Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Podle nosa poznáš… kosa? Ano, ale i člověka!

Často slýcháváme, že oči jsou odrazem naší duše. Ale zřejmě by se to dalo říci o našem nose. Ano, je to zvláštní, ale z tvaru nosu se dá vyčíst hodně o naší osobnosti a také o našem charakteru. Ukažte nám nos, řekneme vám, kdo jste!
Vydáno: 24.09.2015
Podle nosu poznáš typ člověka
Podle nosu poznáš typ člověka Autor: facebook.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nos patří mezi nejvýraznější části obličeje. Jeho velikost a tvar všem prozradí dost z vaší povahy.

Také vás to trošku vyděsilo? Všichni, kdo si přečtou tento článek, budou vědět, co jste zač :-)

Ale i vy se určitě porozhlédnete po svých spolupracovnících a zkouknete kolegu, který se teď houpá vedle vás na židli. Konečně vám bude jasné, s jakým že to ptáčkem máte co dočinění. Určitě se neudržíte a po cestě z práce budete okukovat lidi v metru, autobuse či vlaku a říkat si: „Na mě si nepřijdete, já vím, co jste zač!“

Dali jsme vám do ruky vlastně takovou zbraň – nebo možná spíš obranu? Je přece dobré udělat si o člověku obrázek ještě dřív, než otevře pusu a bude vám mazat med kolem té vaší. Vy budete ve výhodě. Tedy pokud tento dotyčný není také uživatelem našeho webu.

Můžete totiž také jediným pohledem zjistit i to, jak "hluboko má dotyčný do kapsy". Čínská fyziognomie hlásá, že nos je ukazatelem bohatství. Zřejmě proto se také používá: "Ten má nos obchodníka."

Nejdelší nos Foto:

 

Nejde však jen o tvar, hodně věcí se dá zjistit i z barvy

Světle růžová – symbol harmonie a vnitřní pohody

Načervenalá – vlastník je prchlivý a neumí si užívat radostí

Tvar vašich nosních dírek je také směrodatný

Úzké – závistivec a lakomec

Velké – dobrý obchodník a finanční

 

A teď už k celkovému tvaru nosu

Zvednutý nosánek nahoru

Tito lidé jsou věční optimisté, jsou roztomilí, hodní a mají vytříbený charakter. Chovají se velice slušně, ve společnosti jsou oblíbení. Své rodině, ale i přátelům a všem blízkým rozdávají lásku a podporu. Rádi zkoušejí nové věci, to platí i o sexu, rádi experimentují, ale zároveň touží po manželství.

Podle nosu poznáš typ člověka - Obrázek 2 Foto:

 

Jestřáb

Jeho majitel si klestí cestu životem sám a vůbec mu to nevadí. Je to takový kůl v plotě. Nepotřebuje názory většiny, za svými rozhodnutími si stojí a rady ostatních ho nezajímají. Co si o něm myslíte, je mu ukradené. Jde si za tím, co si předurčil, a vlastně jediné potěšení mu dělá to, když dosáhne svého cíle.

Podle nosu poznáš typ člověka - Obrázek 4 Foto:

 

Řek

Nos typu Řek se říká rovnému, klasickému tvaru. Vlastník je velice inspirativní člověk s logickým myšlením. Pokud budete potřebovat rychlou radu, pomoc, je to právě on, kdo vás vyseká i z toho největšího průšvihu. Druhá stránka jeho povahy je, že si tento člověk nechává své city a emoce jen pro sebe. Před ostatními vypadá vždy perfektně. Jeho okolí je z něj často dost v rozpacích, nikdo nepozná, co si vlastně myslí. Jeho pocker face je neprůhledná. Je pracovitý, schopný a zajímá ho vše praktické a faktické, co ho obklopuje.

Podle nosu poznáš typ člověka - Obrázek 1 Foto:

 

Říman

Mohutný a mírně zahnutý nos, tak vypadá nos Římanů. Tento tvar je charakteristickým znakem vůdců. Lidé s tímto nosem bývají velice impulzivní a jsou také silné osobnosti, které dokážou dobře manipulovat s lidmi. Umí svou dravostí nadchnout okolí prakticky ke všemu. Ostatní jim rádi naslouchají a berou si je za vzor.

Podle nosu poznáš typ člověka - Obrázek 3 Foto:

 

Nubijec

Dlouhý nos, který se znatelně rozšiřuje u nosních dírek. Jsou to vášniví lidé, plní kreativních nápadů. Jsou živelní, zvědaví a své emoce dávají výrazně najevo. Jsou velmi pozitivní, otevření, přátelští a charismatičtí. Někdy ale poněkud vybuchnou, protože neudrží své emoce na uzdě.

Podle nosu poznáš typ člověka - Obrázek 5 Foto:

-lup

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama