zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Miluje vás? Vyčtěte lásku z jeho gest a přístupu k vám

Miluje vás? Vyčtěte lásku z jeho gest a přístupu k vám
Autor: thinkstock.com Miluje vás? Vyčtěte lásku z jeho gest a přístupu k vám
cernanm , Vydáno: 04.08.2016
Vplula do vašeho života láska v podobě moc fajn chlápka, kterého když vidíte, pokaždé vám poskočí srdce nadšením? O tom, že vám bliká kontrolka zamilovanosti, už dávno víte, ale jak je na tom on, nemáte ani tušení, protože se prozatím nijak výstižně nedoznal?

reklama

Muži s dvouslovným vyznáním lásky nadělají štráchy, ale zda se o něj pokouší ta mocná čarodějka, poznáte právě podle těchto indicií. Mrkněte se na to!

  • Visí na vás permanentně pohledem

Může se doslova a do písmene utopit ve vašich zracích, až máte strach, aby si ty své nevykoukal, a okolí ignoruje, i když kolem něj brousí servírka, které příroda nadělila dekolt i za vás? Tak pak si můžete gratulovat. Pokud dá přednost vašim nížinám, co ukrýváte v podprsence, zatímco se před ním natřásají velehory, zřejmě ho máte v pasti. Protože žádný rozumný chlap si nenechá ujít výhled na pořádně napěchovaný výstřih, vlastně jeden ano – ten, co se zamiloval. A v tomto případě právě do vás.

Jaké bude vaše manželství? Odpověď najdete na své dlani!

Podívejte se na vaši levou ruku a najděte místo hned pod malíčkem. Tam se nachází čára (nebo čáry) manželství...

Hodně čar

Jaké bude vaše manželství? hodně

Pokud se na vaší ruce pod malíčkem nachází hodně čar manželství, znamená to, že máte mnoho přátel opačného pohlaví. Pokud je jedna z čar delší než ostatní, čeká vás šťastné manželství.

  • Zajímáte ho celičká

Netahá vás každou volnou chvíli do postele, ale se zájmem naslouchá tomu, co říkáte. Když se mezi řečí zmíníte, že jste jako malá milovala jahodové bonbony se smetanou, můžete počítat s tím, že se jimi na další schůzku vybaví jen tak, aby vám prostě vykouzlil úsměv na tváři. Že se ale zajímá, je jedna věc, později však zjistíte, že si to, co mu sdělíte, pamatuje a neváhá vás překvapit výletem na vámi milovaný zámek Neuschwanstein ukrytý v bavorských Alpách.

  • Sobec je pryč a navíc hází slůvkem my jako by to bylo to jediné, na co myslí

Může se přetrhnout, aby vám podržel dveře, s maximální péči vám nabízí svůj svetr, i když jde dost dobře poznat, že by si jej o tom chladném večeru rád ponechal. Kvůli vám klidně změní plány, odmítne jít s kamarády na jedno, protože jste mu přednější než džbánek chmelového moku, kterých vychlemtal se svými kumpány už nepočítaně. A aby toho nebylo málo, tak od něj neuslyšíte „já“ nebo „ty“, ale všeříkající my. Podle toho jasně poznáte, že on v hlavě přepnul mód pro budoucí soužití s vámi. Tudíž vás za krátkodobou aférku rozhodně nepovažuje.

  • Byla jste u něj doma?

Padlo pozvání k němu domů? Pak si můžete gratulovat, pánové si totiž své milenky domů zásadně nevodí, pro ně počítají s hodinovými hotely a zapadlými penziony. Pokud jste měla šanci prošmejdit jeho kvartýr, znamená to jediné, on si vás chce zcela dobrovolně nasáčkovat do života. Navíc za pár dní můžete očekávat setkání s vaší potenciální tchyní. A nám nezbývá nic jiného, než vám popřát jen to, ať to není mrcha.

Miluje vás? Vyčtěte lásku z jeho gest a přístupu k vám Foto:

Jakých dalších signálů se vyplatí si všímat?

