Sex a vztahy

18. listopadu 2017 14:10

redakce Prima Zoom

Přepadla vás v posteli nuda a frustrace? Díky tomuhle triku bude vaše holka zase pořádně vlhká!

Klasická situace - prvotní zamilovanost a chtíč je pryč, vztah upadá do rutiny a už ani ten sex nestojí za to. Pokud je však problémem to, že zatímco muž je připravený skoro pořád a žena přestává mít náladu, případně jí to tam dole začíná tak trochu drhnout, existuje způsob, jak z toho ven!

Způsobit ženě potěšení může být poměrně náročné a platí u ní víc než u muže to, že sex je velmi ovliněn aktuálním rozpoložením. Nebýt vlhká je pak problém, kvůli kterému leží oba kdysi zamilovaní zády nebo dokonce v jiné místnosti, hádají se a přestávají mít o sebe zájem.

Náboj svému vztahu i sexuálnímu životu ale můžete jednoduše vrátit tím, že přestanete být nudní, to je celý trik! Pokud tedy nefungjí staré osvědčené triky a vše se hroutí, zkuste jinou erotogenní zónu nebo změnit místo, kde provozujete sex. Výsledkem budete příjemně překvapeni a vztahu to neskutečně prospěje!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.