Sex a vztahy

26. července 2017 07:30

Martina Čerňanská

Ještě nebyl nevěrný, ale chystá to! Zachyťte důležité signály

Být paranoidní je vyčerpávající, rozhodně tady proto nikoho nechceme nabádat ke zbytečným záchvatům žárlivosti. Na druhou stranu existují určité signály, které partner nechtě vysílá, když se chystá být nevěrný.

Zachytit je může být pro vás užitečné, zejména když například uvažujete o společné budoucnosti či dokonce svatbě. Přinášíme seznam významných signálů, nad kterými je potřeba se zamyslet.

Je až příliš pozorný

Zahrnuje vás láskou, lichotkami, drobnými pozornostmi či dárečky? Chtělo by se říci, že v tom případě je všechno v pořádku. Ale kéž by to bylo takhle jednoduché! Pokud spolu nejste pouhý měsíc a nechová se takhle běžně, budete muset chtě nechtě zpozornět. Možná to není samo sebou! Co když si váš nejmilejší tímto způsobem léčí své špatné svědomí? Co když se ani jemu samotnému nelíbí, nač tajně pomýšlí, a pokouší se vám to nějak kompenzovat?

Diví se i ostatní

Zpozorněte, když se nad partnerovým chováním podivují i ostatní, z toho je patrné, že se vše neodehrává jen ve vaší hlavě, ale bohužel v realitě. Pokud se jeho přátelé, vaše kamarádky, případně blízcí příbuzní či dokonce děti začnou ptát, co se to s vaším partnerem děje, proč se chová tak divně, z jakého důvodu je tak mrzutý, nerudný, hádavý či věčně duchem nepřítomný, vypadá to, že máte problém.

Působí uzavřeně

Dřív jste si hodně povídali, smáli se spolu, všechny společné zážitky či důležité věci svorně celé večery rozebírali. Nyní se partner změnil jako mávnutím proutku. Jako by se vám najednou vzdálil. Je uzavřený, odměřený, chladný. Když se ho na to zeptáte, odpoví, že se vám to jen zdá. Navrhnete mu, že by bylo dobré si promluvit, ale on to příkře odmítne.

Intuice

Právě intuice je cosi, čemu v moderní době odmítáme naslouchat. Ale pokud nejste nadměrně žárlivá a neděláte svému protějšku hysterické scény každý den, a máte náhle nepříjemný a nezvyklý pocit, že se kolem vás děje něco divného, nepodceňujte toto své tušení. Naopak, věnujte mu zaslouženou pozornost.

Co prozradí spánek

Bez zajímavosti není ani to, že v těchto obdobích se mění dokonce i kvalita partnerova spánku. Pokud za normální situace spal jako dřevo, nyní se často problouzí, mívá noční můry, mluví ze spaní, v tom nejhorším případě dokola opakuje nějaké jméno. Po probuzení může vypadat dezorientovaně až vylekaně, působit dojmem, že by se raději probudil někde úplně jinde.

Vyvolává hádky

Když se k němu chováte hezky či pro něj uděláte něco milého, je nesvůj a cítí se provinile. Rád by, abyste byla naopak hrozná, příšerná, nejhorší ženská na světě, protože pak by necítil vinu a mohl se v klidu zaobírat myšlenkami na tu druhou. Proto čím dál častěji vyvolává úplně zbytečné hádky. Přeje si, abyste na ně reagovala hystericky a on se mohl v duchu opájet tím, že má doma semetriku a že tudíž na tu svou tajemnou vílu myslí právem.

autor: EM

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.