Sex a vztahy

23. června 2015 04:30

Anna Kopečková

OVĚŘENO!! Nestydaté tipy, jak si sáhnout na intenzivní slast

OVĚŘENO!! Nestydaté tipy, jak si sáhnout na intenzivní slast

Bez sexu a lásky by život nestál za moc, a právě proto, abychom podpořili vaše intimní chvilky ve dvou, jsme pro vás připravili recept, a ne jen tak ledajaký. Jeho výsledkem totiž bude rozkoš, která bude rezonovat každičkým kouskem vašeho těla a nakonec se promění v silné vyvrcholení.

Doporučujeme přečíst a šup s partnerem pod peřinu!

V hlavní roli mentolový bonbon, kostky ledu a váš jazyk

Šátkem mu zavažte oči a hrajte si s jeho tělem přesně, jak uznáte za vhodné. Kombinujte doteky jazyka, kostkou ledu pohlaďte vnitřní stranu stehen nebo vycumlejte lehce mátový bonbon a bezprostředně poté si ho vezměte do úst. Peprmint obsažený v bonbonu ho bude vzrušivě šimrat na žaludu.

Tip: Pohlaďte jeho penis saténovým šátkem. Vzhledem k tomu, že chladivý satén pánové na penisu necítí nijak zvlášť často, vyburcujete jeho vzrušení.

Oddalujte vyvrcholení a užívejte si přítomnost žádostivé touhy

Orgasmus už krouží kolem vás a vy máte pocit, že postačí už jenom pár vteřin a brzy se dostanete na vrchol? Možná se vám to bude zdát divné, ale zpomalte a nechte touhu, ať se na chvilku zase vzdálí. V okamžiku, kdy nebudete mít energii na stopnutí orgasmické salvy, si můžete být jista, že tohle vyvrcholení rozhodně nebude mít konkurenci a že všechny ty minulé, co jste prožila, vyblednou v porovnání s tím dnešním.

Mějte nad ním moc

Vyskočte si na milého v pozici na koníčka a sdělte mu, že dnešní sex bude ryze ve vaší režii. Požádejte ho, ať vás chytne za půlky (může vám i lehoučce naplácat), ať se věnuje ňadrům, a až bude v ráži, uchopte jeho ruce a přišpendlete mu zápěstí k matraci. Tento postoj ho dostane a vy budete platit za pořádně nestoudnou milenku.

Tip: Nemluvě o tom, že díky této poloze si můžete korigovat míru stimulace. I kdybyste nezažila vaginální orgasmus, tak ten klitorální vás určitě nenechá ve štychu.

Orální sex jako dobrý kompromis

Občas se to stane každému z nás. Vy byste se nejraději zakutala pod peřinu, zatímco on na vás doráží s vypouklým důkazem vzrušení v kalhotách. Co takhle ho dnes úplně zcela neodmítnout a dopřát mu orál až do konce? A důležitá rada na závěr: Udělejte to s chutí a zápalem, pánové totiž spolehlivě poznají, že ho „tam dole“ laskáte z donucení, a že si v myšlenkách přehráváte třeba to, co musíte zítra nakoupit.

len

Sdílejte článek
Štítky bonbon

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.