zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Co o vás prozradí oblíbená čokoláda?

1/7: Mléčná
Co o vás prozradí oblíbená čokoláda? mléčná

Máte ráda jednoduchý a nekomplikovaný svět. Nejste povrchní, ale nehledáte extravagnce, abyste byla šťastná. Jste optimistka, někdy možná trochu naivní, ale dobrosrdečná až běda. Ráda si hrajete, sníte, povídáte. Pomáháte ostatním, ale nic nečekáte. Muži vás chtějí ochraňovat, jen si dejte pozor, abyste pro ně zůstala sexy.

2/7: Tmavá
Co o vás prozradí oblíbená čokoláda? černá

Pokud preferujete vysokoprocentní čokoládu nikoli pro zdravý styl, ale protože vám prostě nejvíc chutná, vypráví to o vašem přemýšlivém nitru. Jste myslitelka, zajímá vás psychologie a ráda řešíte problémy ostatních. Někdy se jimi zbytečně necháváte zahlcovat a propadáte pak splínu. Muži se vaší komplikované nátury trochu děsí, ale mají chuť vaše hradby dobýt.

3/7: Bílá
Co o vás prozradí oblíbená čokoláda? bílá

Jste smyslná a vášnivá bytost, která pro lásku někdy nevidí skutečnost. Milujete svět a býváte jím okouzlena. Nad chladný rozum kladete své smysly, instinkty a prožitky. Nesnášíte konflikty a zbytečné hádky, které vás snadno zraní a pak dlouho bolí.

4/7: Kávová
Co o vás prozradí oblíbená čokoláda? káva

Máte umělecké a intelektuální sklony, nekloužete nikdy po povrchu. Svět pro vás může někdy představovat bolestné místo, se kterým trochu bojujete. Povrchní krása není nic pro vás, hledáte hodnoty skryté pod povrchem. Jste filozofka. Váš partner vám musí umět porozumět, lásku na jednu noc vy neoceníte.

5/7: S jahodami
Co o vás prozradí oblíbená čokoláda? jahody

Okolí vás má za milou holku, ale ve vás je mnohem víc. Jen se umět rozhoupat! Když se dostanete od slov k činům, nezůstane kámen na kameni a všichni zírají v úžasu. Máte energie na rozdávání, ale někdy vás prostě přepadne lenost. V posteli jste nepřekonatelná!

6/7: Fondant
Co o vás prozradí oblíbená čokoláda? fondant

Jde vám všechno, kde je potřeba originální myšlení a individuální jednání. Víte o sobě, že prostě nejste týmový hráč a už vůbec ne stádní typ. Vždy si razíte svoji jedinečnou cestu, ze které neustoupíte ani o píď. Tvrdohlavost je někdy vaším nepřítelem, ale obecně vzato vás okolí uznává a obdivuje.

7/7: Oříšková
Co o vás prozradí oblíbená čokoláda? ořechy

Jste opravdová kamarádka, milující máma, dobrá dcera a skvělá partnerka. Pověst královny empatie vás předchází! Máte nekonfliktní a zodpovědnou náturu, se kterou najdete pochopení i pro masového vrahouna. Všichni vás prostě musí mít rádi, protože to ani jinak nejde. Jste tmelicí prvek každé skupiny. Jen si dejte pozor, aby okolí tu vaši pověstnou dobrotu moc nezneužívalo.

reklama