Co se mužům honí hlavou při sexu? Budete překvapená!

Sex je pro muže a ženy jednou z nejpřirozenějších a nejjednodušších věcí. Není tedy divu, že v přítomnosti nahé ženy se mužovo uvažování stává celkem předvídatelným. Přesto vás možná některé myšlenky, které se mužům při sexu honí hlavou, překvapí.

Byl to orgasmus?

Když má muž orgasmus, tak to zcela určitě poznáte. Představte si, že doběhnete maraton. Tak nějak se muž po sexu cítí. Jenže vedle něj ležíte vy, připomínající reklamního králíčka Duracella. Zcela svěží a ochotná klidně pokračovat dál. Jistě si dovedete představit zmatek v jeho hlavě. A hlavně to zděšení. Budeme pokračovat? Nebo to zabalíme? CO BUDEME DĚLAT?!!!

Sakra, zapomněl jsem se osprchovat

Na tomto místě by se asi měli omluvit všichni muži, jejichž žena někdy během sexu musela čichat nepříjemný pach vycházející z podpaží, nebo dokonce odjinud. Muži samozřejmě plánují, že se před plánovaným sexem vymydlí, navoní, oholí… Jenže pak jsou unavení a najednou mají před sebou vidinu sexu a všechno jde stranou. Není to nic, na co by měli být pyšní, ale pro vás může být útěchou, že jste pro muže tak přitažlivá, že nemá na nic jiného čas.

Muži se dokážou pořádně odvázat. Zvlášť ve chvíli, kdy mají před sebou nahou ženu Zdroj: giphy.com

Ježiš, ta jsou perfektní

Nejkrásnější prsa pro muže jsou ta, která byla vytvořena jen pro jeho potěšení. A pokud jste to vy, kdo je jejich majitelkou, buďte si jista, že je muž ohromen, ať jsou jakákoli.

Měl bych si to zapamatovat pro příště

Jsou chvíle, kdy žena nemá na sex náladu. Znáte to, bolest hlavy a tak. Pak si muž musí poradit sám. (Kdybyste nevěděla, řeč je o masturbaci.) A právě v těch chvílích mu pomohou vzpomínky na vaše nahé tělo.

Foto: Thinkstock

Paci paci pacičky

Některé věci jsou tak asexuální, že pokud na ně muž myslí, oddálí to jeho vyvrcholení. Třeba písničky, které zpívají malé děti. Pokud si muž na nějakou takovou píseň vzpomene během sexu, rozhodně tak rychle nedosáhne orgasmu. Nejspíš ji před vámi nebude zpívat nahlas, ale určitě poznáte, že na něco takového myslí, aby oddálil vyvrcholení a mohli jste si užívat sex déle.

Můžu to zkusit?

Každý muž má v záloze řadu různých triků. Některé na vás už možná zkusil, o některých třeba jen uvažuje. Možná by rád udělal něco neobvyklého. Jenže si není jistý, jestli je to věc, kterou normálně lidé dělají. Takže to raději neudělá. Jestli chcete v posteli zkusit něco nového, tak s ním o tom prostě mluvte. A můžete pak společně experimentovat. Je jen na vás, kam až to necháte zajít.

Kde se tohle naučila?

Váš muž se určitě nebude zlobit, když se v ložnici vytasíte s něčím naprosto novým. Jenže pokud jste o tom předtím spolu vůbec nemluvili, okamžitě mu začne vrtat hlavou, kde jste k tomu přišla. Četla o tom v časopise? Koukala se na porno? Naučil ji to její bývalý? Ale nedělejte si s tím starosti. Muži jsou rádi součástí vašich sexuálních experimentů.

Ať je to v klidu

Vzpomínáte na scénu z filmu Duch, kdy Patrick Swayze svádí Demi Moore na hrnčířském kruhu? Ten chlap neudělá jediný chybný pohyb! Dokonale se vyhne mokré hlíně a přesune celou akci do postele, aniž by dělal něco nemotorného. Nevidíte ho válet se na zádech, aby si sundal ponožky nebo zápasit s rozepínáním u podprsenky. Je dokonalý od začátku až do konce. Jistě, je to jen film a herci tuhle scénu nejspíš mnohokrát zkoušeli předem. Ale je to přesně to, co si každý muž přeje. Chce, abyste ho považovala za dokonalého, i když není.

Ať to neřeší

Stane se, že muž není zrovna ve formě. Znáte to. Nějaký ten stres, alkohol, únava… Ať je to cokoli, vás to může naštvat. Přesto dejte svému muži najevo, že vám to zase tolik nevadí. Uvidíte, že vám to příště několikanásobně vynahradí.

A na závěr ještě jeden vzkaz od mužů

Když je po sexu, možná to na sobě nedáváme znát, ale jsme ve skutečnosti opravdu vzrušení. Na ničem jiném v tu chvíli nezáleží. Máme v náručí krásnou ženu a náš mozek se koupe ve vaně plné hormonů štěstí. Jen málo okamžiků v životě se tomu může vyrovnat.

-ak-

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.