  • Máte rýmu, teplotu nebo vás chytla viróza a on kolem vás starostlivě našlapuje, aby vám oloupal pomeranč, podal paralen, uvařil čaj, obejmul vás a byl ochoten zajet do města pro cokoli, co by vám ulevilo.
  • Klidně si ráno přivstane, aby vám přinesl křupavé rohlíky, namazal je marmeládou, uvařil horkou čokoládu a následně vás probudil snídaní do postele.
  • Představí vás kamarádům a začlení do své party. Tohle totiž neudělá ten, co vás má jenom na jedno a o nic víc mu nejde. Tady prostě máte zpětnou vazbu, že jste mu zkrátka učarovala.
  • Ťukla jste mu jeho milované auto a on nevyšiluje, nenadává, ale prvně, co ho zajímá je to, zda jste v pořádku především vy? Tak takového chlapa si na oplátku hýčkejte zase vy.
  • Píše vám SMSky i za předpokladu, že víte, že on zrovna na datlování textovek dvakrát není. Ale co by neudělal pro to, aby vás potěšil.

Přečtěte si také:

Na co muži myslí při sexu? Budete překvapená

Sex je pro muže a ženy jednou z nejpřirozenějších a nejjednodušších věcí. Není tedy divu, že v přítomnosti nahé ženy se mužovo uvažování stává celkem předvídatelným. Přesto vás možná některé myšlenky, které se mužům při sexu honí hlavou, překvapí.

Můžu to zkusit?

Na co muži myslí při sexu? Budete překvapená 4

Každý muž má v záloze řadu různých triků. Některé na vás už možná zkusil, o některých třeba jen uvažuje. Možná by rád udělal něco neobvyklého. Jenže si není jistý, jestli je to věc, kterou normálně lidé dělají. Takže to raději neudělá. Jestli chcete v posteli zkusit něco nového, tak s ním o tom prostě mluvte. A můžete pak společně experimentovat. Je jen na vás, kam až to necháte zajít.

Bude ten muž skvělý milenec? Sledujte těchto 6 signálů

Jaký za volantem, takový v posteli

Jaký za volantem, takový v posteli

To už je celkem známá a zkušenostmi ověřená pravda. Zjednodušeně řečeno: jak se muž chová za volantem, takový bude i v posteli. Uhání-li v roli řidiče jako šílený, nedbá na pravidla, ohrožuje všechny okolo, zuří, sprostě nadává a hrne se do cíle bez jakýchkoli ohledů, není to pro vás dobrá zpráva. Na druhou stranu, plouží-li se po silnici jako šnek, div že z toho neusne, energií asi nebude překypovat ani na loži. V hlavě by se vám měla rozsvítit kontrolka: Pozor, lenoch.

7 prohřešků, které vám muži neodpustí

Kdo by si nepřál mít doma svatý klid, laskavého manžela a stoprocentní zázemí? Pokud vám sudičky nedaly do vínku povahu ohnivé Italky a vy prahnete ze všeho nejvíce po poklidném životě, pak dbejte v neposlední řadě také o spokojenost muže po vašem boku. Nechcete, aby vzal nohy na ramena? Líbí se vám dostávat květiny, poslouchat komplimenty a cítit se jako princezna? V takovém případě se vyvarujte následujících drobných hříšků. Anebo se s vytouženým klidem musíte rozloučit. Co tedy rozhodně nedělat?

Nevyhazujte mu milované oděvy, i když jsou příšerné

Sedm prohřešků, které nám muži neodpustí

Nelze vyloučit, že už se na jeho džínovou bundičku visící na věšáku opravdu nemůžete dívat. Děravá jako cedník, odřená, plná nevypratelných skvrn. Přestože ji nenávidíte, nevyhazujte ji. Muž milující určitý kousek oděvu, byť opravdu hrozného, je schopen hledat ho v popelnici anebo zoufale utíkat za popelářským vozem.

-lz-

reklama

Související témata: láska , vztah , problémy ve vztahu , problémy s láskou

reklama

Přečtěte si také

reklama