Sex a vztahy

1. února 2019 04:20

Lucie Průchová

Orgasmus ve spánku? Ano, zde je návod, jak si ho můžete užít!

Je to opravdu tak, zažít orgasmus ve spánku není výmysl. Více než 35 procent žen si ho vychutná před dosažením věku 45 let. Jestli vás zajímá, jak si ho také užít, pokračujte…

Mnozí z nás si myslí, že spánkový orgasmus je jen vzdálená fantazie - ale je to mnohem jednodušší, než si uvědomujete.

Tento jev, kdy se probudíte vyvrcholením, není jen mezi nadrženými puberťáky, kteří prakticky na nic jiného než na sex nemyslí, ale podle odborníků se vyskytuje především u žen mezi čtyřicátým a padesátým rokem života.

Čtyřiadvacetiletá Jade se přiznala, že orgasmus během spánku prožívá několikrát týdně. Samozřejmě bez toho, aby se jakkoliv dotýkala svého těla a uspokojovala se. „Je to tak trochu jako dárek od našeho mozku,“ říká tato mladá dívka.

Jak zvýšit šance na orgasmus ve spánku:

  • Nejlepší je prý spát na břiše, být hodně unaveni a místo počítání oveček si před spaním představovat něco, co vás hodně vzrušuje. To by vám mělo k dosažení vyvrcholení ve spánku pomoci.
  • Vědci a spisovatelé, kteří se tímto jevem zabývají, říkají: „Orgasmy během spánku nejsou ve skutečnosti výsledkem genitální stimulace, ale jsou vytvořeny v mozku. Jen 25 procent žen dosáhne orgasmu při pohlavním styku“, pokračují odborníci a dodávají, „U žen je orgasmus mnohem složitější než u mužů.“
  • „Orgasmu daleko lépe a častěji dosáhnou starší lidé, je to s věkem a zkušenostmi mnohem jednodušší. Důležitý je i fakt, že mají ženy pravidelný sex s partnery, kteří mají pocit, že se jim musí věnovat a záleží jim na tom, jak se žena při sexu cítí“ uvedl Dr. Debby Herbenick, docent z Indiana University Bloomington, USA.
  • Pokud je vám tedy nad 40 let, pravděpodobnost, že zažijete probuzení slastným orgasmem se hodně zvyšuje. Ti mladší z nás si možná budou muset ještě chvilku počkat :-)

autor: Iva M.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.