Sex a vztahy

10. května 2016 04:30

Anna Kopečková

Kosmetické pomůcky, nebo sexuální hračky? Poznáte rozdíl?

Kosmetické pomůcky, nebo sexuální hračky? Poznáte rozdíl?

V šuplíku téměř každé ženy najdete nějakou kulmu, žehličku na vlasy či epilátor. Přiznejte si, že si leckdy na první pohled nemůžete být jisti, zda se opravdu jedná o krášlicí přístroje, nebo o pomůcky přinášející slast a uspokojení. Nejnovější design vás leckdy zmate.

Otestujte se, zda jste natolik zběhlí a zkušení, že dokážete odlišit sexuální pomůcky od nevinných přístrojů na vlasy, holení apod. Může vám to pomoci vyhnout se trapné situaci, kdy budete kamarádce chválit pěkný „difuzér“, který měla schovaný překvapivě pod postelí...

Obrázek 1: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Pro krásu! Jedná se totiž o depilátor obočí či chloupků na obličeji (na krku, bradě, tvářích i nad horním rtem).

Obrázek 2: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Tentokrát jde opravdu o sexuální pomůcku, konkrétně o dámský silikonový vibrátor.

Obrázek 3: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Opět se jedná o hračku pro potěšení, a tím nemáme na mysli úžasně bohatý účes. Jestliže je partner na služební cestě, nabízí se jednoduché řešení.

Obrázek 4: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Ano, správně, růžová barva mohla evokovat sexuální pomůcku a skutečně to tak je. I když i mnohé depilátory se prodávají v podobných odstínech.

Obrázek 5: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Vibrátorů už tu bylo dost, teď se opět jedná o produkt z oblasti krásy, konkrétně o laserový depilační strojek.

Obrázek 6: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Zajímavý přístroj ve tvaru dámského těla vás může zmást. Nicméně tahle hračička fungující na bázi jemných „mikroproudů“ vám pomůže zpevnit pleť. Stačí 5 minut denně a hned budete vypadat o pár let mladší.

Obrázek 7: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Pro krásu! Co si budeme povídat, vypadá to dost divně. V tomto případě si ale s tímto "bičíkem" vytvoříte neodolatelné lokny na hlavě.

Obrázek 8: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Pro změnu sexuální hračka. Mohla vám napovědět absence kabelu na připojení do elektřiny. Pomůcku ocení hlavně milovníci análního sexu.

Obrázek 9: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Tady jste možná neváhali a jasně (a správně) odpověděli, že je na obrázku něco, co vás zkrášlí. Málokdo si nejspíš dovede představit, jak si hřebínkem, navíc nahřívaným, připomínajícím řasenku tvoří lokýnky na svém přirození.

Obrázek 10: Pro krásu, nebo vzrušení?

Odpověď: Vždyť je to rtěnka! Ovšem ne jen tak ledajaká, ale vibrující, proto vám vůbec nemusí záležet na jejím odstínu. Jestli tedy vyrazíte na toaletu pod záminkou, že se jdete nalíčit, není důvod, aby vám to ostatní nevěřili.

-šp-

Sdílejte článek
Štítky hračka krása obrázek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.