Sex a vztahy

4. září 2015 04:40

Lucie Průchová

Důležité rande aneb Jak zhubnout bleskovou rychlostí

Léto stále trvá, což znamená, že teplé neforemné oděvy zůstávají naštěstí stále ještě v našich šatnících, a my si tak můžeme vybírat mezi sukýnkami, šatičkami či kraťasy s nějakým tím roztomilým tričkem.

Na jednu stranu je to velice příjemné, na stranu druhou to ovšem každou ženu nutí k dalekosáhlým úvahám, zda si vůbec může dovolit oblékat například džínovou kratičkou sukýnku. Doporučujeme s takovými úvahami přestat, protože jsou deprimující, podrývají sebevědomí a ubírají na sebedůvěře. Zejména pokud se chystáte na letní rande. Je dokonce možné, že se jedná o schůzku neplánovanou a nečekanou, případně o schůzku první, a vám pochopitelně velice záleží na tom, abyste oslnila.

Buď mávněte rukou, nebo zabojujte :-)

Schůzka je za dveřmi, a vy bojujete s pocitem, že se nevejdete do těch nejhezčích šatů, že máte nadváhu, že se nebudete líbit? Buďto nad tím mávněte rukou a řekněte si, že když bude váš ctitel za něco stát, bude vás mít rád takovou, jaká jste, anebo se pokuste nějakého toho nadbytečného kilogramu zbavit – samozřejmě co nejrychleji, protože čas schůzky se blíží mílovými kroky.

Radíme vyzkoušet krátkodobou, v nejhorším případě třeba i jen jednodenní dietu. Klíčem k úspěchu je v našem případě omezení příjmu potravin, ale nejen to: zároveň je nutné vydat hodně energie při pohybu. A teď důležité upozornění – tímto způsobem se určitě nestravujte delší dobu, je určen jen pro krátkou jednorázovou pomoc před důležitou událostí, jakou věci kolem lásky rozhodně jsou.

Vepřové pečeni řekněte Ne!

Jak tedy bude vypadat náš jídelníček a vůbec režim v případě, že kvůli nějakému tajemnému pánovi musíme bleskurychle alespoň maličko zeštíhlet a zbavit se například vypouklého bříška? Přiznejme si bez mučení, že je nevyhnutelné zatnout zuby. Na snídani typu vajíček se slaninou a s čerstvou křupavou houstičkou právě donesenou z pekárny budete muset zapomenout. Nahraďte ji plátkem celozrnného chleba, kouskem čerstvé zeleniny, nízkotučným sýrem. Také oběd bude poměrně skromný. I kdyby vám babička, tetička anebo hostinský v restauraci nabízeli vepřovou pečeni s bramborovým knedlíčkem, musíte říci jasné a rezolutní Ne! Dáte přednost dušenému libovému malému kousku masa s dušenou zeleninou. K večeři bude jednoduchý zeleninový salát jen s olivovým olejem a kapkou citronu. Budete-li padat hlady, je povolen kousek vejce anebo šunky.

Nepijte na kuráž

Pozor, velmi důležité je dopoledne i odpoledne svačit, vyberte si mezi nízkotučným jogurtem s vločkami či kouskem ovoce (pomeranč, jablko, banán raději ne, je příliš kalorický). Co je v těchto odlehčujících dnech či dni přísně zakázáno? Těžko stravitelné či nadýmající potraviny, mezi které patří například luštěniny nebo zelí. Pamatujte na to, že je třeba mít krásné rovné hebké bříško, a tak si mísu fazolí, máte-li na ni chuť, dopřejte, ale teprve až se ze schůzky vrátíte. Velice důležitý je pitný režim. Skleničky alkoholu na kuráž (i když je nám jasné, že před schůzkou by vůbec nebyla špatná) se vyvarujte, je příliš kalorický. Vypijte co nejvíce vody bez bublinek, doporučit lze také čerstvě vylisovanou karotkovou nebo okurkovou šťávu. Nezapomeňte na pohyb. Nemusíte se trápit namáhavým cvičením, pro pěkné bříško plně postačí tanec, rychlá chůze, plavání, jogging atd. Poté už se můžete obléknout do slušivého letního úboru. Přejeme hodně štěstí v lásce.

Eva Michorová

Sdílejte článek
Štítky oděv randění

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.