Sex a vztahy

16. prosince 2015 04:30

Anna Kopečková

Horoskop lásky na rok 2016 pro všechna znamení

Horoskop lásky na rok 2016 pro všechna znamení

Láska je velká čarodějka a také umí být velmi proměnlivá. Překvapí vás v příštím roce?

Beran

Někdo z vašich blízkých k vám má velice majetnický vztah, ale vy mu to dovolujete. Vlastně vám takový vztah vyhovuje. Ve vztahu si dejte pozor na zavírání očí před problémy z minulosti, protože na jaře se znovu objeví a budete je muset řešit. Není řešením je opět odložit, nepustilo by vás to dál do důležitějších záležitostí týkajících se vztahu.

Na konci léta se už budete radovat a vztah vás bude naplňovat. Uvědomíte si, že máte vedle sebe někoho, kdo je pro vás oporou a stálicí.

Ke konci roku se vztahy odsunou do pozadí, protože vás zcela pohltí práce, bude vás však bavit.

Celý rok vám lidé kolem vás budou něco závidět v souvislosti se vztahem. Nevšímejte si toho, je to zbytečné řešit.

Býk

Na začátku roku si s partnerem budete vzájemně vyměňovat láskyplná objetí a bude vám spolu dobře. Tento láskyplný vztah vám vydrží až do dubna, ale už si pomalu začnete uvědomovat, že tento partner není ten pravý. Pochopíte, že vás svedlo dohromady něco, v čem jste se vzájemně zrcadlili. Jenže vy jste už to vyřešili, a tak vám to najednou na vašem partnerovi začne vadit.

Přes léto už budete trávit více času každý zvlášť. A na podzim se můžete rozejít, protože vás okouzlí někdo, kdo vás bude fascinovat a bude splňovat vše, o čem jste kdy snili.

Blíženci

Hned v lednu můžete zažít jiskření a možná si i zamilujete. U vás však láska není vždy stabilní a za nějaký čas už vás zajímá někdo jiný. Stejně tak tomu bude i tento rok.

Začátkem roku budete lítat na růžovém obláčku a na jaře už ze svého okouzlení začnete střízlivět. V létě vás čeká další láska a krátký flirt.

Ke konci roku můžete konečně potkat svého vysněného partnera a na nějaký čas se usadit. Bude to totiž někdo, kdo se nenechá jen tak lapit a bude před vámi unikat. Tyhle hry vás budou naplňovat a bavit – a tím vás zaujme.

Rak

Ti, kdo jsou sami, mohou svého partnera potkat už na jaře, ale budou se dlouho rozmýšlet, než se přesvědčí, že jde o dobrý vztah. Zadaní si uvědomí, že jejich partner sice není dokonalý, ale je jim s ním dobře.

Tento rok budete rekapitulovat své vztahy a tím více si uvědomíte, co je pro vás důležité a jak by měl váš vztah vypadat. Prožívat budete výhry i pády, ale nakonec ve svém vztahu zůstanete.

Společně oslavíte konec roku – harmonicky a láskyplně.

Lev

V případě, že jste stále sami, máte možnost v první polovině roku někoho potkat a zamilovat se tak, že budete chtít hned založit rodinu. Jste-li už zadaní, tak možnost pořídit si dítě vám přinese do života radost a obohacení. Už bylo dost mejdanů a bujaré společnosti, letošní rok je ten pravý pro rodinu a také pro urovnání všech rodinných sporů.

Nebojte se otevřít dlouholeté problémy a nepříjemná nedorozumění. Podaří se vám vše urovnat k všestranné spokojenosti.

Panna

Ve vztahu vám to půjde dobře. Nezadaní by dokonce mohli na dovolené potkat svoji lásku. Musíte však více cestovat. Cesty přinášejí nové známosti! Jen se stačí víc rozhlédnout.

