Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Love story s nádechem léta

S létem se opět vrací sezona cestování, festivalů a diskoték. Ano, to nejpohodovější období právě přichází, nešetříme úsměvy, odhalujeme křivky a chceme zažít opravdová letní dobrodružství. A mnohem snáz se můžeme nechat zlákat k prázdninovému románku, a to i když jsme už nějaký ten pátek zadané.
Vydáno: 16.06.2015, Anna Kopečková
Letní lásky bývají krásné, ale často pomíjivé
Letní lásky bývají krásné, ale často pomíjivé Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na dovolenou s kamarádkou? Pozor na místní playboye!

Domluvili jste se s partnerem, že si letošní dovolenou užijete každý sám? Nebo vyhlížíte výhodný last minute, abyste odjela s maminkou nebo sestrou třeba do vyhřátého Řecka, Tuniska nebo Španělska? Je určitě fajn užít si volna na ryze dámský způsob, ale pozor na vykutálené domorodce, kteří berou svádění opalujících se cizinek jako sport. Proti neškodnému flirtu samozřejmě vůbec nic nenamítáme, ale pak mnohdy stačí jen málo k tomu, abyste si s čokoládovým krasavcem střihla rychlovku na opuštěné pláži pod hvězdnou oblohou. Pokud přece jen dojde k explozi vášně, mějte po ruce prezervativ a rozhodně se nenechte uchlácholit tím, že bez něj to bude lepší. Nebude, akorát si koledujete v lepším případě o kapavku, těhotenství nebo chlamydiovou infekci.

 

„Odletěla jsem se sestrou do Dominikánské republiky a za celých 11 dní jsem stihla být svému příteli dvakrát nevěrná. I když jsem se nikdy nepovažovala za ženu lehkých mravů, prostě jsem se nechala unést jeho sex-appealem, žhnoucím pohledem a osvěžujícím temperamentem. Milovali jsme se v zátoce na vypůjčené loďce a pak na rozloučenou v hotelovém pokoji. Vůbec se mi nechtělo odjet a nebylo to kvůli nádherné přírodě a karibským plážím. Z dovolené jsem si přivezla fůru vzpomínek, ale i hořké výčitky svědomí, protože Tomáš mezitím vymaloval celý byt a koupil mi na terasu vysněnou houpačku. Na letišti se v jeho očích dokonce leskly slzy dojetí, že mě zase vidí. Z letních úletů jsem proto nadobro vyléčená,“ svěřuje se Martina a dodává, že na nevěru musí mít člověk povahu a taky žaludek.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Rady pro ženy, jejichž partner není romantik

 

Může prázdninová romance přerůst v něco trvalejšího?

V létě se snadno necháme obalamutit galantním mužem a je fakt, že je nám pánské dvoření i v lecčems příjemné. Ale je důležité brát tyto hrátky nezávazně a především s dávkou nadhledu. Může být sice pravda, že na vás celý týden, co jste s kamarádkou v kempu, visí očima a udělal by pro vás první a poslední. Ale co když má doma manželku, zatímco si užívá s vámi a partou přátel na dovolené u rybníka?! Zážitky vám už nikdo nevezme, ale pokud vám ten dotyčný ukradne srdce, můžete si zbytek léta pokazit nepříjemným zjištěním, že jste byla jen jeho hračkou na omezeně krátkou dobu. Proto naše rada zní jasně: Užít si, ale bez závazků a iluzí!

„Před třemi lety jsem vyrazila na dovolenou do Egypta a přivezla si odtud zásnubní prstýnek. Byla jsem bláhově zamilovaná a po půl roce známosti jsem si Edgara v Česku vzala. A to byla největší chyba, kterou jsem mohla udělat. Ihned po obřadu se začal chovat jako jiný člověk. Toulal se po nocích, sváděl mé kamarádky a mně teprve v tu chvíli začalo být jasné, že mu šlo o to, aby se dostal ze své země do civilizované Evropy a já byla jeho vstupenkou,“ doznává se ke svému pochybení Laura.

 

Berte v potaz!

– Pokud jste na festivalu podlehla flirtu, určitě nic neříkejte svému milému. Výčitky jsou jedna věc, ale u něj byste ztratila to nejdůležitější, jeho důvěru.

– Pobláznil vám hlavu mužský, kterého jste potkala na víkendové akci, a váš stávající přítel vám proto přijde nudný jako nikdy? Vyčkejte pár dní, než z vás nadherné pocity aspoň trochu vyprchají. Nemá cenu skoncovat s pohodovým vztahem jenom proto, že jste si přičichla k něčemu sice nádhernému, ale pomíjivému.

len

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama