Sex a vztahy

21. října 2015 04:20

Lucie Průchová

Dívka žaluje profesora! Poslal jí více než 400 sexuálních e-mailů!

Studentka žaluje svého profesora filozofie. Ten se do ní zakoukal více, než je zdrávo a začal ji obtěžovat nechutnými zprávami, které zahltily její e-mailovou schránku.

Šestapadesátiletý profesor Colin McGinn jí údajně v roce 2011–2013 psal erotické básně týkající se jejích nohou a různé jiné sexuálně laděné maily. Devětadvacetiletá studentka Monica Morrison však jeho city neopětovala a rozhodně nenašla v těchto básničkách nic krásného, něžného a vzrušujícího, čehož chtěl pan profesor zřejmě docílit. Dívka proti tomuto milovníkovi zahájila právní kroky.

Prohlásila, že ji údajně sexuálně obtěžoval a naléhal na ni, aby se s ním vyspala. Postgraduální studentka však kouzlu tohoto o 30 let staršího dědečka nepropadla.

Podle doložených dokumentů psal erotické básně, ve kterých dával dívce přezdívku Lolita podle dospívající postavy ze slavného románu Vladimira Nabokova.

V jednom e-mailu jí McGinn navrhl, že by mohli mít sex tak třikrát během léta, víc ne, aby si někdo nevšiml, že mezi nimi něco je.

Tvrdila, že univerzita mu nezabránila v jeho oplzlém chování a neudělala nezbytná opatření k ochraně její pověsti.

„Nikdy jsem s ním nespala, ani jinak jsem se s ním intimně nesblížila. Nikdy jsem ho ani nepolíbila. Přišla jsem na univerzitu studovat filozofii, ne proto, abych poslouchala, že má můj profesor erekci, když na mě myslí, a že ve mně našel objekt, který si představuje, když masturbuje.“

„Nechtěla jsem s ním mít, ale nechtěla jsem ho ani urazit. On ale nebyl ochoten být jen můj učitel a vedoucí," vysvětluje Monica. "Chtěl mé tělo."

Důkazem jsou e-maily jako třeba tento ze dne 29. dubna, kdy napsal: „Dnes ráno v 6 jsem si ho honil a představoval si, že mi to děláte vy. Bylo to moc krásné.“

Během jejich setkání při společném výzkumu se ji prý McGinn zeptal, jestli by mohl držet její nohy a líbat je. Stížnost na sexuální obtěžování Monica podala, až když odešla ze svého postu ve výzkumu.

Mluvčí University of Miami, řekl: „Záležitosti, o kterých se mluví v žalobě, jsou silně sporné. Když nám slečna sdělila své obavy, byla tato věc okamžitě a důkladně prozkoumána.“

Nejdříve tvrdili, že jejich šetření odhalilo, že profesor se nedopouští jakéhokoli nezákonného jednání. Pan McGinn, který popřel sexuální obtěžování Moniky Morrison, odstoupil v roce 2013 pod tlakem vysokých škol za porušení pravidel, která zakazují jakýkoliv, třeba i romantický vztah se studenty, které vyučují.

Ann Olivarius, právnička, která mladou ženu zastupuje, uvedla, že Moničina kariéra tím velice utrpěla a od té doby mé veliké psychické problémy a je neustále ve stresu.

Pofesor Colin McGinn není jen tak nějaký PAN profesor, ale přední filozof, který se zaobírá především filozofií mysli. Má dokonce i svou stránku na wikipedii

Teď má ale z ostudy kabát a vypadá to, že bude muset své bývalé studentce zaplatit pár milionů dolarů, aby se z té duševní újmy lépe dostala. To se mu to laškování tedy vyplatilo!

Sdílejte článek
Štítky Miami Wikipedie Lolita Colin McGinn Vladimir Nabokov

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.