zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Milostné polohy o vás hodně napoví! Kterou máte nejraději vy?

Sex
Autor: istockphoto.com Sex
pruchol , Vydáno: 16.05.2019
Jaký člověk, takový sex, toto pravidlo platí 100%! Líný člověk = líný milenec. Když je člověk v běžném životě sobec, bude sobec i v sexu, to platí o ženách i o mužích.

reklama

O tom, jací jsme, o nás prozradí hodně i poloha, v jaké se sexuálním hrátkám oddáváme nejraději a nejčastěji. Dalo by se říct, že sex je taková nejotevřenější a nejintimnější komunikace dvou lidí, u které většinou neskrýváme své pravé já, a proto právě vášnivé chvilky o člověku hodně prozradí.

Je to prostě tak, jací jsme v milostném životě, tak se chováme i v ostatních, běžných životních situacích. Tak schválně, jestli to na vás sedí:

Misionářská poloha

Klasická poloha, kterou asi skoro všichni začínali svůj sexuální život. Někteří postupem času dospěli k poznání, že je to vlastně velice nudné, ale není to tak úplně pravda, záleží na tom, jak si ji dokážete okořenit a vychutnat.

Pokud se ráda oddáváte vášním v této poloze, jste s velkou pravděpodobností méně aktivní a ráda se necháváte někým vést. V normálním životě jste zodpovědná, vždy dodržíte slovo, které jste dala. Nepotřebujete být středem pozornosti, upřednostňujete klidný a spokojený život bez zbytečných emocí.

Na koni

Jestli patříte k tomuto typu žen, tedy k těm, které si v sexu chytnou otěže a osedlají si koníčka, jak jim to vyhovuje a jak ony potřebují, znamená to, že v normálním životě si vše ráda řídíte a kontrolujete sama. Vždy dosáhnete svého cíle. Co chcete, toho i máte a nevadí vám žádné překážky, ráda je zdoláváte.

Upoutat pozornost okolí vám také nedělá žádné problémy tak jako ostatně vše: vždy dosáhnete úspěchu.

Zezadu

Pokud se vám líbí sex zezadu, moc dobře víte, co chcete. Váš partner se domnívá, že má nad vámi převahu a kontrolu, ale ve skutečnosti je to jen jeho omyl. V této poloze jsou aktivní oba partneři. 

Výběrem této polohy o sobě říkáte, že jste velice vstřícná a ochotná dělat druhým radost a připravovat jim příjemné chvíle, u kterých zažijí krásné pocity uvolnění. Ale nejste hloupá a víte, že vše má svá pravidla a umíte si je také určovat.

Lžičky

Jedná se o jednu z těch méně náročných poloh, ke kterým se uchylují lidé, kteří mají rádi pohodlí. Máte ale také ráda blízkost druhé osoby, to je pro vás nejdůležitější. Jste klidná, nenáročná a nekonfliktní. Vzrušení je pro vás druhořadá záležitost jak v sexu, tak v životě. Rozhodně nejste živočišný typ.

69

Tato poloha patří k těm, kterou určitě všichni vyzkoušeli, ale jen málokdo zařadil do svého sexuálního repertoáru pravidelně. Pokud je tato poloha vaše nejoblíbenější, znamená to, že ráda děláte radost a potěšení jiným, ale jste také velice ráda, když se vám dostává stejné odezvy. Máte ráda intimitu, jste temperamentní, sebevědomá, přirozená a rozhodně nesnášíte nudu a stereotyp.

Nůžky

Jste skutečně žena, která se ničeho nebojí a ráda zkouší nové věci. Máte mnoho sexuálních zkušeností a jste opravdu znalá sexuálních praktik. Dokážete se nadchnout pro svou věc a jste schopna si ji vybojovat. Máte velice silnou vůli, věříte v sebe sama a milujete život. Což je okouzlující nejen pro vaše milence, ale i pro životního partnera.

Vestoje

Milujete pocit, že jste žádaná a středem pozornosti. Jste velice nekompromisní a těžký soupeř. Lidé z vás cítí nadřazenost a sílu osobnosti. Jste také pro většinu mužů velice charismatická a nemohou z vás spustit oči. Nesnášíte lenost a neodpouštíte ji ani nikomu ve vašem okolí. Ráda vítězíte nad všemi a nad vším.

autor: Lucie P.

reklama

Související témata: Sex , polohy , láska , sexuální praktiky

reklama

Přečtěte si také

reklama