Miňonky vypráví s Pazderkovou o poškrábání auta pětkrát jinak

Život většiny žen neformují přímo samotné zážitky, ale užívají si zejména následnou interpretaci. Mamince rozhodně vyprávějí jinou variantu příběhu než je ta, kterou se dozví přítel. I nejlepší kamarádce je to třeba podat trochu jinak.

Iva Pazderková tuto domněnku potvrzuje pěticí vyprávění, ve kterých objasňuje, jak došlo k poškrábání přítelova auta při parkování.

1) Apel na city

Škrábnuté auto je přece úplná prkotina v porovnání s tím, co hrozného se Ivě mohlo stát. Jednoduchý recept na přítele tedy zní - pořádně ho vystraš hrůzami, ke kterým mohlo dojít. Pak ho ale hned uklidni, že k ničemu vážnému nedošlo, takže má vlastně ohromné štěstí, takže pak určitě pochopí, že odřený lak je maličkost.

2) Žádnej stres!

Stresu už přece bylo dost, a přesto je tu někdo, kdo z toho znovu vyšiluje. Iva se tedy pohodlně usadí na gauč, dá si kafíčko s Miňonkami a uklidní maminku, že nic zas tak vážného se nestalo: „Ten sloupek jsem neviděla, tak jsem to prostě vodřela.“

3) Magdi?!

Nejlepší kamarádka, ta člověka vždycky vyslechne a podrží, od toho tu ostatně je. Nebo ne? Iva si dá masku, postupně si pokládá na oči také okurky a ze samého rozčílení si omylem plácne na čelo i jednu Miňonku. Pak začne vyprávět pěkně od plic, že pan hodnej jí pučil auto, takže je to vlastně jeho vina. Na závěr se ještě ujišťuje: „Copak já jsem špatná řidička?!?“ Ale odpovědi se nedočká…

4) Přiznat barvu

Strážci zákona mají přece na práci důležitější věci, než jsou odřené sloupky, takže základní rada zní: Buďte milá, okouzlující, přiznejte se a omluvte se tak, jako Iva. I když se vám třeba vysvětlování trochu vymkne z rukou, nevadí. Inspiruj se Ivou, která z toho vybruslila elegantně s Miňonkami.

5) Kdo vlastně neumí řídit?

Největší potupa je ovšem vysvětlovat instruktorovi v autoškole, že jste tu vlastně úplným omylem. Ten, kdo neumí řídit, přece není Iva, ale její přítel, který má auto s automatickou převodovkou: „D – dopředu, R – rovně, kdo se v tom má vyznat?“

Všechna videa najdeš na Youtube channel Miňonky.

O společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o.

Společnost Mondelez Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny společností Mondelēz International, která je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček, bonbonů, kávy a rozpustných nápojů, jenž vznikl 1. října 2012 rozdělením společnosti Kraft Foods na dvě samostatné firmy. Vsoučasné době skupina společností Mondelēz International zaměstnává přibližně 110 tisíc zaměstnanců a své výrobky prodává ve 165 zemích světa. Mezi její nejznámější značky patří čokoláda Milka a Cadbury, káva Jacobs, sušenky Oreo a LU nebo žvýkačky Trident. V českém a slovenském portfoliu pak hrají významnou roli také značky BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Halls, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté. Mondelēz International působí v České republice a na Slovensku již od roku 1992. Na obou trzích je jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek, obchodní zastoupení firmy zde prodává neuvěřitelných 550 produktů pod 24 značkami a v celkem pěti továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zde zaměstnává více než 3 tisíce lidí. V České republice začala společnost Mondelēz International fungovat pod novým názvem 29. dubna 2013.

Více na:

www.mondelezinternational.com

www.mondelez.jobs.cz

www.facebook.com/mondelezinternational

Sdílejte článek
Štítky Slovensko YouTube Česko Iva Pazderková Trento sušenka Kraft Foods Mondelēz International Mondelez Czech Republic

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.