Sex a vztahy

23. července 2016 04:30

Anna Kopečková

Nestydaté tipy, jak si sáhnout na intenzivní slast

Nestydaté tipy, jak si sáhnout na intenzivní slast

Chcete zažít rozkoš, která bude rezonovat každým kouskem vašeho těla?

Čtěte dál a pak šup s partnerem pod peřinu!

V hlavní roli mentolový bonbon, kostky ledu a váš jazyk

Šátkem mu zavažte oči a hrajte si s jeho tělem přesně, jak uznáte za vhodné. Kombinujte doteky jazyka, kostkou ledu pohlaďte vnitřní stranu stehen nebo vycumlejte lehce mátový bonbon a bezprostředně poté si ho vezměte do úst. Peprmint obsažený v bonbonu ho bude vzrušivě šimrat na žaludu.

Tip: Pohlaďte jeho penis saténovým šátkem. Vzhledem k tomu, že chladivý satén pánové na penisu necítí nijak zvlášť často, vyburcujete jeho vzrušení.

Oddalujte vyvrcholení a užívejte si přítomnost žádostivé touhy

Orgasmus už krouží kolem vás a vy máte pocit, že postačí už jenom pár vteřin a brzy se dostanete na vrchol? Možná se vám to bude zdát divné, ale zpomalte a nechte touhu, ať se na chvilku zase vzdálí. V okamžiku, kdy nebudete mít energii na stopnutí orgasmické salvy, si můžete být jista, že tohle vyvrcholení rozhodně nebude mít konkurenci a že všechny ty minulé, co jste prožila, vyblednou v porovnání s tím dnešním.

Mějte nad ním moc

Vyskočte si na milého v pozici na koníčka a sdělte mu, že dnešní sex bude ryze ve vaší režii. Požádejte ho, ať vás chytne za půlky (může vám i lehoučce naplácat), ať se věnuje ňadrům, a až bude v ráži, uchopte jeho ruce a přišpendlete mu zápěstí k matraci. Tento postoj ho dostane a vy budete platit za pořádně nestoudnou milenku.

Tip: Nemluvě o tom, že díky této poloze si můžete korigovat míru stimulace. I kdybyste nezažila vaginální orgasmus, tak ten klitorální vás určitě nenechá ve štychu.

Orální sex jako dobrý kompromis

Občas se to stane každému z nás. Vy byste se nejraději zakutala pod peřinu, zatímco on na vás doráží s vypouklým důkazem vzrušení v kalhotách. Co takhle ho dnes úplně zcela neodmítnout a dopřát mu orál až do konce? A důležitá rada na závěr: Udělejte to s chutí a zápalem, pánové totiž spolehlivě poznají, že ho „tam dole“ laskáte z donucení, a že si v myšlenkách přehráváte třeba to, co musíte zítra nakoupit.

len

Sdílejte článek
Štítky bonbon

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.