Sex a vztahy

27. září 2015 04:40

Lucie Průchová

8 typů žen, se kterými by to chtěl vyzkoušet každý chlap (ale nechce to přiznat!)

Muži jsou námi ženami považováni za mimořádně složité bytosti. O svých sexuálních touhách a představách nikdy moc nechtějí mluvit, protože mají strach z nepochopení. A proto si my ženy často myslíme, že jim stačí jen koketní úsměv, štíhlé tělo, bujné vnady a jsou úplně hotoví!

Ono to tak většinou tedy opravdu je, nemá smysl si nalhávat, že ne, ale buďme k nim teď trochu spravedlivé. Není totiž pravda, že se zajímají jen o prvoplánové sexbomby a smyslné něžné krásky. Někdy totiž zavřou oči, aby si splnili své neobvyklé fantazie…

Zvědaví na jejich sexuální sny jsme prošli diskusní fóra hemžící se mužskými důvěrnostmi. Zcela anonymně muži připouštějí, že někdy chtějí k hříchu něco opravdu neobvyklého. Stává se také, že krása pak hraje druhořadou roli. Čím více je dotyčná v normálním životě nedosažitelná, tím víc je pro muže vzrušující.

Zde jsme vybrali z diskusí 7 typů žen, se kterými by chtěl téměř každý chlap strávit noc, i když to nahlas nikdy nikomu neřekne:

Učitelka

Každý muž v sobě skrývá malého chlapce. Ne nadarmo se říká, že muži nikdy nedospějí. Jediný rozdíl je, že dnes vědí více o životě a mají odvážnější nápady. Mnoho z nich sní o úchvatné noci s učitelkou, kterou milovali na základní škole. Sní o tom, jak se s nimi paní učitelka zamkne v kabinetu a tam jim říká, jak se k ní mají chovat a co přesně by od nich chtěla a když neposlouchají, čeká na ně zasloužený trest. Ten si asi každý představuje po svém.

Kolegyně

Ano, tyto sexuální představy jsou snad nejčastější ze všech. Možná právě vy jste jedna z těch, na které myslí váš kolega, když si udělá chvilku jen sám pro sebe a potřebuje nějaký objekt touhy. Pravděpodobně je to tím, že i když s kolegyněmi muži tráví tolik času, jsou pro ně vlastně nedostupné – a zakázané ovoce přece chutná nejlíp. To asi vede muže k tomu, že si představují, jak se s dotyčnou zavřou v kanceláři po pracovní době a rozdají si to s ní na pracovním stole.

Asiatka

Exotika byla v sexu vždy přitažlivá, největší zájem mají pánové o obyvatelky Dálného východu, pro Evropany stále ještě úplně neobjeveného. Snědé hispánské ženy a asijské krásky jsou pro naše muže stále něčím zvláštním a nedostupným. Představa sexu s nimi je spojena s tajemstvím a jejich skromností. Ony jsou obvykle proti Evropankám velmi malé, elegantní a nenápadné.

Bývalá přítelkyně

Zní to divně, ale v tužbách mužů se objevuje bývalá láska velmi často. Pro většinu z těchto snílků bývá opakované svádění ženy, s níž měli již kdysi nějaký vztah, něco jako „test mužnosti“. Pokud by i přes nepříjemnou zkušenost (a loučení je vždy spojeno s negativními emocemi) totiž dotyčná neodolala a podlehla mu, cítil by se jako bůh. Dokonce i když nemá ani trochu v úmyslu se k ní vrátit, chce jí prostě dokázat, jak moc ztratila tím, že o něj přišla.

Žena zákona

Na první pohled nejvíce asexuální povolání, ale muži chtějí být někdy týráni. Mnoho z nich fantazíruje o úzkém kontaktu s právničkou nebo soudkyní. Nejčastěji si představují, že jsou zoufalí, pokorní a zcela zničení, ale někde uvnitř se v nich skrývá nespoutané zvíře, které ona vytáhne na světlo. Ze samotné myšlenky na intimní kontakt s úřady se jim dělá zimnice, ale vlastně sní o tom, aby byli odsouzeni na dlouhá léta tvrdé práce. Při nejlepším v ložnici.

Tlusťoška

Oficiálně je ideál krásy pro 99 % mužů štíhlá studentka s obřím poprsím. Tělo by mělo být krásně tvarované, sportovní, a případné nedostatky mluví v její neprospěch. Ale to je jen část pravdy. Muži mají tendenci být velmi zvědaví a mnozí z nich uvažují o tom, jaké by to bylo s pořádně tlusťoučkou paní. Na každém kroku slyší, že milenky nadměrných velikostí mohou být velmi citlivé a odvážné, tak by byl hřích to nevyzkoušet. Samozřejmě, že potají, protože oficiálně by v očích ostatních klesli na dno.

Zralá žena

Zdá se také, že tato skupina žen probouzí u mužů nejvíce touhy. Ne nadarmo se říká, že „na starém kole se naučíš nejlépe jezdit“. Většina mužů, kteří se k tomuto pokusu odhodlají, i když často po nějaké té sklence na kuráž, je spokojena. Někteří si svou postarší krásku ale uchovávají jen ve své hlavě a v představách. Nicméně je známo, že pánové rádi experimentují a navíc jsou sami o sobě podřízený prvek. Kombinace těchto dvou věcí je vede do ložnice ve společnosti mnohem starší ženy. Za prvé – je to něco nového, za druhé – oni chtějí, aby s nimi bylo zacházeno jako s malými chlapci.

Kamarádka

K tomu se nikdo z nich nechce přiznat, ale toto téma se objevuje v diskusích velmi často. Někteří si představují, že se vsadili se svým kamarádem, že si užije noc s jejich společnou přítelkyní. Nejen ze zvědavosti, ale také rádi soutěží. Chtějí dokázat sobě a kamarádům, že skutečný muž je ve společnosti jen jeden. Naštěstí pro oba aktéry jen zřídka se rozhodnou to aplikovat v opravdovém životě, fantazie zůstává jen uvnitř hlavy a kamarádství funguje dál.

-lup

Sdílejte článek
Štítky Dálný východ ložnice sex fantazie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.