Sex a vztahy

24. září 2015 04:20

Lucie Průchová

Podle nosa poznáš… kosa? Ano, ale i člověka!

Často slýcháváme, že oči jsou odrazem naší duše. Ale zřejmě by se to dalo říci o našem nose. Ano, je to zvláštní, ale z tvaru nosu se dá vyčíst hodně o naší osobnosti a také o našem charakteru. Ukažte nám nos, řekneme vám, kdo jste!

Nos patří mezi nejvýraznější části obličeje. Jeho velikost a tvar všem prozradí dost z vaší povahy.

Také vás to trošku vyděsilo? Všichni, kdo si přečtou tento článek, budou vědět, co jste zač :-)

Ale i vy se určitě porozhlédnete po svých spolupracovnících a zkouknete kolegu, který se teď houpá vedle vás na židli. Konečně vám bude jasné, s jakým že to ptáčkem máte co dočinění. Určitě se neudržíte a po cestě z práce budete okukovat lidi v metru, autobuse či vlaku a říkat si: „Na mě si nepřijdete, já vím, co jste zač!“

Dali jsme vám do ruky vlastně takovou zbraň – nebo možná spíš obranu? Je přece dobré udělat si o člověku obrázek ještě dřív, než otevře pusu a bude vám mazat med kolem té vaší. Vy budete ve výhodě. Tedy pokud tento dotyčný není také uživatelem našeho webu.

Můžete totiž také jediným pohledem zjistit i to, jak "hluboko má dotyčný do kapsy". Čínská fyziognomie hlásá, že nos je ukazatelem bohatství. Zřejmě proto se také používá: "Ten má nos obchodníka."

Nejde však jen o tvar, hodně věcí se dá zjistit i z barvy

Světle růžová – symbol harmonie a vnitřní pohody

Načervenalá – vlastník je prchlivý a neumí si užívat radostí

Tvar vašich nosních dírek je také směrodatný

Úzké – závistivec a lakomec

Velké – dobrý obchodník a finanční

A teď už k celkovému tvaru nosu

Zvednutý nosánek nahoru

Tito lidé jsou věční optimisté, jsou roztomilí, hodní a mají vytříbený charakter. Chovají se velice slušně, ve společnosti jsou oblíbení. Své rodině, ale i přátelům a všem blízkým rozdávají lásku a podporu. Rádi zkoušejí nové věci, to platí i o sexu, rádi experimentují, ale zároveň touží po manželství.

Jestřáb

Jeho majitel si klestí cestu životem sám a vůbec mu to nevadí. Je to takový kůl v plotě. Nepotřebuje názory většiny, za svými rozhodnutími si stojí a rady ostatních ho nezajímají. Co si o něm myslíte, je mu ukradené. Jde si za tím, co si předurčil, a vlastně jediné potěšení mu dělá to, když dosáhne svého cíle.

Řek

Nos typu Řek se říká rovnému, klasickému tvaru. Vlastník je velice inspirativní člověk s logickým myšlením. Pokud budete potřebovat rychlou radu, pomoc, je to právě on, kdo vás vyseká i z toho největšího průšvihu. Druhá stránka jeho povahy je, že si tento člověk nechává své city a emoce jen pro sebe. Před ostatními vypadá vždy perfektně. Jeho okolí je z něj často dost v rozpacích, nikdo nepozná, co si vlastně myslí. Jeho pocker face je neprůhledná. Je pracovitý, schopný a zajímá ho vše praktické a faktické, co ho obklopuje.

Říman

Mohutný a mírně zahnutý nos, tak vypadá nos Římanů. Tento tvar je charakteristickým znakem vůdců. Lidé s tímto nosem bývají velice impulzivní a jsou také silné osobnosti, které dokážou dobře manipulovat s lidmi. Umí svou dravostí nadchnout okolí prakticky ke všemu. Ostatní jim rádi naslouchají a berou si je za vzor.

Nubijec

Dlouhý nos, který se znatelně rozšiřuje u nosních dírek. Jsou to vášniví lidé, plní kreativních nápadů. Jsou živelní, zvědaví a své emoce dávají výrazně najevo. Jsou velmi pozitivní, otevření, přátelští a charismatičtí. Někdy ale poněkud vybuchnou, protože neudrží své emoce na uzdě.

-lup

Sdílejte článek
Štítky emoce

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.