Sex a vztahy

16. května 2019 04:40

Lucie Průchová

Milostné polohy o vás hodně napoví! Kterou máte nejraději vy?

Jaký člověk, takový sex, toto pravidlo platí 100%! Líný člověk = líný milenec. Když je člověk v běžném životě sobec, bude sobec i v sexu, to platí o ženách i o mužích.

O tom, jací jsme, o nás prozradí hodně i poloha, v jaké se sexuálním hrátkám oddáváme nejraději a nejčastěji. Dalo by se říct, že sex je taková nejotevřenější a nejintimnější komunikace dvou lidí, u které většinou neskrýváme své pravé já, a proto právě vášnivé chvilky o člověku hodně prozradí.

Je to prostě tak, jací jsme v milostném životě, tak se chováme i v ostatních, běžných životních situacích. Tak schválně, jestli to na vás sedí:

Misionářská poloha

Klasická poloha, kterou asi skoro všichni začínali svůj sexuální život. Někteří postupem času dospěli k poznání, že je to vlastně velice nudné, ale není to tak úplně pravda, záleží na tom, jak si ji dokážete okořenit a vychutnat.

Pokud se ráda oddáváte vášním v této poloze, jste s velkou pravděpodobností méně aktivní a ráda se necháváte někým vést. V normálním životě jste zodpovědná, vždy dodržíte slovo, které jste dala. Nepotřebujete být středem pozornosti, upřednostňujete klidný a spokojený život bez zbytečných emocí.

Na koni

Jestli patříte k tomuto typu žen, tedy k těm, které si v sexu chytnou otěže a osedlají si koníčka, jak jim to vyhovuje a jak ony potřebují, znamená to, že v normálním životě si vše ráda řídíte a kontrolujete sama. Vždy dosáhnete svého cíle. Co chcete, toho i máte a nevadí vám žádné překážky, ráda je zdoláváte.

Upoutat pozornost okolí vám také nedělá žádné problémy tak jako ostatně vše: vždy dosáhnete úspěchu.

Zezadu

Pokud se vám líbí sex zezadu, moc dobře víte, co chcete. Váš partner se domnívá, že má nad vámi převahu a kontrolu, ale ve skutečnosti je to jen jeho omyl. V této poloze jsou aktivní oba partneři.

Výběrem této polohy o sobě říkáte, že jste velice vstřícná a ochotná dělat druhým radost a připravovat jim příjemné chvíle, u kterých zažijí krásné pocity uvolnění. Ale nejste hloupá a víte, že vše má svá pravidla a umíte si je také určovat.

Lžičky

Jedná se o jednu z těch méně náročných poloh, ke kterým se uchylují lidé, kteří mají rádi pohodlí. Máte ale také ráda blízkost druhé osoby, to je pro vás nejdůležitější. Jste klidná, nenáročná a nekonfliktní. Vzrušení je pro vás druhořadá záležitost jak v sexu, tak v životě. Rozhodně nejste živočišný typ.

69

Tato poloha patří k těm, kterou určitě všichni vyzkoušeli, ale jen málokdo zařadil do svého sexuálního repertoáru pravidelně. Pokud je tato poloha vaše nejoblíbenější, znamená to, že ráda děláte radost a potěšení jiným, ale jste také velice ráda, když se vám dostává stejné odezvy. Máte ráda intimitu, jste temperamentní, sebevědomá, přirozená a rozhodně nesnášíte nudu a stereotyp.

Nůžky

Jste skutečně žena, která se ničeho nebojí a ráda zkouší nové věci. Máte mnoho sexuálních zkušeností a jste opravdu znalá sexuálních praktik. Dokážete se nadchnout pro svou věc a jste schopna si ji vybojovat. Máte velice silnou vůli, věříte v sebe sama a milujete život. Což je okouzlující nejen pro vaše milence, ale i pro životního partnera.

Vestoje

Milujete pocit, že jste žádaná a středem pozornosti. Jste velice nekompromisní a těžký soupeř. Lidé z vás cítí nadřazenost a sílu osobnosti. Jste také pro většinu mužů velice charismatická a nemohou z vás spustit oči. Nesnášíte lenost a neodpouštíte ji ani nikomu ve vašem okolí. Ráda vítězíte nad všemi a nad vším.

autor: Lucie P.

Sdílejte článek
Štítky láska Sex sex sexuální praktiky polohy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.