Sex a vztahy

27. července 2016 03:45

Anna Kopečková

Bude ten muž skvělý milenec? Sledujte těchto 6 signálů

Bude ten muž skvělý milenec? Sledujte těchto 6 signálů

Jaký za volantem, takový v posteli

To už je celkem známá a zkušenostmi ověřená pravda. Zjednodušeně řečeno: jak se muž chová za volantem, takový bude i v posteli. Uhání-li v roli řidiče jako šílený, nedbá na pravidla, ohrožuje všechny okolo, zuří, sprostě nadává a hrne se do cíle bez jakýchkoli ohledů, není to pro vás dobrá zpráva. Na druhou stranu, plouží-li se po silnici jako šnek, div že z toho neusne, energií asi nebude překypovat ani na loži. V hlavě by se vám měla rozsvítit kontrolka: Pozor, lenoch.

Je s ním legrace? Dobré znamení

Jakmile zjistíte, že má smysl pro humor, který ještě navíc souzní s tím vaším, jste na dobré cestě. Když se muž dokáže zasmát sám sobě a nebere se příliš vážně, je to pro vás určité znamení. Suchar, který se neusměje, neřekne nikdy nic vtipného a tváří se, jako by spolkl pravítko, nebývá vítaným společníkem ani u kavárenského stolku. A v posteli? No to už vůbec ne.

Divoce gestikuluje

Pozorně sledujte, jakým způsobem s vámi komunikuje, ať už jste spolu kdekoli – na ulici, v autobuse nebo třeba ve vinárně. Pokud vypráví napínavý příběh a ještě při tom divoce gestikuluje, aby tím zajímavou historku doplnil a ozvláštnil, radujte se. Nápaditý, tvůrčí a akční by velmi pravděpodobně mohl být i v ložnici.

Na parketu jako doma

Rád tančí? Takových mužů není mnoho. Takže další plus. Budete žít společenským životem, a pokud se spolu shodnete na tanečním parketu, bude vám to klapat i... však víte kde. Nevěšte však hlavu, když vám nijak zvlášť nejde valčík či jestliže jste při tanci zvaném jive oba padli k zemi ke zlomyslné radosti širokého okolí. Nejde o to, abyste tančili závodně, důležitá je snaha. Pokud se partner snaží udělat vám radost tím, že jde s vámi tancovat a snaživě se rozvlní, jistě vám bude dělat radost i v poduškách.

Jídlo si vychutnává

Vztah k jídlu a chování při jídle rozhodně také pozorujte a následně vyhodnocujte. Jakmile váš protějšek hltá jako pes, takže si jídlo sotva může vychutnat, je to podezřelé. Soustřeďte se také na volbu pokrmu. Když má muž vašich snů na seznamu nejoblíbenějších jídel špek, taliány a hranolky s kečupem, není to pro něho ta nejlepší vizitka. Rovněž jestli se namísto z talířů stravuje z mastného papíru, dejte si na něj pozor. To patrně ten nejlepší milovník nebude.

Pozorně vám naslouchá

Naslouchání, to je zásadní věc. Schopnost naslouchat se často logicky trošku vytrácí v dlouholetých svazcích, zato na začátku známosti by to měla být samozřejmost. Sledujte, zda se o vás muž dostatečně zajímá, pozorně se vyptává na vaše názory, pocity a záliby. Bedlivě naslouchající partner by měl být v ložnici naprostou jedničkou.

-em-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.