8 nejhorších věcí, které muži na ženách absolutně nesnáší. Dámy, děláte některou z nich?

Tudy cesta k srdci muže rozhodně nevede.

Občas je pro ženy dost těžké přijít na to, jak zaujmout vyvoleného muže. Ještě horší je, udržet jeho pozornost, když už jej získaly. Existuje bezpočet knih, článků a jiných publikací, které nabízejí všemožné rady, co dělat, a co ne, aby ženy svého potenciálního partnera ulovily. I proto jsme se rozhodli sepsat seznam věcí, kterými žena svého prince na bílém koni rozhodně nedostane. Naopak, akorát jej odradí. Těchto 8 věcí totiž muži na ženách bytostně nesnášejí.

1. Moc make-upu

Buďte přirozená, nejlepší make-up je neviditelný. Vyvarujte se třpytek a výrazně barevných očních stínů.

2. Nepřirozené vlasy

Dokonalý objemný účes si nechte na ples. Při ostatních příležitostech muž spíše ocení méně lepkavého gelu a laku.

3. Neoholené chlupy

Vše, co má být hladké, oholte. Ochlupení si muži spojují s testosteronem, popřípadě s varlaty. Na ženách je opravdu vidět nechtějí.

4. Nedostatečná ústní hygiena

Pečujte o své zuby. Časté pití kávy a červeného vína je nehezky obarví, takže si je občas nechte vybělit. A samozřejmě mějte v kabelce vždy žvýkačku.

5. Moc alkoholu

Pijte s mírou. Muži mají rádi ženy, které se umí bavit, když se ale nedokážou udržet na vlastních nohou, to je zaručeně odradí.

6. Negativita

Muži chtějí vedle sebe šťastné a pozitivní ženy. Nechte plavat nedokonalou obsluhu v restauraci nebo fronty v obchodech a ukažte svou okouzlující tvář.

7. Neustálé vyčítání

Nikdo nechce poslouchat pořád dokola výčet věcí, co dělá špatně. Pokud neustále zapomíná dávat dolů prkýnko, dejte si ho dolů sama. Je to prkotina, on vám na oplátku odpustí váš špatný zvyk.

Sdílejte článek
Štítky kniha Ženy muži vztahy make-up

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.