Sex a vztahy

2. září 2015 04:40

Lucie Průchová

Jak se seznámit na samotě aneb Nebojte, chlapi jsou všude

Možná se nutně potřebujete seznámit s osudovým mužem, důvodů může být nepočítaně: cítíte se sama, hledáte spřízněnou duši, vaše biologické hodiny bijí jako zběsilé, potřebujete se pochlubit kamarádkám, které se tak trochu posmívají, že se vám láska vyhýbá…

Zkrátka seznámení je naprosto nutné. A vám běží hlavou: bože na nebesích, ale jak se mám seznámit, když trávím prázdniny, dovolenou anebo víkend na tak nemožném místě… Někteří lehkomyslní příbuzní anebo nezodpovědní přátelé mají totiž tendenci usazovat se do lokalit, kde lišky dávají dobrou noc. Pravda, je tu nádherný klid, který léčí tělo i duši, báječně se tu usíná, při popíjení ranní kávy slyšíte bublat potůček, zpívat ptáčky, trávu růst. Jenomže jak v takové pustině realizovat naléhavý úkol, který jste si dala – ono již zmíněné seznámení?!

Na houbách

V žádném případě neházejte flintu do žita. Uspět může jen skutečná osobnost, jejímž heslem je: Nikdy to nevzdávej. Pravda, rezignovat by bylo možná pohodlnější, jenomže v takovém případě svatební zvony neuslyšíte, nemluvě o tom, jak by vám asi slušely nádherné bílé svatební šaty se závojem, kdyby byl ovšem důvod si je zkoušet, že… Pamatujte, že seznámit se můžete třeba na houbách, protože i takové případy se už staly. Proto nepodceňujte svůj vzhled, i když se vydáváte do (zdánlivě) zcela opuštěného lesa na hříbky. Představte si, že budete bloumat mezi smrčky nenalíčená, rozcuchaná, v teplákách s vytahanými koleny a košili vypůjčené od dědy – a potkáte muže snů, který si rovněž vyrazil na houby, anebo je třeba básník nebo malíř a v přírodě hledá inspiraci. V takovém případě budete trpce litovat.

V hájovně

Z výše uvedeného vyplývá, že i před výpravou na houby byste se měla namalovat, zajít si ke kadeřníkovi a namísto tepláků obléknout minisukni. Protože co kdyby vás míjel On? Chlapi jsou všude, na to nezapomínejte. Trávíte dovolenou u dědečka, tatínka či prastrýce v hájovně? Buďte statečná a situaci snášejte v klidu a s nadhledem. Předně si uvědomte, co by za to jiní dali – za ten klid uprostřed nádherné přírody. Jenže když člověk myslí jen a jen na seznámení, klid na opuštěném místě jej spíše skličuje, namísto aby ho ocenil. Hlavu vzhůru. Traduje se, že mladá žena se právě takhle trápila u příbuzných v hájovně uprostřed lesa. Nikde nikdo, jen veliká zahrada plná zvířat. Jedno z nich onemocnělo, hajný přivedl zvěrolékaře, ukázalo se, že se jedná o charismatického mladého muže, pohledného a – dosud svobodného.

Na samotě u lesa

Velmi zneklidňující bývají pro ženu dychtící po urychleném seznámení všelijaké ty samoty u lesa, opuštěné mlýny, malebné osady jen o několika starousedlících, kdy věkový průměr obvykle činí 86 let a ještě ke všemu jsou to samé vdovy, chlap – byť i pokročilého věku – nikde. Tady opět platí: V žádném případě nerezignovat. Pamatujte, že náhoda přeje připraveným. I když vám pohodlnost diktuje zůstat celý den v pyžamu anebo v prastrýcových montérkách, nedělejte to. Co kdybyste ve slušivé halence a sexy šortkách vysedávala na břehu zdejší říčky? Nestalo by se poprvé, že se krásná dívka zasněně hledící na vodní hladinu seznámí s pohledným vodákem, který sjíždí řeku na kánoi. Ovšem otevírá se i další možnost: protože jíst se musí, budete dříve či později poslána na nákup, pochopitelně v době, kdy přijíždí pojízdná prodejna. Pohledný a svobodný může být jak prodavač, tak například i některý ze zákazníků. A na svatbě můžete pak dávat k dobru historku, na jak odlehlém místě jste se vlastně seznámili…

Eva Michorová

Sdílejte článek
Štítky les houby

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.