Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

OVĚŘENO: 5 rad do života od zkušených žen

Ve škole se to nedozvíme, i když bychom to využily několikanásobně víc, než lomené výrazy a další tomu podobné chuťovky. Abyste byla šťastná, zářila na všechny světové strany a s muži vám šlo jako na drátkách, tak rozhodně čtěte. Tohle se prostě vyplatí vědět tak, jako tak.
Vydáno: 07.07.2016
OVĚŘENO: 5 rad do života od zkušených žen
Autor: thinkstock.com OVĚŘENO: 5 rad do života od zkušených žen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

  • Buďte finančně nezávislá

Nechápavě kroutíte hlavou a nevycházíte z údivu, jak to ty „zlatý holky“ dělají, že jim stačí lusknout prsty a mají před sebou sandálky od značky Jimmy Choo za pořádný balík a tak nějak se jim všechno moc daří? Dřív, než se o vás pokusí naše česká specialitka, tedy závist, je třeba si uvědomit, že tyto slečinky to až tak zadarmo nemají. Ony se k těm dárkům prostě prosouloží. Navíc tyto zdroje (čtěte zpovykaní zbohatlíci) se nespokojí na dlouho s jedním modelem a brzy je začne honit mlsná po další barbíně, kterou zase za pár pátků nahradí ta druhá. Co se týká botek, tak těm bychom určitě neodolaly, ostatně my, ženy, prostě pro ně máme slabost, ale být několikátá v pořadí, aby si milostpán ulevil a pak tradá, tak na to vás přece jen neužije. Vy totiž máte úroveň. Takže i kdyby se nějaký pracháč do vás zakoukal a byla z toho láska jako trám, držte si vlastní zdroj příjmů. Pokud byste to udělala přesně naopak, mohla byste zplakat nad výdělkem a stát se jeho loutkou, nikoli rovnocennou partnerkou se vším všudy. On by totiž měl nad vámi navrch, a to nedělá dobrotu.

Usmějte se a my vám povíme, jaká jste aneb 5 "úsměvových typů"

Úsměv málem přes celý obličej: zářivý, široký

Řekněte nám, jak se usmíváte, my vám povíme, jaká jste široký

Dokážete se usmívat skutečně "na plné pecky"? Abyste si takový typ úsměvu vybavili, napovíme vám, že navlas tak se usmívá jedna z nejznámějších hollywoodských hvězd: Julia Roberts. Pokud se tímto způsobem usmějete na muže, který vás zajímá, jakživ na to nezapomene. Ženy usmívající se široce a zářivě bývají přátelské, laskavé, se srdcem na dlani. Také úzkostlivě dbají na zubní hygienu, v opačném případě by si široký úsměv nemohly dovolit.

  • Pokud budete sexovat pořád stejně, začne se vám to zajídat

I když byste se z hlediska krásy „vytunila“ sebevíc, ale v posteli platila za prkno, které kam váš drahý položí, tak tam ho taky najde, zřejmě s vámi moc dlouho nevydrží. Abyste se v sexu neunudili až k rozchodu, musíte se něčím neustále překvapovat, a to jak milostnými postupy na cestě za orgasmem, tak také v soukromé sféře. Vezměte si to asi tak. Pokud byste jedla každý den oříškovou čokoládu a nemohla sáhnout po ničem jiném, brzy by putovala do koše. A tak je to i se sexem, pokud bude tak stereotypní, že jeho průběh dokážete odvyprávět do puntíku své kamarádce, tak vaše láska brzy nadobro uhasne a oba budete mít choutky koukat po náhradnících.

  • Mluvte, ať už čemkoli

Když bychom měli mluvit o receptu na manželské štěstí, tak bych jednoznačně vyzvedla právě komunikaci, protože bez té se člověk ve vztahu nikdy nikam nedostane. Představte si, že ke štěstí budete potřebovat bylinku, která kvete v lese za městem jenom pár minut a pak zase uvadá. Pokud drahému neřeknete, kde ji má hledat a v jaký okamžik se pro ni má vydat, tak vám ji nikdy nepřinese domů. Ať už se vám líbí, nebo nelíbí cokoli, prostě to milému řekněte. Mluvte otevřeně, slušně, na úrovni a zapomeňte na nějaké náznaky, muži si jich totiž nepovšimnou. I kdybyste měla vedle sebe sebeúžasňáckého chlapa a vaše komunikace by těžce pokulhávala, stejně se vám v životě (a vy jemu) moc dlouho neohřeje(te).

