Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Máte si držet „kamaráda“ na sex? Aneb kamarád taky rád a vy vlastně taky!

Je to jasné jak facka. Dokážete společně rozumovat nad mnohými tématy, on vás zná, ví, co se vám líbí, co máte ráda a je tak naprosto v pořádku, že vás to bude lákat do postele.
Vydáno: 16.05.2016
Máte si držet „kamaráda“ na sex? Aneb kamarád taky rád a vy vlastně taky!
Autor: thinkstock.com Máte si držet „kamaráda“ na sex? Aneb kamarád taky rád a vy vlastně taky!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máte zatáhnout za záchrannou brzdu, nebo šlápnout na plyn a užít si s ním sex, po kterém si budete přísahat, že podruhé k němu rozhodně nepřijde?! Ale co si budeme namlouvat, už teď si nepřejete nic jiného, než aby se vám zas a znovu vloupal do kalhotek.

Nechat si frknout tu příležitost před nosem by byl čirý (ne)rozum!

Stýkat se s tím skvělým mužským, kterého vám seslala samo nebe, je hříšně lákavé. Naprosto vám rozumíme. Může na vás oči nechat, pohledem se vám nestoudně pase ve výstřihu, visí vám na rtech, vytáhne vás mezi lidi, od začátku až do konce vám s ním cukají koutky, a na konci toho všeho to není jen vaše bránice, která je na výsost (u)spokojena. On se totiž dokáže přímo královsky postarat o všechno.

Románky, ve kterých je povoleno jenom to krásné, a proto nezávazné, rostou jako houby po dešti a dá se říct, že tento stav vyhovuje alespoň ze začátku jak ženě, tak muži. Dřív či později se vám prostě i sebelepší sousto zají nebo budete hladově očekávat pokračování, které konečně vyústí v něco velkého a konečně závazného. Ale to možná nemá přijít nikdy.

Jemu to vyhovuje, za to vám se to může jednou vymstít

My, ženy, totiž to máme asi tak. Když se s nějakým mužským cítíme jako princezny a čas v jeho náruči nám utíká jako splašený, jednoho dne prostě procitneme do stavu, že toho samečka nechceme jenom na občasný sex a chvíle s ním strávené pod peřinou, ale nejlépe už napořád. A právě díky svobodě, nezávislosti a zákazu opravdového randění vám zůstává alespoň podle jeho názoru to krásné, co všechny chlapy tak baví.

Neupleťte si na sebe bič aneb Víme, kdy vás láska může nečekaně klepnout přes prsty

Pokud se stýkáte s chlápkem výhradně za účelem sexu a jakmile on dokoná dílo, práskne do bot a zaklapnou za ním dveře, jste od citového pouta chráněna. V případě, že to krásné s ním začíná večeří při svíčkách, kdy si vzájemně líčíte své zážitky, smějete se dávno minulým prožitkům a pak teprve jdete na věc, s největší pravděpodobností se řítíte do problému, který vás jednoho dne může začít bolet.

4 nejnebezpečnější polohy (nejen) pro jeho penis

Každý sex se vždycky nepovede. Může být nudný, chladný, nijaký. Jenže taky se u něj můžete pěkně zranit, tedy spíše váš partner a jeho chlouba. Kdo to zažil, ví, jak je to nepříjemné. V lepším případě ho to za chvíli přestane bolet, v tom horším skončíte na pohotovosti.

Na sexuální úrazy tohoto typu má lehce vliv míra vášně nebo hladina alkoholu, ale nejvíce je na vině výběr nevhodného místa (například toaleta v letadle, spižírna...) a nevhodných pozic – a nemusí se jednat o nic krkolomného. Jaké pozice byste měli raději vynechat, nechcete-li riskovat partnerovo zdraví?

Dychtivý šéf

penis pračka

Jak se provádí: On stojí na špičkách, zatímco vy sedíte na pultíku před ním, třeba na kuchyňské lince, na skříňce nebo na pračce. Hodně spontánní záležitost…

 

Proč je to riskantní: Sedíte-li na pultíku a váš partner se v žáru vášně netrefí, má jeho penis smůlu, protože mu nezbývá nic jiného než narazit do vaší stydké kosti nebo do skříňky, pračky apod. Většina případů zlomenin penisu se stává tehdy, když je úd pořádně prokrven. Tedy během erekce a při velmi energickém a živelném pohlavním styku.

 

Co je také nebezpečné: Jakákoliv pozice ve stoji, kdy je váš partner na konečcích prstů. Může ztratit rovnováhu, prsty u nohou se snadno podlomí a chudák chlap narazí do nějaké tvrdé bariéry, která ho nekompromisně odzbrojí.

 

Věčné čekatelky na lásku: Kdy už konečně přijdeš, prosím?!

Dřív či později se totiž ve vašem nitru ozve láska, co už nechce být tutlána, ale vydere se na povrch ve chvíli, kdy to budete čekat nejméně. Je totiž rozdíl mít s někým pravidelně každou středu sex a tím vaši seanci rozpustit, než když si mezitím stihnete popovídat a pozvat tak toho druhého do vašeho soukromí. V tomto případě vás k němu začnou pojit emoce. Vy pak Adama, jindy kamaráda na sex, jak jste ho nazývala před kamarádkami, budete muset přejmenovat na lásku vašeho života. A nikdo neví, jestli bude štěstěna nakloněna na vaši stranu nebo k tomu všemu ještě budete nucena přidat přívlastek – neopětovaná. To by vám pak to kamarádství pořádně zhořklo a vaše srdce utržilo šrám.

My totiž ve skrytu duše toužíme po lásce, i když si namlouváme, že ne. Takže pokud vidíte, že ten kamarád, co vám pokaždé umožní prožít ódu na orgasmus v praxi, nemá o vztah a o vás celkově zájem, nebo je ženatý, vykliďte pole dřív, než zasejete lásku a sklidíte žal. Proto se raději svěřte do péče vašeho růžového vibrátoru. U něj vám zlomené srdce nehrozí, spíše riziko, že mu v tom nejlepším dojdou baterky.

-LZ-

Přečtěte si také:

Jste spolu šťastni? Máme pro vás 5 tipů, jak to poznáte

Jsme spolu opravdu šťastni? Kdo si tuto otázku položí, ten jako by už začínal maličko o společném štěstí pochybovat.

Ostatně v začátcích vztahu, kdy jsme zamilovaní až po uši, chce se nám neustále plakat radostí, tančit a zpívat, si ji zpravidla neklademe. Po letech někdy ano.

A jak se to tedy pozná? Možná se budete divit, ale rozpoznat partnerské štěstí zase není tak složité.

O čem si doma povídáte?

O čem si doma povídáte?

Jakmile není o čem mluvit, je to zlé. Mlčení signalizuje, že cosi mezi partnery není, jak by mělo být. A pokud se mluví, důležité je, o čem. Vedete-li jen takové "povinné" povrchní hovory o počasí či omezuje-li se vaše vzájemná komunikace na: "V práci to bylo zase strašný," nesvědčí to o příliš vřelých vztazích. Nejšťastnější jsou ty páry, které si povídají o daleko hlubších věcech. Hezké je, když probírají vzpomínky z dětství, svěřují se s aktuálními obavami a strachy, mluví o filmech a knížkách, komentují současné dění, plánují budoucnost. Ty nejšťastnější dvojice se spolu často od srdce zasmějí, například když si vzájemně popisují trapné situace, které jeden či druhý prožil.

Článek je zařazen v: Sex, vztahy, přátelství, kamarád na sex
Reklama