Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Pro ni a pro něj: Potraviny, které násobí chtíč

Oceníte je nejen po letech ve vztahu, ale i jen tak, na zpestření milostného výkonu. Máme pro vás seznam potravin, které se vyplatí jíst, protože fungují jako přírodní viagra. Naservírujte je sobě i drahému. A jako bonus navíc se partnerovi vylepší i kvalita spermií, pokud tedy toužíte po miminku.
Vydáno: 19.03.2015
Jahody a čokoláda dělají s naší touhou divy
Jahody a čokoláda dělají s naší touhou divy Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ženy od pradávna hledaly omamné elixíry a životabudiče libida, aby si podmanily muže a vlákaly do osidel lásky válečné hrdiny a zámožné šlechtice. Proč se jim vlastně začalo říkat afrodiziaka? Za svůj název vděčí bohyni lásky a plodnosti Afroditě, jejíž krása byla proslulá po celém Řecku.

V dávných dobách ženy věřily v moc různých nápojů lásky vzbuzujících touhu a byly ochotny za jejich namíchání opravdu štědře zaplatit. Dnes to máme mnohem snadnější – postačí zajít do krámu, naservírovat sobě i milému níže uvedené potraviny a těšit se na úžasné milostné dobrodružství.

Čokoláda

Tato hříšně chutnající laskomina je zázrak sám o sobě. Nejenže nám přičarovává dobrou náladu, ale také stimuluje naše reprodukční orgány k akci. Hormony štěstí totiž dělají s naší touhou divy. Dopřejte si čokoládový dort s jahodami (co jahoda, o to výbušnější sex) a znásobte jejich síly v chutném gastronomickém spojení.

Tip: Pokud vám starosti kradou chuť na intimní dovádění, nechte se pobláznit bublinkami a přiťukněte si dobrým sektem.

 

Všestranný zázvor

Štiplavý kořen zázvoru si poradí s nachlazením, ale i s klesající touhou, a to díky tomu, že prokrvuje pohlavní orgány. Nemusíte pořád dokola vařit pouze zázvorový čaj, ale jistě si pochutnáte, když sáhnete po jeho nakládané variantě, která se podává jako doplněk k oblíbenému sushi. Mořské ryby a všelijaké potvůrky, z kterých se sushi často dělá, navíc představují cestu ke zdravým spermiím.

Koření

Dává jídlu skvělou chuť i vůni, rozmazluje naše chuťové pohárky a navíc vede k rozkoši. Pro dlouhé večery strávené milováním se proto doporučuje bazalka, máta, hřebíček, muškátový oříšek, chilli a skořice.

Tip: Ochuťte si kávu špetkou koření, vsaďte na hořkou čokoládu s chilli nebo upečte závin s vůní skořice.

 

Je libo silný orgasmus? Pak si (ne)pochutnejte na těchto laskominách:

Slaďte medem

 Ve staré Indii byl právě med magickou přísadou pro obřady týkající se lásky a milování.

Uvařte si chřest

Připravte tuto lahůdku třeba k večeři. Pochutnáte si, drahému zelené výhonky pomohou s erekcí a milostné dusno bude s vámi.

 

Srkejte ústřice

Pochyťte něco od proslulého milovníka. Casanova miloval stejně jako ženy i ústřice, které zřejmě měly souvislost s tím, že byl pokládán za božského milence.

Čtyřka pro zdravé spermie

Naordinujte partnerovi chutnou kúru formou avokáda, mandlí, citrusů a mrkve. Jeho spermie budou rychlejší, bude jich více a ještě k tomu budou mít normální, tedy zdravý tvar bez anomálií.

Chroupejte oříšky

Místo chipsů si k televizi vezměte misku oříšků. Obsahují zinek, který podporuje reprodukční systém.

Tohle si zakažte:

Tučná jídla, umělá sladidla, průmyslové cukrovinky, přemíru alkoholu a cigarety.

Zapomeňte na španělské mušky

Je zbytečné je kupovat. My jsme je vyzkoušeli na vlastní kůži a verdikt je více než jasný – nestojí za nic. Akorát vás rozpláče vědomí utracených peněz.

Ať už na sobě jakékoli afrodiziakální účinky pozorujete, věřte tomu, že tou nejdůležitější ingrediencí směřující ke spokojenému vztahu a milování je vzájemná komunikace. Bez ní to totiž nestojí za nic, a to i kdybyste do sebe s partnerem ládovali plnými hrstmi všechna afrodiziaka světa.

len

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama