Sex a vztahy

1. prosince 2015 09:46

Lucie Průchová

Mladý milenec je lepší než drahý krém

Jednou nastane čas, kdy si uvědomíme, že větší výběr mezi potencionálními (a potentními) milenci je spíš v mladší věkové kategorii, než kam patříme my samy.

Poupátko je roztomilé, ovšem zralá růže je také nádherná a navíc zajímavá. Pro spoustu mužů jsou zralejší ženy přitažlivé. Pokud se nebudete bát projevit jim svou náklonnost, zjistíte, že i oni najednou chtějí objevovat vás.

Už je to tak na světě zařízeno, že žen je víc než mužů a víc se jich i dožívá vyššího věku v dobré kondici. Když máme smůlu a rozvedeme se nebo ovdovíme, nemusíme celý svůj sexuální život hned zahodit.

Když budete vyhlížet zajíčky, bude to mít na vás pouze pozitivní vliv:

– Budete se o sebe více starat: najednou se začnete víc zajímat o to, abyste byla hezky upravená, nalíčená a moderně oblečená. Určitě si občas i zacvičíte a protáhnete se.

– Budete kypět zdravím: Sex a sexuální touha je životodárná energie.

– Budete jak po psychickém botoxu: Jeho mládí přechází na vás. Láska vás plní optimismem a dobrá nálada je na vás vidět. Všichni vás chválí, jak dobře vypadáte.

– Po přestávce konečně pořádný sex: Ideální kombinací je zralá žena, která je sebevědomá a umí říct, co má ráda, a mladý muž plný energie.

Sdílejte článek
Štítky milenec

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.