8 lží o sexu, které jsme slyšeli v Sexu ve městě

8 lží o sexu, které jsme slyšeli v Sexu ve městě

Každý díl seriálu Sex ve městě představuje dvacet minut plných nejen módy a luxusních podniků, ale především originálních hlášek a leckdy až absurdních zážitků čtyř hlavních hrdinek. Přestože Carrie Bradshaw ví hodně o sexu a nebojí se zeptat, objevilo se v seriálu několik obrovských omylů týkající se právě sexu a vztahů.

Malý penis je totálně na nic

Ve světě sexuální bohyně Samathy Jones je malý penis horší než zápach z úst nebo trestný čin. Ale ve skutečnosti nutně nejsou všichni méně obdaření muži venku ze hry. Každá žena má jiné potřeby, každá žena má jinou vagínu. A navíc ne všichni se chtějí milovat. V dnešní době najdeme komunity lidí, kteří se chtějí seznamovat a uzavírat sňatky, ale jsou v podstatě asexuální, sex nepotřebují. Těmto, ale i mnoha dalším lidem,by tedy neměl vadit ani „mikropindík“.

Chlápci na jednu noc jsou dokonalí

Vypadá to, že sbalit pěkného týpka na baru je stejně jednoduché jako cvrknout do kuličky. A že se to děje párkrát do měsíce a navíc je to téměř vždycky ohromující, je téměř samozřejmostí. Jaká je ale realita? Opravdu je možné seznámit se každý týden s nádherným chlápkem, s nímž zažijete několik orgasmů, jako „Samy“ Jones? Jestli se to někdy stane, je to tak jednou, dvakrát za život. Častěji sex za nic nestojí, nebo tohle nikdy neuděláte. A pokud ano, bojíte se ráno otevřít oči kvůli zjištění, jakého ožralu vedle sebe máte.

Za peprné řečičky dostanete kopačky

Jak nejhůř může zareagovat chlap, když mu v posteli řekněte nějakou prasečinku? Rozejde se s vámi. Tuto zkušenost měla Miranda. Jakmile svému milenci sdělila, že má rád, když mu strká prst do zadku, smrtelně se urazil, vylétl z postele, zabouchl za sebou dveře a pak ho už nikdy neviděla. Jeden z extrémů, které se naštěstí běžně nedějí. Muži většinou nějakou tu vaši peprnou poznámku ocení.

Užít si s poslíčkem je naprosto normální

Možná, že jste se někdy zasnila, když vám donesl sexy poslíček vaši zásilku. Jaké by to asi bylo si to s ním užít? Málokterá z nás má ale odvahu to opravdu zkusit. Jenže Samatha tyhle zábrany nikdy neměla. Ve tři odpoledne dorazila zásilka, Samatha sjela týpka pohledem, zavřela se v kanceláři a za chvilku vyšel poslíček s blaženým výrazem ve tváři.

Prdnout si v posteli je rozsudek smrti

Jestliže jste viděli tento seriál už 150x, nemůže se vám nevybavit díl, kdy si Carrie, dospělá žena, uprdne před „panem Božským“. Dramaticky vyskočí z postele a celý díl řeší, že se mu znechutila a jejich vztah skončil. Pokud se vám to někdy stane, buďto to ignorujete, nebo se tomu s partnerem zasmějete. Co by to bylo proboha za vztah, když by ho ukončil jeden prd?

Na každém rohu čekají nažhavení přitažliví muži

Ačkoliv párkrát prožila některá z hlavních hrdinek seriálu tzv. období sucha, kdy nemohla najít žádného obstojného partnera, většinou tomu bylo naopak. Buďto ty ženy vědí něco, co my, obyčejné smrtelnice, neznáme, nebo se jedná o televizní show, která nemá s realitou nic moc společného. Potkat téměř na počkání atraktivního chlapa, který o vás projeví také zájem, nefunguje ani v New Yorku.

Vibrátor je jen obyčejná „věc“

Jestliže k vám vaše kamarádky vtrhnou jako komando, aby vám zabavily váš vibrátor, protože kvůli němu všechno ostatní zanedbáváte, pravděpodobně by to vaše přátelství dost narušilo. Je to už trochu moc – příliš velký zásah do intimity.

Ženy probírají svůj sexuální život kdekoliv na veřejnosti

Gumové bradavky, obří penisy, předstíraný orgasmus, anální sex… Probírání těchto témat s kamarádkami, kdy mluvíte poměrně hlasitě, je tabu během oběda i na hodině jógy. Samozřejmě že se kamarádce svěříte s předešlou žhavou nocí, ale někde v ústraní, kde máte soukromí. Ne, že to na ni budete pořvávat ve vaší oblíbené kavárně.

-šp-

Sdílejte článek
Štítky New York postel sex penis Sex ve městě Carrie Bradshawová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.