Co byste od muže chtěla slyšet – a neuslyšíte?

Muži jsou bytosti z nějaké jiné planety, to už dávno víme. Prý tedy z Marsu. A to je právě ten důvod, proč nám, ženám, tak málo rozumějí – vždyť jsou to mimozemšťané.

Proto je třeba konečně už pochopit, že některé věci z jejich úst zkrátka neuslyšíme – anebo uslyšíme, ale jen ve snu. Ve skutečnosti nikdy. Takový už je život. A po kterých kouzelných větičkách vlastně tolik toužíme?

Nekupuj už to pivo, nechutná mi a nechápu, jak jsem ho tolik let mohl pít. Mám chuť na čerstvou mrkvovou šťávu.

Naprostá utopie. Pivo je lektvar, který jim nikdy nezevšední. Uhasí žízeň i nikdy nekončící touhu po takzvaně společenském životě, čímž bohužel není míněn decentní večer v divadle či na koncertě, ale posezení s hlučnými kamarády, většinou nevhodnými, vulgárními a několikrát rozvedenými – protože se s nimi opravdu nedá žít.

Zase biftek a hranolky? Bože, to je otrava! Dal bych si křupavý římský salát s kapičkou citronu…

Kdepak, ti s vámi dietu držet nebudou. Jsou silně masožraví. A co více – budete-li se racionálně stravovat vy, váš mužský protějšek bude otrávený jako malajský šíp. Jen pouhý pohled na talíř plný zeleniny ho pohorší. Podle jejich „mimozemšťanské“ teorie je totiž „úžasně sexy, když se ženská zakousne do šťavnatýho kusu masa…“ Jenže když se zakousává příliš často, pak o ní zas začnou tvrdit, že je tlustá! A teď v tom hledejte logiku…

Ten fotbal vypnu. Strašně to řve, bolí mě z toho hlava. Kouknem na prima romantiku, něco o lásce, co říkáš?

Tak to je prohlášení z jiného světa. Z hluku fotbalových tribun, které řvou díky televiznímu přenosu ve vašem obýváku, skutečně bolí hlava – ale jen vás. Váš miláček sedí uprostřed toho pekelného ryku a vypadá, že to je jeho nejšťastnější den v životě. Na „nějakou romantiku“ by přepnul snad jen v případě, že byste na něho mířila samopalem. A možná že ani tehdy…

Včera jsem byl šokován: Přistihl jsem Jardu, jak kouká mladé ženě na zadek. Bylo to něco tak nevhodného, že jsem ho musel pokárat!

Tak to se vám opravdu jenom zdálo. Ve skutečnosti neexistuje hezký ženský zadek, který by nechaly jeho oči bez povšimnutí. Buďte prostě ráda, že zůstává jen u pohledů, nebo v to pevně doufejte.

Kdy půjdeme na oběd k tvojí mamince? Nejmíň dva dny jsem tu báječnou ženu neviděl, už se mi stýská!

Raději by týden hladověl, což je při jeho obrovské chuti k jídlu na pováženou, než by se obětoval a dobrovolně navštívil tchyni vyjma dnů, kdy je to nevyhnutelné: Vánoce, Velikonoce, narozeniny. Takže třikrát do roka a dost.

-em-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.