13 lichotek, které chce od vás muž slyšet

Komplimenty má rád každý a muži obzvlášť. Možná i vám babička dala radu týkající se mužů: Chválit, chválit, chválit. Tím nikdy nic nezkazíte. Jakákoli lichotka je dobrá lichotka.

Čím nejvíc potěšíte jeho ego?

Jeho oblečení

lichotky muži oblečení

Jsou muži, kteří si na svém vzhledu hodně zakládají. Někteří v tom dokonce trumfnou i ženy. A samozřejmě jim dělá dobře, když si toho všimnete. Pokud se i ten váš hezky obléká, zkuste mu občas pochválit něco konkrétního – pásek, košili, boty. Uvidíte, jak se rozzáří. A koneckonců, i pochvala nových tepláků nebo pruhovaných trenýrek leckoho potěší.

  • Láska a sex to jsou dvě odlišné aspekty

Sice se říká, že ženy sex a lásku neoddělují, ale když tak uděláte v situacích, které si o to říkají, rozhodně se uchráníte před zlomeným srdcem a možná i surovou samotou. Pokud podlehnete vášni a skočíte do postele s uhrančivým sympaťákem, zatímco doma máte muže, co vás miluje a vy jste do chvíle, než jste se začala pelešit s ním na tom byla stejně, dejte si pozor, ať nedopadne, jak stařeček, který měnil až vyměnil a zůstaly mi oči pro pláč. Dát totiž vale osudové lásce kvůli pár minutám bezbřehé rozkoši je víc, než pořádná hloupost. Rozkoš se počítá na minuty, kdežto láska ta trvá mnohdy celý život. Takže tak!

  • Přitáhněte si klíčové ženy vašeho muže na svoji stranu

Jak sestra, tak jeho matka mají na vašeho milého velký vliv. Proto na to jděte od lesa a posbírejte plusové body a sympatie hned na začátku. Být totiž na nože můžete stihnout později, prvně to zkuste po dobrém. Uvidíte, že ovoce skvělých vztahu sklidíte a budete mít skvělou pozici, kterou vám žádná jiná fuchtle nevyfoukne.

-lz-

Přečtěte si také:

Letošní dovolenou si užijte! Jde to bez hádek i bez stresu!

Vyberte si správně!

Letošní dovolenou si užijete!  Jde to bez hádek i bez stresu! výběr

Pánové holdují adrenalinu, kdežto my ženy raději odpočinku, poznání a mořským vlnám. Dřív, než se natáhněte po last minute zájezdu, se opravdu domluvte na tom, co od vaší dovolené oba očekáváte. Ušetříte si návrat domů s rozporuplnými pocity a hlavně s nenaplněnými představami. Totéž také samozřejmě platí i o výběru osoby, se kterou se na cesty vydáte. Vybírejte proto opravdu dobře. A mějte na paměti, že není až důležité kam, ale s kým cestujete.

10 nejčastějších důvodů, proč se rozpadají i dlouholeté vztahy

Patříte k těm šťastnějším párům, které spolu žijí už hodně let a pořád to funguje? Nebo se nacházíte na druhé straně a přemýšlíte, proč právě vám vztah neklapl? Možná, že to zjistíte z následujících řádků. Případně vás následující „desatero“ může varovat před potenciálními nedostatky ve vašem partnerství. Vždycky je čas k nápravě, ale musíte se snažit oba dva.

Žádný sex

dlouhodobé vztahy 1

Anebo hodně málo sexu. Tedy téměř jako by nebyl. Sex je v partnerství samozřejmě důležitý, na tom se snad všichni shodneme. Nemusíte se spolu milovat obden, ale najděte si chviličku alespoň jednou za 14 dní, když už ne každý týden. Třeba zjistíte, že vás to pořád ještě baví. I se stejným chlapem.

Článek je zařazen v: zkušenost, zkušenosti, zralé ženy, životní moudra, šťatsný život
Reklama