Sex a vztahy

16. května 2016 04:40

Martina Čerňanská

Máte si držet „kamaráda“ na sex? Aneb kamarád taky rád a vy vlastně taky!

Je to jasné jak facka. Dokážete společně rozumovat nad mnohými tématy, on vás zná, ví, co se vám líbí, co máte ráda a je tak naprosto v pořádku, že vás to bude lákat do postele.

Máte zatáhnout za záchrannou brzdu, nebo šlápnout na plyn a užít si s ním sex, po kterém si budete přísahat, že podruhé k němu rozhodně nepřijde?! Ale co si budeme namlouvat, už teď si nepřejete nic jiného, než aby se vám zas a znovu vloupal do kalhotek.

Nechat si frknout tu příležitost před nosem by byl čirý (ne)rozum!

Stýkat se s tím skvělým mužským, kterého vám seslala samo nebe, je hříšně lákavé. Naprosto vám rozumíme. Může na vás oči nechat, pohledem se vám nestoudně pase ve výstřihu, visí vám na rtech, vytáhne vás mezi lidi, od začátku až do konce vám s ním cukají koutky, a na konci toho všeho to není jen vaše bránice, která je na výsost (u)spokojena. On se totiž dokáže přímo královsky postarat o všechno.

Románky, ve kterých je povoleno jenom to krásné, a proto nezávazné, rostou jako houby po dešti a dá se říct, že tento stav vyhovuje alespoň ze začátku jak ženě, tak muži. Dřív či později se vám prostě i sebelepší sousto zají nebo budete hladově očekávat pokračování, které konečně vyústí v něco velkého a konečně závazného. Ale to možná nemá přijít nikdy.

Jemu to vyhovuje, za to vám se to může jednou vymstít

My, ženy, totiž to máme asi tak. Když se s nějakým mužským cítíme jako princezny a čas v jeho náruči nám utíká jako splašený, jednoho dne prostě procitneme do stavu, že toho samečka nechceme jenom na občasný sex a chvíle s ním strávené pod peřinou, ale nejlépe už napořád. A právě díky svobodě, nezávislosti a zákazu opravdového randění vám zůstává alespoň podle jeho názoru to krásné, co všechny chlapy tak baví.

Neupleťte si na sebe bič aneb Víme, kdy vás láska může nečekaně klepnout přes prsty

Pokud se stýkáte s chlápkem výhradně za účelem sexu a jakmile on dokoná dílo, práskne do bot a zaklapnou za ním dveře, jste od citového pouta chráněna. V případě, že to krásné s ním začíná večeří při svíčkách, kdy si vzájemně líčíte své zážitky, smějete se dávno minulým prožitkům a pak teprve jdete na věc, s největší pravděpodobností se řítíte do problému, který vás jednoho dne může začít bolet.

Věčné čekatelky na lásku: Kdy už konečně přijdeš, prosím?!

Dřív či později se totiž ve vašem nitru ozve láska, co už nechce být tutlána, ale vydere se na povrch ve chvíli, kdy to budete čekat nejméně. Je totiž rozdíl mít s někým pravidelně každou středu sex a tím vaši seanci rozpustit, než když si mezitím stihnete popovídat a pozvat tak toho druhého do vašeho soukromí. V tomto případě vás k němu začnou pojit emoce. Vy pak Adama, jindy kamaráda na sex, jak jste ho nazývala před kamarádkami, budete muset přejmenovat na lásku vašeho života. A nikdo neví, jestli bude štěstěna nakloněna na vaši stranu nebo k tomu všemu ještě budete nucena přidat přívlastek – neopětovaná. To by vám pak to kamarádství pořádně zhořklo a vaše srdce utržilo šrám.

My totiž ve skrytu duše toužíme po lásce, i když si namlouváme, že ne. Takže pokud vidíte, že ten kamarád, co vám pokaždé umožní prožít ódu na orgasmus v praxi, nemá o vztah a o vás celkově zájem, nebo je ženatý, vykliďte pole dřív, než zasejete lásku a sklidíte žal. Proto se raději svěřte do péče vašeho růžového vibrátoru. U něj vám zlomené srdce nehrozí, spíše riziko, že mu v tom nejlepším dojdou baterky.

-LZ-

Přečtěte si také:

Sdílejte článek
Štítky láska přátelství Sex vztahy sex kamarád na sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.