zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Hádky kvůli maličkostem! Jsou příčiny vašich sporů také tak směšné?

1/5: Ostříhaný pes
Ostříhaný pes

Manželka odvezla chlupatého miláčka celé rodiny do psího salonu, aby ho tu zvelebili. Pejsek byl vykoupán, ostříhán, navoněn a zdarma vybaven i roztomilou nalepovací psí náušnicí. Hrdá dáma s pýchou přivedla vylepšeného křížence zpět domů, kde nic netušící manžel málem dostal infarkt. Křičel, že vodit psa značky pouliční směs do salonu psí krásy je přece naprostý nesmysl, že pes byl ostříhán příliš, vypadá teď jako trouba, a co proboha ta náušnice? Vždyť je to směšné! Vše vyvrcholilo ostrou hádkou a několikadenní tichou domácností.

2/5: Zmizení hadru na podlahu
Zmizení hadru na podlahu

Hadr na podlahu už byl ve skutečně politováníhodném stavu, špinavý a potrhaný, vypadal opravdu špatně. Manželka se – celkem logicky – rozhodla, že ho vyhodí a nahradí novým, který koupí. Druhý den jí manžel telefonoval do práce, že hledá hadr na podlahu a nemůže ho najít. Na otázku, proč po něm pátrá (jakživ podlahu nemyl), odvětil, že ho zmizení zmíněného předmětu znepokojilo. Paní vysvětlila, že hadr odnesla do popelnice a že ještě dnes koupí nový. Manžel do telefonu křičel, že takové nesmyslné výdaje si přece nemohou dovolit. Vždyť hadr přece bylo možné vyprat v pračce. Rozpoutala se prudká telefonická hádka.

3/5: Popraskané párky
Popraskané párky

Manžel středního věku, jehož silnou stránkou vaření rozhodně nebylo, dostal za úkol ohřát párky, jeho paní mezitím věšela na balkoně vyprané prádlo. Shodou okolností v televizi běžel důležitý fotbalový zápas. Manžel mu z důvodů, které běžná žena asi nikdy nepochopí, věnoval daleko větší pozornost než párkům, jejichž přípravu dostal za úkol. A přiznejme si, že to není těžký úkol. Zatímco křičel: „Góóól!“ – párky popraskaly. Manželka opustila balkon a nevěřila svým očím. „K čemu tě proboha mám?“ ječela. „Ani párky neumíš ohřát!“ Zbytek večera nebyl právě idylický…

4/5: Zpěv z koupelny
Zpěv z koupelny

Zpívat si v koupelně je oblíbená činnost, možná to také děláte. Není to opravdu nic neobvyklého. Jedna dáma si rovněž ve vaně spokojeně a nahlas prozpěvovala, jenomže stalo se, že ji uslyšel manžel. Domníval se, že kdo si zpívá v koupelně, je bláznivě zamilovaný, a tudíž nevěrný legitimnímu partnerovi. Vzápětí vyděsil manželku výbuchem hněvu. Když vyšla z koupelny, vztekle volal: „Kdo to je? Tak kdo je ten chlap?“ Chvíli trvalo, než si vůbec vysvětlili, o čem je řeč, ona zpočátku vůbec ničemu nerozuměla. Pak manželovi řekla, že snad zešílel, a delší dobu na sebe štěkali.

5/5: Vzteklý pohled na kočku
Vzteklý pohled na kočku

Manželka si pořídila kočku, i když manžela to nadšením zrovna nenaplňovalo. Žádnou kočku nechtěl, ale jeho žena po ní tolik toužila, že se s tím nedalo nic dělat. Chlapík vše řešil tím, že se občas na zvíře alespoň vztekle podíval, aby si trochu ulevil. Manželka jednou vzteklý pohled zachytila a byl oheň na střeše. „Když nemáš rád moji kočku, nemáš rád ani mě!“ ječela. Muž si ťukal na čelo, ji to rozčililo ještě víc, a už se hádali jako o život.

-em-

 

reklama