Ve stávajících vztazích bude harmonie a klid. Pouze se může objevit hádka s nějakým členem rodiny. Možná dojde i k tomu, že spolu nějaký čas nebudete komunikovat. Snažte se vše uklidnit a nechte lidem kolem sebe víc volnosti a svobody a pak možná k hádce ani nedojde.

Váhy

Tak jako práci jste možná změnili i partnera nebo jste potkali někoho nového a zajímavého. Ti, co jsou zatím sami, se mohou těšit na jaro, protože budou mít příležitost potkat partnera svých snů. Nebo se z jejich letitého přítele stane partner životní. V každém případě prožijete láskyplné období a to po celé jaro až do léta.

V létě zažijete krásnou dovolenou a na podzim si trochu vyjasníte své priority a zase se vše srovná.

Štír

Počátkem roku vás čekají schůzky s partnery, kteří vás budou zajímat. Sice zatím nemusí přijít ten pravý, ale začnete flirtovat a otvírat se partnerství. Už víte, že chcete něco trvalého, a na tom také budete stavět.O někom, s kým se seznámíte už na začátku roku, můžete na konci roku zjistit, že k sobě máte blíž, než jste si mysleli.

Na jaře a přelomu léta budete velmi přitahovat opačné pohlaví. Máte k dispozici všechny možnosti, jak se seznámit nebo zamilovat.

Na konci roku už budete vědět, co je pro vás v lásce a ve vtazích opravdu důležité.

Střelec

Rok 2016 vám přináší jen samé zkoušky a budete si připadat jak na horské dráze. Snažte se méně nervovat a jednat impulzivně. Vše si vždy dobře promyslete a nejednejte ukvapeně. Rozejít se s partnerem můžete vždycky.

Užívejte si období, kdy je klid a harmonie, a čerpejte z toho pro další období. Všechny zkoušky, které vás potkají, vám pomůžou vše pochopit a podívat se na věci z jiného úhlu. Nakonec budete rekapitulovat a zjistíte, že to nebylo tak špatné.

Kozoroh

Čeká vás rok plný flirtu a nečekaných lásek. Přijde to už na začátku roku, a to i přesto, že žijete v pevném svazku. Dejte si však pozor, aby na to vaše druhá polovička nepřišla. Tento rok k tomu je příležitost.

Nečekané známosti vás budou provázet celý rok a vy se nebudete bránit. Z některých vašich známostí se mohou stát i přátelské vztahy, které vydrží do dalších let.

Na konci roku se možná zamilujete i vy a pak zboříte všechny mosty. Rozmyslete se, než něco učiníte. Nezadaní mají možnost potkat na konci roku svoji osudovou lásku, z které se brzo stane trvalý vztah.

Vodnář

Tento rok prověří, jak silné a funkční jsou vaše vztahy. Ty nefunkční se mohou rozpadnout. Budete nuceni se zaměřit na to, co ve vašem partnerství funguje a co už delší dobu ne. Více v partnerství komunikujte a snažte se od partnera vyzvědět, co mu vadí, a najděte kompromis.

Nezadaní mohou navázat známost, ale bude to spíše jen krátkodobé vzplanutí než dlouhodobý vztah.

Ryby

Většinu roku se nebudete vztahy zabývat, protože se budete věnovat především zaměstnání. Čekají vás dny plné práce a také postup v pracovní oblasti a vylepšení finančního zajištění. Přesto se vám podaří potkat velkou lásku a je jen na vás, zda spálíte mosty a odejdete za ní. Možnost opustit rodinu vás napadne už v začátku nového vztahu.

Nezadaní se mohou dokonce vrhnout do manželství nebo plození dítěte. Vše totiž proběhne velice rychle a vášnivě. Vztah vás může úplně pohltit, takže na vše ostatní zapomenete. Vše je tak, jak jste si kdysi dávno plánovali a už jste na to úplně zapomněli.

Sdílejte článek
Štítky jaro láska vztah

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.