pokud si na mapě s dětinskou radostí našel zkratku a pustil se po ní, aby vám dokázal, jak dokonalý je průzkumník terénu, nekazte mu radost. Všichni víme, jak velice muži potřebují chválit. Povězte mu, že ta zkratka je báječná. Jen pozor, aby to neznělo ironicky.

4/7: Musím ti něco říct. Jsem těhotná.
7 vět, které nikdy neříkejte v autě, když partner řídí hlava na volantu

Důležitá informace: Šokující novinky se nikdy, ale opravdu nikdy nesdělují v automobilu. Že je to nebezpečné? No to je slabé slovo! Zvláště nacházíte-li se v požehnaném stavu, musíte na sebe dávat ještě větší pozor než obvykle. Řekněte mu to na večeři při svíčkách, tam máte aspoň jistotu, že hned poté nenabouráte do pouliční lampy.

5/7: Naše auto je příšerné. Kdybys viděl, jaké má šéf...
7 vět, které nikdy neříkejte v autě, když partner řídí rozbité

Pravděpodobnost, že vzápětí narazíte do starého dubu, je velká. O stavu vašeho vozu si pohovořte v bezpečí kuchyně anebo na procházce k rybníku, kde budete krmit kachny. A v žádném případě jej nesrovnávejte s automobilem nadřízeného. Ale pokud je vozidlu více než patnáct let a odpadávají z něho součástky, asi byste to měli opravdu začít řešit.

6/7: Dneska mi volal Pepa. No přece ten, co jsem s ním deset let chodila.
7 vět, které nikdy neříkejte v autě, když partner řídí nuda venku

I toto sdělení může osloveného znervóznit, rozrušit či rovnou rozčílit. Lze předpokládat, že vašeho bývalého partnera zuřivě nenávidí. Ale i kdyby jej jakž takž snášel, nechte si Pepův telefonát pro sebe. Je přece známo, že žena má mít svá tajemství. Činí ji to zajímavější.

7/7: Jééé, podívej se támhle na toho sokola, jak krásně letí.
7 vět, které nikdy neříkejte v autě, když partner řídí pohoda

Je přísně zakázáno upozorňovat řidiče, který nesmí spustit oči ze silnice, na přírodní krásy a pozoruhodnosti v okolní krajině. A už rozhodně ne zvýšeným obdivným hlasem, protože pak se řidič lekne a může se leccos stát. V roli spolujezdce si vychutnávejte půvab krajiny: Ale mlčky!

-em-

Reklama