Sex a vztahy

28. května 2017 06:00

Martina Čerňanská

Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex!

Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex!

“Řekni mi jakou pizzu máš nejradši a já ti povím, jaký máš ráda sex.” Asi tak nějak zní motto výzkumu amerických vědátorů, kteří se pokusili analyzovat souvislost mezi chutěmi jídla a těmi postelovými. A jak jim ten veledůležitý výzkum dopadl? Pokud neuvěříte, alespoň se pobavíte.

Salámová pizza

Pokud je vaše oblíbená příchuť paprikový salám na sýrovém lůžku, očekáváte, že váš milenec odvede v posteli všechnu dřinu za vás. Na druhou stranu mu dovolíte hodně. Fakt hodně!

Pizza Hawaii

Tahle příchuť není pro každého, protože spojuje neobvyklé chutě. Exotické ovoce a slaný základ. Dobrodružství za hranicemi všedních dní máte ráda i v posteli. Často si děláte prázdniny a váš přítel se může těšit, že je klidně celé promilujete.

Pizza Margharita

Nejklasičtější klasika mezi pizzami na vás prozrazuje to samé. Nepotřebujete experimentovat a zkoušet postelové vylomeniny, když přesně víte, jak, kde a co máte ráda!

Pizza Vegetariana

Žádné bondáže, šlehačky, plácačky ani jiné hračičky! Pro vás je sex vyjádření romantické lásky, chcete blízkost a intenzivní objetí. Sado maso vám nic neříká, stejně jako maso skutečné.

Pizza s kuřetem

Jste chodící nádoba neřesti a muži z vašeho sex-appealu šílí. Váš ložnicový partner se může těšit na to, že ho budete chtít stále překvapovat. Potřebujete vášeň a tělesné potěšení stejně jako jídlo, pití a vzduch k dýchání. Jen s věrností jste trochu na štíru.

Pizza se šunkou a žampiony

Jako v jídle, tak i v erotice hledáte rovnováhu a balanc. Potřebujete aktivního milence, který vás povede a ukáže vám svůj svět. Jste ochotná ho následovat a zkusit nové věci, ale sama s něčím novým nepřicházíte. To, co máte a znáte, vám v podstatě vyhovuje.

Pizza chléb

Pizzová placka bez náplně, kterou si třeba jen máčíte v olivovém oleji, neznamená, že nemáte o sex zájem, ale že jste neskutečně liberální a otevřená. Můžete to zkusit se ženou, mužem, oběma nebo nemít sex třeba rok. Vaše sexualita je jako plátno, na které se dá malovat cokoli. Ráda okoušíte nepoznané a nenecháváte se svazovat konvencemi.

-KU-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.