Sex a vztahy

16. listopadu 2015 04:15

Lucie Průchová

Neslušné fantazírování nás žen

Neslušné fantazírování nás žen

Díky ní utečeme od reality stereotypních dní, ale takési jejím prostřednictvím dopomůžeme k orgasmu. Jaké erotické scénáře si nejčastěji přehráváme v mysli, a jaké lechtivé představy nás silně vábí je(z)realizovat?

Možná budete namítat, že vám se v hlavě nic podobného neděje, protože přece platíte za tu na úrovni, ale mít tu a tam mysl plnou erotiky není nic špatného, právě naopak. A jaké myšlenky, představy a fantazie sužují vaši hlavu?

Soused, nadřízený, nebo vás učitel

Vídáte je každý den, šarmantně se na vás usmívají, a kdybyste měla zvolit sexy sympaťáka od vedle, vyhrál by to na plné čáře jeden z nich! A přesně z těchto častých důvodů, a tedy že je máte pořád na očích, se vám tito hošánci mohou propašovat do neslušného fantazírování. Jste si tolik nablízku a přitom tak vzdálení. V myšlenkách si můžete představovat mnohé, pozor jen, abyste (ne)vědomě nepřistoupila ke krokům vedoucí k realizaci. Jemu i vám by se to jistě líbilo, ale co je v domě, je sice lákavé, ale není pro mě. Nebo si myslíte, že toto klišé už neplatí?

I přes zákazy a jasné vysvětlení nás lákají: Otec, bratr, nebo nejlepší kamarád vašeho drahého!

Když vidíte jeho zkušenosti a šediny v praxi polévá vás horko a nejraději byste tchána prozkoušela i pod peřinou? Není se čemu divit, když má tak fantastického syna, je pochopitelné, že on sám musí být snad polobůh. Nebo vás spíš láká mladší brácha vašeho muže? Je mladý, nezkazí žádnou zábavu a navíc působí jako neuvěřitelný pohodář a zvlášť když k tomu všemu ještě přičtete kytaru, oheň a jeho podmanivý chraplák. Pokud máte v představách počíháno na toto nebezpečné trio, radíme: zůstaňte ve světě snů, protože tam vás žádné odhalení přes prsty neklapne. Vás by jistě taky trefila mrtvice, kdyby vaši celoživotní lásku sexuálně prozkoušela ségra, bývalá spolužačka, nebo vaše máti, nemáme pravdu?!

Sluneční paprsky, zlatý písek, nekončící azurová modř rozvlněného oceánu a do toho všeho ještě jeho čokoládový pohled

Slunce září, palmy ševelí ve větru,vlny šplouchají jedna o druhou a pak je tu ještě on. Oblažuje vás svoji přítomností, hází na vás očkem a nešetří milými komplimenty. Jenomže, co může být romantičtější, než dát sbohem rozumu a nechat se okouzlit jeho jižanským temperamentem? Jasně, že víte, že jeho náplni volného času jsou románky s turistkami, ale vystoupat až ke hvězdám na opuštěné pláži, loďce, nebo v prostředí hotelového apartmá s výhledem na moře, je tak trochu snem každé ženy. A to, prosím, nemusíme být ani přehnaně mladé, nebo naivní. Inu, všichni máme někde svoji slabost a která by žhavému Dominikánci, Řekovi, nebo Kubánci dokázala říct „ne“. Zvlášť, když tamní rajské prostředí tomu proutníkovi nahrává do karet. Tady jsme totiž tak trochu v nevýhodě.

Chci luxus: Mladý zajíc původem ze zazobaná famílie, anebo životem protřelý elegán se stříbrnými nitkami ve vlasech, co rád (za vás) utrácí.

Co takhle zapomenout na počítání toho, jestli tento měsíc vyjdete do výplaty a nechat se rozmazlovat koženými sedačky jeho bouráku, nechat po jazyku zatančit bubliny opravdového šampáňa, nebo se nechat obskakovat v luxusním hotelu. Některá z vás se sice bude možná dušovat, že tohle opravdu nemá zapotřebí, a že raději preferuje chleba s máslem, Přístav na Primě a chlapíka s pivním mozolem, ale ochutnat tento skvost na vlastní kůži, zvlášť když máte tu možnost ale opravdu nebude na škodu.

Chci být hýčkána nadruhou!

Milujete sex, muže a všechno co tomu předchází i to, jakým způsobem to končí? Tak právě vy jste adeptka na rozkoš ve třech. Není ta představa nádherná? Jsou urostlí, sympatičtí a chtějí vás oba dva. Ne, nemusíte holdovat análnímu sexu a stejně můžete být naplněná z obou stran. Že to přeháníme, ale vůbec ne! Proč si nepustit fantazii aspoň jednou za čas na špacír. A pokud jste single a znáte hned dva samce, není důvod hledat výmluvy.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky orgasmus fantazie TV Prima skutečnost

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.