Sex a vztahy

23. července 2016 04:30

Anna Kopečková

Nestydaté tipy, jak si sáhnout na intenzivní slast

Nestydaté tipy, jak si sáhnout na intenzivní slast

Chcete zažít rozkoš, která bude rezonovat každým kouskem vašeho těla?

Čtěte dál a pak šup s partnerem pod peřinu!

V hlavní roli mentolový bonbon, kostky ledu a váš jazyk

Šátkem mu zavažte oči a hrajte si s jeho tělem přesně, jak uznáte za vhodné. Kombinujte doteky jazyka, kostkou ledu pohlaďte vnitřní stranu stehen nebo vycumlejte lehce mátový bonbon a bezprostředně poté si ho vezměte do úst. Peprmint obsažený v bonbonu ho bude vzrušivě šimrat na žaludu.

Tip: Pohlaďte jeho penis saténovým šátkem. Vzhledem k tomu, že chladivý satén pánové na penisu necítí nijak zvlášť často, vyburcujete jeho vzrušení.

Oddalujte vyvrcholení a užívejte si přítomnost žádostivé touhy

Orgasmus už krouží kolem vás a vy máte pocit, že postačí už jenom pár vteřin a brzy se dostanete na vrchol? Možná se vám to bude zdát divné, ale zpomalte a nechte touhu, ať se na chvilku zase vzdálí. V okamžiku, kdy nebudete mít energii na stopnutí orgasmické salvy, si můžete být jista, že tohle vyvrcholení rozhodně nebude mít konkurenci a že všechny ty minulé, co jste prožila, vyblednou v porovnání s tím dnešním.

Mějte nad ním moc

Vyskočte si na milého v pozici na koníčka a sdělte mu, že dnešní sex bude ryze ve vaší režii. Požádejte ho, ať vás chytne za půlky (může vám i lehoučce naplácat), ať se věnuje ňadrům, a až bude v ráži, uchopte jeho ruce a přišpendlete mu zápěstí k matraci. Tento postoj ho dostane a vy budete platit za pořádně nestoudnou milenku.

Tip: Nemluvě o tom, že díky této poloze si můžete korigovat míru stimulace. I kdybyste nezažila vaginální orgasmus, tak ten klitorální vás určitě nenechá ve štychu.

Orální sex jako dobrý kompromis

Občas se to stane každému z nás. Vy byste se nejraději zakutala pod peřinu, zatímco on na vás doráží s vypouklým důkazem vzrušení v kalhotách. Co takhle ho dnes úplně zcela neodmítnout a dopřát mu orál až do konce? A důležitá rada na závěr: Udělejte to s chutí a zápalem, pánové totiž spolehlivě poznají, že ho „tam dole“ laskáte z donucení, a že si v myšlenkách přehráváte třeba to, co musíte zítra nakoupit.

len

Sdílejte článek
Štítky bonbon

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.