Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Ani vyzývavá, ani usedlá: Jak se obléknout na rande

Zamilovanost a milostné schůzky zlepšují náladu a prodlužují život. O tom by ostatně mohli odborníci na lidskou duši dlouze vyprávět. Choďte na rande, kdykoli to jen jde, zjevně to prospívá duševnímu zdraví.
Vydáno: 01.09.2015
Budeme si hrát na doktora?
Budeme si hrát na doktora? Autor: ilustrační foto/thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Namítnete, že jste vdaná anebo žijete v dlouhodobém spokojeném vztahu, který pravděpodobně povede ke svatbě? Nevadí. Choďte na rande s legitimním partnerem či se (skoro)manželem. Budete se divit, jak to oživí váš možná už trošku stereotypní vztah. Ostatně pozdní léto je období pro milostná dostaveníčka jako stvořené. A tak, řečeno sebevědomým slovníkem dnešní mládeže: Jděte do toho, to dáte!

Jak se obléknout na letní rande - Obrázek 4 Foto:

Půvaby neschovávejte

A protože ženy a muži jsou bytosti navýsost odlišné (každý z jiné planety, o tom není sporu), muži se zpravidla nijak zvlášť netrápí tím, co si na milostné dostaveníčko obléknout, zatímco u žen je tomu přesně naopak: ty nemyslí na nic jiného. Zejména když se jedná o první rande s dotyčným – tehdy je potřeba udělat dojem, zaujmout, řekněme, na první pohled. A to je samozřejmě složitý úkol. Jak být svůdná, ale nikoli vysloveně vyzývavá? Jak působit elegantně, ale nikoli usedle? Jak docílit toho, abychom vypadaly roztomile lehkomyslně a také pokud možno sebevědomě, když se nám svírá srdce trémou, nejistotou a pochybnostmi? Je třeba zatnout zuby, půvaby rozhodně neschovávat, ale na druhou stranu také neodhalovat až příliš, a přesvědčit sebe samu, že vypadáte úžasně a že prokazujete dotyčnému už jen tím, že se na schůzku dostavíte, velkou čest.

Jak se obléknout na letní rande - Obrázek 2 Foto:

Omládněte

Říká se, že každá žena (a pochopitelně že v každém věku) je krásná, když si to ovšem dovolí. Dovolte si to. Odvažte se. Usmívejte se. V prvé řadě se přestaňte bát jasných barev. Je stále léto, slunečno, příroda barvami vysloveně hýří, přidejte se k ní. Možná jste už, dámy, zapomněly, že existují barvy jako malinová, fuchsiová, zářivě červená, lila, jasně zelená, pomerančová, růžová. Dívky školou povinné z barev strach rozhodně nemají, vezměte si z nich příklad. Veselou letní halenku doplňte džínovou minisukní. Že nemáte hezké nohy? Buďte klidná: Máte hezké nohy – a tečka! Minisukně bezesporu ubírá roky – omládnete. Každopádně, jste-li povahy ostýchavé, samozřejmě neobléknete sukýnku délkou připomínající spíše čelenku. V takovém případě radíme volit délku lehce nad kolena, abyste se cítila dobře.

Jak se obléknout na letní rande - Obrázek 3 Foto:

Jako holčička

Nebojte se bižuterie, zvolte korálky, náramky a náušnice v barvě halenky, bude to roztomilé a bude to pěkně ladit. Že už jste dávno neměla culíky? Možná se budete divit, nakolik holčičí bude váš odraz v zrcadle – právě díky tomuto účesu, zejména když ho ozdobíte stužkami či beruškami. Jako obuv se hodí dnes tolik populární balerínky, jsou pohodlné, mladistvé, dívčí, v obchodech objevíte tolik rozličných variant, že si určitě vyberete. A pak už v nich můžete zamířit ke splavu, pod lípu, do zahradní restaurace, do letního kina či do romantického kaňonu – zkrátka přesně tam, kde se vaše letní schůzka koná. A důležité poučení závěrem: pokuste se zapomenout na to, že existují beztvaré haleny připomínající tuniku či šedivé anebo hnědé sukně dlouhé až na paty.

Eva Michorová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama