Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Ideální manžel: Jakou by měl mít profesi a proč?

Už ve staré české písničce se zpívá: "Já nechci kominíka, já chci radši krejčího, to je něco lepšího, ušije mi šněrovačku ze samýho zlatýho."
Vydáno: 10.02.2017
Je lepší, když se živí rukama nebo hlavou?
Autor: iStock Je lepší, když se živí rukama nebo hlavou?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Není jedno, jaké zaměstnání náš partner vykonává. Samozřejmě zásadním faktorem je, aby vůbec nějaké zaměstnání měl. A když už nějaké má, aby koukal si ho udržet. Super je, když ho i baví, dobře vynáší a nestresuje ho. To s ním totiž pak nic není, což víme všechny.

Říká se také ovšem, že kovářova kobyla chodí bosa. Ano, je to možné. Ale na druhou stranu je pravda, že výběr povolání vypovídá i o nějakém charakterovém rysu dotyčného.

Jaká povolání manželství svědčí?

Archeolog

To je jednička. Dokáže ocenit, že stárneme a krabatíme se. Když máme na sobě pleťovou masku a připomínáme mumii, tak mlaská slastí.

Kuchař

Dobře vaří. I když doma obvykle možná nevaří, máme jistotu, že děti s ním neumřou hlady, když na pár dnů někam odjedeme. Je požitkář a labužník. A chápe výdaje za dobré jídlo.

Gynekolog

Ví, kam sáhnout. Chápe, že máme své dny. A když potřebujeme zplodit děťátko, ví jak na to. Když náhodou začnete rodit doma, je to v pohodě, máte ho po ruce. Později pochopí i váš přechod.

Sexuolog

Má pochopení pro všechny vaše úchylky. Zároveň ví, jak to v průměrných českých ložnicích chodí, takže nemá přehnané nároky.

Instalatér

Jako řemeslník je určitě za vodou a o zakázky se bát nemusí. Čili je spokojený. Zároveň vám v životě doma nebude kapat kohoutek nebo protékat záchod. A to je velká výhra. Když zapojíte fantazii, vzpomeňte si, že v nejednom erotickém filmu hraje hlavní roli právě instalatér, umí to totiž s trubkami…

Krejčí, parfumér, kadeřník

Geniální povolání, jako žena to jistě uznáte. Výhody z něj plynoucí jsou neskonalé, jenže… tito pánové bývají bohužel většinou oríentováni jiným směrem než do manželství se ženou….

Ideální manžel! Foto:                                                                                                           Foto: thinkstock.com

Povolání nevhodná pro manželství

Doktor

Slouží noční, všude samé sestřičky a prášky na spaní. Stačí si vzpomenout na doktora Blažeje a Inu...

Učitel

Opravdu chcete, aby na vašeho chotě celý den zíraly studentky a chodily do kabinetu na konzultace? Navíc vás bude pořád poučovat, a možná dokonce i zkoušet, případně známkovat! No, někomu to vyhovuje…

Policista

Jestli jste schopná řadit hrnečky v polici tak, aby stály uchem jedním směrem, všechno oblečení rovnat do komínků a občas absolvovat i nějaký ten výslech, prosím…

Voják

Ano, uniforma dělá skvělou postavu, ale i vy budete muset stát v pozoru! A co když pojede na misi a vy se budete třást doma o jeho život? Ani náhodou. Nezamilovávat se!

Programátor

S ním si prostě nepopovídáte. Váš vztah bude v ideálním případě probíhat formou společné on-line hry.

Advokát

Bude vás i celé okolí podezřívat. Do noci bude na počítači formulovat různé smlouvy, žaloby a podání. A když se s ním budete chtít konečně dát rozvést, tak vás oškube.

Vynálezce

Prostě mimoň. Paní Wichterleová by mohla vyprávět. Když si chtěla pustit gramofon, zjistila, že si jeho část její geniální manžel půjčil do přístroje na výrobu čoček.

Umělec

Jak romantické je s umělcem chodit, randit a romanticky snít. Ovšem chtít po něm odpovědnost a stabilitu? Nikdy!

Pokud máte doma někoho z druhé skupiny, nezoufejte. Na závěr je totiž nutné podotknout, že vše je individuální a výjimky potvrzují pravidlo!

Mohlo by vás taky zajímat:

Radujte se, že žijete v dnešní době. Naše babičky a prababičky to měly mnohem těžší

Nejhorší rady do manželství, které zazněly v posledních 120 letech

Co dělají muži, když si myslí, že se nedíváte?

V dokonalém světě by všichni byli dokonalí, proto by nic nemuseli skrývat. Jenže my žijeme v realitě a míváme svá tajemství. O těch ženských něco tušíme. Jaká jsou ovšem ta mužská? Liší se nějak od těch našich, nebo jsou jim dost podobná?

co dělají muži Foto:

 

Co dělají chlapi, když si myslí, že se nekoukáme?

Kontrolují se

co dělají muži kontrolují se

Ti, kteří chodí do posilovny, s oblibou při každé vhodné chvíli (rozumějte, když je nikdo nevidí) stanou před zrcadlem a nechají "pohrát" svoje svaly.

Někdy je taky potřeba podívat se tam dolů, do „suterénu“, a ujistit se, zda je vše, jak má být (určitě chápete, které místo máme na mysli). Nic nečouhá, nikde nic netrčí, nikde žádné „větrání“, které je sice příjemné, ale snad jen kromě nudistické pláže nemístné až úchylné.

 

I když – existuje nejméně jeden člověk na světě, který si s tím hlavu nedělá. Je jím kdysi bývalá tenisová jednička Španěl Rafael Nadal. Ten si během přímého přenosu upraví před každým svým podáním naprosto všechno!

6 způsobů, jak posílit manželství za méně než 5 minut

Dovolená na Bali, noční rande nebo třeba poklidná snídaně do postele. To všechno by mělo utužit váš vztah, jenže je to poměrně časově či finančně náročné. My pro vás máme tipy a triky, které nezaberou tolik času a vám i manželovi jenom prospějí.

Začněte den „skákáním“

posílit manželství skákání

Otevřete ráno oči a zkuste se přemluvit do menšího příjemného cvičení. Nejenže vám to udělá dobře po těle, ale budete se cítit lépe i psychicky. Bude vám naprosto skvěle, budete mít energii na rozdávání. Ačkoliv budete nabuzená, současně vás jen tak něco nerozhází. Ani třeba partnerova špatná nálada, nebo že nevynesl odpadkový koš. Jestli vstáváte s manželem ve stejný čas, můžete ho do vaší ranní rozcvičky zapojit. Udělejte si z toho zábavu a třeba si i vymýšlejte nové cviky. Fantazii se meze nekladou. A kdo ví, zda to třeba neskončí u příjemného milování.

Článek je zařazen v: manžel, povolání
Reklama