zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex!

1/7: Salámová pizza
Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex!peperoni

Pokud je vaše oblíbená příchuť paprikový salám na sýrovém lůžku, očekáváte, že váš milenec odvede v posteli všechnu dřinu za vás. Na druhou stranu mu dovolíte hodně. Fakt hodně!

2/7: Pizza Hawaii
Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex! hawai

Tahle příchuť není pro každého, protože spojuje neobvyklé chutě. Exotické ovoce a slaný základ. Dobrodružství za hranicemi všedních dní máte ráda i v posteli. Často si děláte prázdniny a váš přítel se může těšit, že je klidně celé promilujete.

3/7: Pizza Margharita
Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex! margerita

Nejklasičtější klasika mezi pizzami na vás prozrazuje to samé. Nepotřebujete experimentovat a zkoušet postelové vylomeniny, když přesně víte, jak, kde a co máte ráda!

4/7: Pizza Vegetariana
Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex! vege

Žádné bondáže, šlehačky, plácačky ani jiné hračičky! Pro vás je sex vyjádření romantické lásky, chcete blízkost a intenzivní objetí. Sado maso vám nic neříká, stejně jako maso skutečné.

5/7: Pizza s kuřetem
Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex! kure

Jste chodící nádoba neřesti a muži z vašeho sex-appealu šílí. Váš ložnicový partner se může těšit na to, že ho budete chtít stále překvapovat. Potřebujete vášeň a tělesné potěšení stejně jako jídlo, pití a vzduch k dýchání. Jen s věrností jste trochu na štíru.

6/7: Pizza se šunkou a žampiony
Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex! sunka

Jako v jídle, tak i v erotice hledáte rovnováhu a balanc. Potřebujete aktivního milence, který vás povede a ukáže vám svůj svět. Jste ochotná ho následovat a zkusit nové věci, ale sama s něčím novým nepřicházíte. To, co máte a znáte, vám v podstatě vyhovuje.

7/7: Pizza chléb
Oblíbená pizza na vás prozradí, jaký máte ráda sex! chleba

Pizzová placka bez náplně, kterou si třeba jen máčíte v olivovém oleji, neznamená, že nemáte o sex zájem, ale že jste neskutečně liberální a otevřená. Můžete to zkusit se ženou, mužem, oběma nebo nemít sex třeba rok. Vaše sexualita je jako plátno, na které se dá malovat cokoli. Ráda okoušíte nepoznané a nenecháváte se svazovat konvencemi.

-KU-

reklama