Sex a vztahy

4. srpna 2016 04:50

Martina Čerňanská

Miluje vás? Vyčtěte lásku z jeho gest a přístupu k vám

Vplula do vašeho života láska v podobě moc fajn chlápka, kterého když vidíte, pokaždé vám poskočí srdce nadšením? O tom, že vám bliká kontrolka zamilovanosti, už dávno víte, ale jak je na tom on, nemáte ani tušení, protože se prozatím nijak výstižně nedoznal?

Muži s dvouslovným vyznáním lásky nadělají štráchy, ale zda se o něj pokouší ta mocná čarodějka, poznáte právě podle těchto indicií. Mrkněte se na to!

  • Visí na vás permanentně pohledem

Může se doslova a do písmene utopit ve vašich zracích, až máte strach, aby si ty své nevykoukal, a okolí ignoruje, i když kolem něj brousí servírka, které příroda nadělila dekolt i za vás? Tak pak si můžete gratulovat. Pokud dá přednost vašim nížinám, co ukrýváte v podprsence, zatímco se před ním natřásají velehory, zřejmě ho máte v pasti. Protože žádný rozumný chlap si nenechá ujít výhled na pořádně napěchovaný výstřih, vlastně jeden ano – ten, co se zamiloval. A v tomto případě právě do vás.

  • Zajímáte ho celičká

Netahá vás každou volnou chvíli do postele, ale se zájmem naslouchá tomu, co říkáte. Když se mezi řečí zmíníte, že jste jako malá milovala jahodové bonbony se smetanou, můžete počítat s tím, že se jimi na další schůzku vybaví jen tak, aby vám prostě vykouzlil úsměv na tváři. Že se ale zajímá, je jedna věc, později však zjistíte, že si to, co mu sdělíte, pamatuje a neváhá vás překvapit výletem na vámi milovaný zámek Neuschwanstein ukrytý v bavorských Alpách.

  • Sobec je pryč a navíc hází slůvkem my jako by to bylo to jediné, na co myslí

Může se přetrhnout, aby vám podržel dveře, s maximální péči vám nabízí svůj svetr, i když jde dost dobře poznat, že by si jej o tom chladném večeru rád ponechal. Kvůli vám klidně změní plány, odmítne jít s kamarády na jedno, protože jste mu přednější než džbánek chmelového moku, kterých vychlemtal se svými kumpány už nepočítaně. A aby toho nebylo málo, tak od něj neuslyšíte „já“ nebo „ty“, ale všeříkající my. Podle toho jasně poznáte, že on v hlavě přepnul mód pro budoucí soužití s vámi. Tudíž vás za krátkodobou aférku rozhodně nepovažuje.

  • Byla jste u něj doma?

Padlo pozvání k němu domů? Pak si můžete gratulovat, pánové si totiž své milenky domů zásadně nevodí, pro ně počítají s hodinovými hotely a zapadlými penziony. Pokud jste měla šanci prošmejdit jeho kvartýr, znamená to jediné, on si vás chce zcela dobrovolně nasáčkovat do života. Navíc za pár dní můžete očekávat setkání s vaší potenciální tchyní. A nám nezbývá nic jiného, než vám popřát jen to, ať to není mrcha.

Jakých dalších signálů se vyplatí si všímat?

  • Máte rýmu, teplotu nebo vás chytla viróza a on kolem vás starostlivě našlapuje, aby vám oloupal pomeranč, podal paralen, uvařil čaj, obejmul vás a byl ochoten zajet do města pro cokoli, co by vám ulevilo.
  • Klidně si ráno přivstane, aby vám přinesl křupavé rohlíky, namazal je marmeládou, uvařil horkou čokoládu a následně vás probudil snídaní do postele.
  • Představí vás kamarádům a začlení do své party. Tohle totiž neudělá ten, co vás má jenom na jedno a o nic víc mu nejde. Tady prostě máte zpětnou vazbu, že jste mu zkrátka učarovala.
  • Ťukla jste mu jeho milované auto a on nevyšiluje, nenadává, ale prvně, co ho zajímá je to, zda jste v pořádku především vy? Tak takového chlapa si na oplátku hýčkejte zase vy.
  • Píše vám SMSky i za předpokladu, že víte, že on zrovna na datlování textovek dvakrát není. Ale co by neudělal pro to, aby vás potěšil.

Přečtěte si také:

-lz-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.