Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Chová se váš partner jako malý Jarda? Nejste v tom sama!

Muži jsou věčné děti. To je fakt. Ale teď jde o to, jak se k tomu my ženy postavíme. Může nám to připadat zábavné, ale také nám to může neuvěřitelně, jak se tak říká, brnkat na nervy.
Vydáno: 24.10.2015
Jsou stále jako malé děti!
Jsou stále jako malé děti! Autor: ilustrační foto/thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Snad je to svým způsobem i roztomilé, mít doma hravého kluka. Na druhou stranu není vůbec roztomilé připadat si jako matka vlastního manžela. Muži prý dospívají v průměru o jedenáct let později než ženy. Velké množství žen údajně prožilo vztah, ve kterém měly pocit, že musí muži nahradit matku. A došly k závěru, že veškerá důležitá rozhodnutí dělaly ony. Jak jste na tom vy? Chová se váš partner jako malý Jarda? Dopouští se snad některé z následujících dětinskostí?

Řídí automobil jako šílenec. A závodí!

Ano, způsob řízení prozradí o řidiči leccos, mnohdy i nelichotivé skutečnosti. Zralý muž, který je manželem či dokonce otcem rodiny, by rozhodně neměl závodit s ostatními řidiči. To prozrazuje nezralost a nezodpovědnost. Co horšího, v žádném případě by nemělo dojít k situaci, kdy muže za volantem rozčilí chování jiného řidiče natolik, že se snaží přinutit ho zastavit a dát se s ním následně do rvačky! Ženy se shodují na tom, že snad nejmenší zlo je „pouhé“ nadávání v autě. Případně hlasitá hudba, kterou slyší celá ulice. To je sice také ostuda, ale určitě daleko menší než rvačka uprostřed vozovky.

To, co se vám zdá na začátku roztomilé a úžasné, vám po pár letech nebo i měsících může připadat dost trapné

Z deníku koučky: Přitahují se v partnerství protiklady?

Neuvaří ani jednoduchý pokrm

Časy, kdy muž kopal jámu, do které spadl (nebo nespadl) mamut, a žena udržovala v jeskyni oheň, jsou pryč, a ti nejbystřejší muži to již zaznamenali. Je obvyklé, že muži vaří, často výborně. Co se týká grilování masa, bývají naprosto nedostižní. Už tak nějak není v módě, aby si chlap nedokázal uvařit ani čaj anebo na pánvi usmažit vajíčka. Takhle nepraktičtí bývali naši dědečkové, dnes se to už „nenosí“. Máte-li tudíž po svém boku osobu mužského pohlaví, která neví přesně, kde je sporák, a dostane-li úkol typu: Prosím, ohřej párky, vyhlíží zcela bezradně, pak je to opravdu ještě dítě…

Trpí vlčím hladem celý den

Teenageři to dobře znají. Hrozný hlad od rána do večera, často i v noci. Chudinky mámy aby zadělávaly na knedlíky v neckách. Když pubescent dostane záchvat hladu neboli takzvaný „hlaďák“, trochu připomíná oběť drog zmítající se v křečích abstinenčních příznaků. Třese se, nemůže mluvit, vykazuje značnou agresivitu. Hladoví dokonce i v noci, a tak nejsou výjimkou okamžiky, kdy si přichystá kastrol s vepřovou, knedlíky a zelím přímo na noční stolek či pod postel, aby, až se v noci hladem probudí, neztrácel čas.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

10 důvodů, kvůli kterým muži opustili své manželky

Libuje si v nepořádku

Nepořádek, ve kterém se cítí tak dobře, na vás působí jako rána tupým předmětem do hlavy. Nezřídka ho přistihnete, jak sedí u televize v chatrném domácím oděvu (trenýrky, tílko, v lepším případě potrhané tepláky, v horším pyžamo s kreslenými postavičkami), směje se u slabomyslného zábavného pořadu, na stole před ním trůní dvě poloprázdné pivní lahve, otvírák, popelník, cigarety, tři otevřené konzervy, talíře se zbytky jídla a jedna ponožka. Když se pak podíváte níž, tedy na zem, spatříte druhou ponožku, další dvě pivní lahve, pro změnu prázdné, teplákovou bundu a pracovní rukavice plné skvrn.

Chlubí se svaly

Teď buďme aspoň trošku sebekritické a přiznejme si, že je pravda, že se nám muži pěkných postav líbí, že je na ně pěkný pohled. Horší je, pokud takový svalovec skutečně žije jen pro svaly a z posilovny se stane jeho druhý domov. To už pak jeho nebohá partnerka začíná snít o intelektuálovi, který, pravda, svaly nevyniká, postavu má jako šídlo, brýlová skla tají spoustu dioptrií, ale dá se s ním i promluvit. Chlapík posedlý svalstvem nehovoří o ničem jiném a navíc se jím i chlubí. Všelijak svaly zatíná, nechává je vyniknout v titěrných tílkách… a partnerka sní o obrýleném studentovi filozofie.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Rady pro ženy, jejichž partner není romantik

Kamarád rovná se bůh

Bez přátel by se žilo těžko. I my ženy potřebujeme hovory s kamarádkami zhruba tak naléhavě jako kyslík. Nicméně nezralý muž vzhlíží ke kamarádům jako k bohům, působí dojmem, že pro něho znamenají daleko více než rodina. Když je mezi kamarády, jako by to byl někdo jiný. S gustem vypráví neslušné vtipy, vyžaduje soutěžit ve všem možném, od šipek přes takzvanou páku po vypití půllitru piva na čas, vyžívá se v nevkusných až přihlouplých hovorech o ženách. Za kamarády chodí několikrát týdně a vrací se až s prvním kohoutím zakokrháním…

-em-

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama