Sex a vztahy

15. února 2016 04:45

Lucie Průchová

Mějte pod čepicí aneb Když jste vdaná a zároveň nevěrná!

Mějte pod čepicí aneb Když jste vdaná a zároveň nevěrná!

Ne, nebudeme vám kázat, že se to nedělá a kdesi cosi. Zřejmě k tomu, že jste zaparkovala v posteli jiného muže, máte své důvody, ať už jsou jakékoli. Udržovat milostný poměr s jiným samcem je sice samo o sobě vzrušující, ale dřív či později si můžete vyfasovat pěkně hořké výčitky a nejen to. Pokud chcete, aby všechno běželo jako na drátkách i nadále, nesmíte pro náhradníka, co za vašeho milého supluje pod peřinou, ztratit hlavu a dát všanc vaše srdce.

Uletět si jednou a svalit vinu na chvilkové poblouznění smyslů je snadné, mnohem horší je však procitnutí do reality ve chvíli, kdy si uvědomíte, co jste to vlastně udělala. Jeden jediný úlet by vám sice u drahého prošel, nikdo není dokonalý a takové chyby holt někdy život přináší, ale pokud se ten váš dozví, že každou lichou středu a sudý pátek podnikáte tyto úlety za účelem uhašení chtíče a vyvenčení od stereotypu v manželství, zřejmě byste si mohla jít rovnou zabalit. Aby se tak nestalo, s tímto počítejte.

Musíte si uvědomit, proč vlastně milence máte a co od něj opravdu očekáváte!

Pokud se s ním v posteli cítíte blaženě, orgasmy vám jdou na ruku a pokaždé, když si jen vybavíte v myšlenkách vaše postelové dobrodružství, se o vás pokouší chtíč zas a znovu, berte to tak, jak to je a nepřidávejte k těmto milostným benefitům emoce, natožpak lásku. Zkuste se v tomto směru zachovat jako chlap nebo vypočítavá potvora, která prožije pár minut lásky a vrátí se zpátky. Berte to jako obchod – vzájemně si předáte a uhasíte palčivou touhu a tím to hasne.

Nechtějte, aby vás vzal na exkurzi jeho životem

Neptejte se ho, jaký měl den, jaké má trable nebo co mu naopak udělalo radost. Zakažte si odjet s ním na prodloužený víkend do hor, kde budete mít spoustu času, abyste mu otevřela dveře do vašeho života a on naopak ty své. Když totiž přijmete pozvání a stanete se zvědavou průzkumnicí, hrozí, že se vám to, co uvidíte, začne líbit. Najednou vám nebude imponovat pouze jako ten, co by mohl dostat za sexuální uspokojení a umění potěšit ženu Nobelovku, ale budete se pro něj rozplývat proto, jak skvělým je otcem v rámci střídavé péče nebo proto, jak báječně se chová ke svojí babičce, kterou vozí po doktorech. Pokud si nedovedete představit, že byste od manžela odešla, nechejte otevřené dveře do jeho života bez povšimnutí – pro vlastní bezpečí.

Vy sice máte milence, ale chcete ho napořád!

V případě, že čekáte na ten správný stimul a řekněme i na to ideální načasování, abyste práskla do bot a dala drahému poslední sbohem, pak toužíte po nové lásce a po obyčejném životě ve dvou. Než se k tomuto rozhodnutí rozkývete, prozkoumejte nový terén (čtěte vašeho milence), zda ten risk v podobě rozchodu za to stojí. Je dobré si také uvědomit, že po letech prvotní zamilovanost a pobláznění odezní a možná se zase setkáte s těmi stejnými pohnutkami, kvůli kterým jste opustila vaši velkou lásku. Neříkám ani netvrdím, že se tak stane, ale že tady ta možnost skutečně může být znovu.

Adept na bezproblémového milence?

Nehrňte se do náruče toho, kdo o vás smýšlí jako o budoucí partnerce. Nedávejte nikomu planou naději, když to tak sama necítíte. Nevyužívejte muže, co chtějí vztah, abyste jim kvůli chvilkovému dobrodružství zlomila srdce. Nejbezpečnější pro vás je ten chlap, který má doma zázemí a chce to stejné, co vy – tedy se tu a tam trochu povyrazit. A až bude po všem, oba se pak vrátíte tam, kde se cítíte šťastně až na pár drobností – totiž zpátky domů.

Možná budete namítat, že vás lákáme do náruče ženáče, i když jste sama vdaná, ale jedině u tohoto muže najdete stejné podmínky, jako máte vy. Vy ho nebudete chtít na celý život, ale na pár chvil, kdežto kdyby si narazil single kočku, co mu zamotá hlavu, tak ta se s několika hodinami pod peřinou nespokojí.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky láska milenec čepice

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.