Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Dívka žaluje profesora! Poslal jí více než 400 sexuálních e-mailů!

Studentka žaluje svého profesora filozofie. Ten se do ní zakoukal více, než je zdrávo a začal ji obtěžovat nechutnými zprávami, které zahltily její e-mailovou schránku.
Vydáno: 21.10.2015
Profesor Colin McGinn dělal své studentce neslušné návrhy
Profesor Colin McGinn dělal své studentce neslušné návrhy Autor: facebook.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Šestapadesátiletý profesor Colin McGinn jí údajně v roce 2011–2013 psal erotické básně týkající se jejích nohou a různé jiné sexuálně laděné maily. Devětadvacetiletá studentka Monica Morrison však jeho city neopětovala a rozhodně nenašla v těchto básničkách nic krásného, něžného a vzrušujícího, čehož chtěl pan profesor zřejmě docílit. Dívka proti tomuto milovníkovi zahájila právní kroky.

Prohlásila, že ji údajně sexuálně obtěžoval a naléhal na ni, aby se s ním vyspala. Postgraduální studentka však kouzlu tohoto o 30 let staršího dědečka nepropadla.

Podle doložených dokumentů psal erotické básně, ve kterých dával dívce přezdívku Lolita podle dospívající postavy ze slavného románu Vladimira Nabokova.

V jednom e-mailu jí McGinn navrhl, že by mohli mít sex tak třikrát během léta, víc ne, aby si někdo nevšiml, že mezi nimi něco je.

Tvrdila, že univerzita mu nezabránila v jeho oplzlém chování a neudělala nezbytná opatření k ochraně její pověsti.

„Nikdy jsem s ním nespala, ani jinak jsem se s ním intimně nesblížila. Nikdy jsem ho ani nepolíbila. Přišla jsem na univerzitu studovat filozofii, ne proto, abych poslouchala, že má můj profesor erekci, když na mě myslí, a že ve mně našel objekt, který si představuje, když masturbuje.“

Profesor Colin McGinn
Profesor Colin McGinn
facebook.com

 

„Nechtěla jsem s ním mít, ale nechtěla jsem ho ani urazit. On ale nebyl ochoten být jen můj učitel a vedoucí," vysvětluje Monica. "Chtěl mé tělo."

Důkazem jsou e-maily jako třeba tento ze dne 29. dubna, kdy napsal: „Dnes ráno v 6 jsem si ho honil a představoval si, že mi to děláte vy. Bylo to moc krásné.“

Během jejich setkání při společném výzkumu se ji prý McGinn zeptal, jestli by mohl držet její nohy a líbat je. Stížnost na sexuální obtěžování Monica podala, až když odešla ze svého postu ve výzkumu.

Mluvčí University of Miami, řekl: „Záležitosti, o kterých se mluví v žalobě, jsou silně sporné. Když nám slečna sdělila své obavy, byla tato věc okamžitě a důkladně prozkoumána.“

Nejdříve tvrdili, že jejich šetření odhalilo, že profesor se nedopouští jakéhokoli nezákonného jednání. Pan McGinn, který popřel sexuální obtěžování Moniky Morrison, odstoupil v roce 2013 pod tlakem vysokých škol za porušení pravidel, která zakazují jakýkoliv, třeba i romantický vztah se studenty, které vyučují.

Ann Olivarius, právnička, která mladou ženu zastupuje, uvedla, že Moničina kariéra tím velice utrpěla a od té doby mé veliké psychické problémy a je neustále ve stresu.

Pofesor Colin McGinn není jen tak nějaký PAN profesor, ale přední filozof, který se zaobírá především filozofií mysli. Má dokonce i svou stránku na wikipedii

Teď má ale z ostudy kabát a vypadá to, že bude muset své bývalé studentce zaplatit pár milionů dolarů, aby se z té duševní újmy lépe dostala. To se mu to laškování tedy vyplatilo!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama