Sex a vztahy

11. prosince 2015 04:45

Lucie Průchová

Hádky kvůli maličkostem! Jsou příčiny vašich sporů také tak směšné?

Hádky kvůli maličkostem! Jsou příčiny vašich sporů také tak směšné?

Vybavujete si, kvůli čemu se s partnerem nejčastěji pohádáte? Tedy pokud se nehádáte vůbec, pak se omlouváme a vyslovujeme vám upřímný obdiv, ale věřte, že k běžnému průměru opravdu nepatříte. Partnerské dvojice se zkrátka čas od času pohádají.

Jenomže kdybychom se alespoň hádali kvůli zásadním, státotvorným problémům. Najdete ovšem málo partnerů, řvoucích na sebe kvůli politice naší země vůči například Spojeným státům americkým. Řve se z docela jiných důvodů.

Možná si vzpomínáte na legendární hádku z filmu Hodíme se k sobě, miláčku? Iva Janžurová a František Peterka se tu do krve hádají, zdali je textilie zelená anebo zelenkavá.

Znáte hádky tohoto typu?

Ostříhaný pes

Manželka odvezla chlupatého miláčka celé rodiny do psího salonu, aby ho tu zvelebili. Pejsek byl vykoupán, ostříhán, navoněn a zdarma vybaven i roztomilou nalepovací psí náušnicí. Hrdá dáma s pýchou přivedla vylepšeného křížence zpět domů, kde nic netušící manžel málem dostal infarkt. Křičel, že vodit psa značky pouliční směs do salonu psí krásy je přece naprostý nesmysl, že pes byl ostříhán příliš, vypadá teď jako trouba, a co proboha ta náušnice? Vždyť je to směšné! Vše vyvrcholilo ostrou hádkou a několikadenní tichou domácností.

Zmizení hadru na podlahu

Hadr na podlahu už byl ve skutečně politováníhodném stavu, špinavý a potrhaný, vypadal opravdu špatně. Manželka se – celkem logicky – rozhodla, že ho vyhodí a nahradí novým, který koupí. Druhý den jí manžel telefonoval do práce, že hledá hadr na podlahu a nemůže ho najít. Na otázku, proč po něm pátrá (jakživ podlahu nemyl), odvětil, že ho zmizení zmíněného předmětu znepokojilo. Paní vysvětlila, že hadr odnesla do popelnice a že ještě dnes koupí nový. Manžel do telefonu křičel, že takové nesmyslné výdaje si přece nemohou dovolit. Vždyť hadr přece bylo možné vyprat v pračce. Rozpoutala se prudká telefonická hádka.

Popraskané párky

Manžel středního věku, jehož silnou stránkou vaření rozhodně nebylo, dostal za úkol ohřát párky, jeho paní mezitím věšela na balkoně vyprané prádlo. Shodou okolností v televizi běžel důležitý fotbalový zápas. Manžel mu z důvodů, které běžná žena asi nikdy nepochopí, věnoval daleko větší pozornost než párkům, jejichž přípravu dostal za úkol. A přiznejme si, že to není těžký úkol. Zatímco křičel: „Góóól!“ – párky popraskaly. Manželka opustila balkon a nevěřila svým očím. „K čemu tě proboha mám?“ ječela. „Ani párky neumíš ohřát!“ Zbytek večera nebyl právě idylický…

Zpěv z koupelny

Zpívat si v koupelně je oblíbená činnost, možná to také děláte. Není to opravdu nic neobvyklého. Jedna dáma si rovněž ve vaně spokojeně a nahlas prozpěvovala, jenomže stalo se, že ji uslyšel manžel. Domníval se, že kdo si zpívá v koupelně, je bláznivě zamilovaný, a tudíž nevěrný legitimnímu partnerovi. Vzápětí vyděsil manželku výbuchem hněvu. Když vyšla z koupelny, vztekle volal: „Kdo to je? Tak kdo je ten chlap?“ Chvíli trvalo, než si vůbec vysvětlili, o čem je řeč, ona zpočátku vůbec ničemu nerozuměla. Pak manželovi řekla, že snad zešílel, a delší dobu na sebe štěkali.

Vzteklý pohled na kočku

Manželka si pořídila kočku, i když manžela to nadšením zrovna nenaplňovalo. Žádnou kočku nechtěl, ale jeho žena po ní tolik toužila, že se s tím nedalo nic dělat. Chlapík vše řešil tím, že se občas na zvíře alespoň vztekle podíval, aby si trochu ulevil. Manželka jednou vzteklý pohled zachytila a byl oheň na střeše. „Když nemáš rád moji kočku, nemáš rád ani mě!“ ječela. Muž si ťukal na čelo, ji to rozčililo ještě víc, a už se hádali jako o život.

-em-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.