zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Čím si ženy nejčastěji zbytečně kazí sex?

Zase nic...
Autor: thinkstock.com Zase nic...
motlovk , Vydáno: 06.06.2017
U žen orgasmus nepramení mezi nohama, ale mezi ušima!

reklama

Pokud máme potíže s prožíváním orgasmu, je to škoda. Proč si nedopřávat něco tak příjemného… Přibližně 10 procent žen je anorgasmických. Říká se, že za to, že žena neprožila nikdy orgasmus, může především to, že měla neschopné milence. Jenže vinu bychom neměly házet pouze na muže. Pokud my samy důkladně neprozkoumáme své tělo a nevíme, jak reaguje, nemůžeme chtít po někom druhém, aby věděl, kde je v našem těle ukrytý.

Existují tři základní důvody, proč orgasmus nepřichází – příčina leží v naší hlavě.

"Je mi trapně, že to trvá příliš dlouho“

Ženy mají sklon sebe samé upozaďovat a připadají si trapně, když jim dosažení orgasmu trvá déle, než to zvládají muži. Jenže to je začarovaný kruh. Je dobré si uvědomit, že ženská sexualita je nastavená tak, že do fáze nejvyššího vzrušení se dostává pomalu, ale buďte ráda, že také JISTĚ. Musíte být trpělivá a také se musíte mít doopravdy ráda a orgasmus si mentálně dovolit.

"Ještě jsem neumyla nádobí“

Žena zvládne od přírody udělat několik věcí naráz. To je hezké. Ale sex není jen další položka na seznamu vašich denních úkolů. Rozhodně ne na stejné úrovni jako vyžehlit, uklidit, vyprat. Sex není jen prostné cvičení, je to také prostředek regenerace těla i vztahu. Základní chybou je přístup. Naučte se koncentrovat.

"Vypadám blbě“

Místo na prožívání milostného vzplanutí se soustředíte na svou celulitidu a faldíčky? Chyba lávky. Pokud by i nakrásně muž věděl, co to vlastně je, stejně si toho nevšimne. Když už ve vás je, je tak vzrušený, že je mu srdečně jedno, jestli máte celulitidu, strie nebo jizvy... Nanejvýš ho bude zajímat, jak hladkou máte kůži na těch roztomilých faldíčcích boků, kde se může dobře chytit, aby mohl lépe přirážet…

 kat

reklama

Související témata: orgasmus , Sex , vyvrcholení , špatný sex

reklama

Přečtěte si také

reklama