Sex a vztahy

1. června 2018 15:25

Martina Čerňanská

Monika Štiková radí aneb Svět podle Moniky 1. díl: Sex

Svět podle Moniky (1) - Sex

Monika Štiková. Není moc lidí v Česku, kdo by neznal její jméno. Monika je živel, je jí všude plno a hlavně se nebojí otevřeně říct svůj názor. A nyní ve spolupráci s Prima Ženami startuje nový projekt – Svět podle Moniky.

Na konci dubna rozvířila vody českého showbyznysu rodina Štikových – TV Prima začala vysílat reality show Štiky. A že se bude jednat o hodně drsnou podívanou, bylo jisté již od prvního dílu. Základ tohoto klanu jsou Monika Štiková a její manžel Michal, tedy hlavně blonďatá Monika. Moniky je všude plno, a to rozhodně nejen díky jejímu extravagantnímu vzhledu a zálibě v opulentnosti. Monika žije v duchu hesla "co na srdci, to na jazyku", doma proto bývá dost často italská domácnost.

Monika je jednoduše živel. Má svůj názor a za ním si stojí. A jelikož se během vysílání pořadu začaly množit různé dotazy pro ni – ať už na to, jak se jí nyní žije, až po to, kde nejraději nakupuje, dohodli jsme se s ní a připravili jsme pro vás online pořad Svět podle Moniky. Právě zde bude Monika odpovídat na všechny dotazy, které jí chodí a podělí se s vámi o svůj názor.

A jelikož jste včera měli možnost sledovat (zatím) poslední díl této reality show, tak rovnou navazujeme 1. dílem, který se bude týkat toho, co většinu z nás zajímá, ale stydíme se zeptat – sex!