Sex a vztahy

19. března 2015 04:30

Anna Kopečková

Pro ni a pro něj: Potraviny, které násobí chtíč

Oceníte je nejen po letech ve vztahu, ale i jen tak, na zpestření milostného výkonu. Máme pro vás seznam potravin, které se vyplatí jíst, protože fungují jako přírodní viagra. Naservírujte je sobě i drahému. A jako bonus navíc se partnerovi vylepší i kvalita spermií, pokud tedy toužíte po miminku.

Ženy od pradávna hledaly omamné elixíry a životabudiče libida, aby si podmanily muže a vlákaly do osidel lásky válečné hrdiny a zámožné šlechtice. Proč se jim vlastně začalo říkat afrodiziaka? Za svůj název vděčí bohyni lásky a plodnosti Afroditě, jejíž krása byla proslulá po celém Řecku.

V dávných dobách ženy věřily v moc různých nápojů lásky vzbuzujících touhu a byly ochotny za jejich namíchání opravdu štědře zaplatit. Dnes to máme mnohem snadnější – postačí zajít do krámu, naservírovat sobě i milému níže uvedené potraviny a těšit se na úžasné milostné dobrodružství.

Čokoláda

Tato hříšně chutnající laskomina je zázrak sám o sobě. Nejenže nám přičarovává dobrou náladu, ale také stimuluje naše reprodukční orgány k akci. Hormony štěstí totiž dělají s naší touhou divy. Dopřejte si čokoládový dort s jahodami (co jahoda, o to výbušnější sex) a znásobte jejich síly v chutném gastronomickém spojení.

Tip: Pokud vám starosti kradou chuť na intimní dovádění, nechte se pobláznit bublinkami a přiťukněte si dobrým sektem.

Všestranný zázvor

Štiplavý kořen zázvoru si poradí s nachlazením, ale i s klesající touhou, a to díky tomu, že prokrvuje pohlavní orgány. Nemusíte pořád dokola vařit pouze zázvorový čaj, ale jistě si pochutnáte, když sáhnete po jeho nakládané variantě, která se podává jako doplněk k oblíbenému sushi. Mořské ryby a všelijaké potvůrky, z kterých se sushi často dělá, navíc představují cestu ke zdravým spermiím.

Koření

Dává jídlu skvělou chuť i vůni, rozmazluje naše chuťové pohárky a navíc vede k rozkoši. Pro dlouhé večery strávené milováním se proto doporučuje bazalka, máta, hřebíček, muškátový oříšek, chilli a skořice.

Tip: Ochuťte si kávu špetkou koření, vsaďte na hořkou čokoládu s chilli nebo upečte závin s vůní skořice.

Je libo silný orgasmus? Pak si (ne)pochutnejte na těchto laskominách:

Slaďte medem

Ve staré Indii byl právě med magickou přísadou pro obřady týkající se lásky a milování.

Uvařte si chřest

Připravte tuto lahůdku třeba k večeři. Pochutnáte si, drahému zelené výhonky pomohou s erekcí a milostné dusno bude s vámi.

Podobné články

Srkejte ústřice

Pochyťte něco od proslulého milovníka. Casanova miloval stejně jako ženy i ústřice, které zřejmě měly souvislost s tím, že byl pokládán za božského milence.

Čtyřka pro zdravé spermie

Naordinujte partnerovi chutnou kúru formou avokáda, mandlí, citrusů a mrkve. Jeho spermie budou rychlejší, bude jich více a ještě k tomu budou mít normální, tedy zdravý tvar bez anomálií.

Chroupejte oříšky

Místo chipsů si k televizi vezměte misku oříšků. Obsahují zinek, který podporuje reprodukční systém.

Tohle si zakažte:

Tučná jídla, umělá sladidla, průmyslové cukrovinky, přemíru alkoholu a cigarety.

Zapomeňte na španělské mušky

Je zbytečné je kupovat. My jsme je vyzkoušeli na vlastní kůži a verdikt je více než jasný – nestojí za nic. Akorát vás rozpláče vědomí utracených peněz.

Ať už na sobě jakékoli afrodiziakální účinky pozorujete, věřte tomu, že tou nejdůležitější ingrediencí směřující ke spokojenému vztahu a milování je vzájemná komunikace. Bez ní to totiž nestojí za nic, a to i kdybyste do sebe s partnerem ládovali plnými hrstmi všechna afrodiziaka světa.

len

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.