Sex a vztahy

29. ledna 2017 14:00

Martina Čerňanská

Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější? Zeptali jsme se jich a dává to smysl

Traduje se, že lesbičky by v sexuální sféře neměnily vůbec nic . A proč taky?! Jsou totiž spokojené až na půdu. Nepotřebují nevěru, aby naplnily svůj milostný život, ony to hravě zvládly úplně jinak a lépe.

V čem tkví jejich klíč k harmonickému milování? A co jim můžou heterosexuální ženy závidět? Koukněte se na to společně s námi.

„Cítím se s Janou sexy, i když jsem nahá“

„Nemusím řešit, že moje prsa nejsou v mých čtyřiceti to, co bývala. Prostě my holky víme, že čas nikdo neokecá a že se nám prostě naše přednosti jednou trochu prověsí. Celulitidu, strie a další stresy, které moje kamarádky zažívají jenom proto, že se mají vysvléct před chlapem, vzal čert. Jedna před druhou neskrýváme vůbec nic, což v heterosexuálním svazku dost dobře nejde. Chlap chce vždycky tu s těmi největšími prsy a pidi zadkem. A co si budeme povídat, všechny modelky prostě nejsme,“ vysvětluje Radka lesbický pohled na nahotu a upozorňuje tím na časté komplexy heterosexuálních žen.

„Klitoris a bradavky mají konečně kompletní servis“

„Dřív, než jsem si konečně ujasnila, že jsem na ženy, jsem měla jisté techtle mechtle také s muži a řeknu vám, že moje bradavky s klitorisem nebyly zrovna dvakrát rozmazlovány. Mnohem častěji totiž vyžadoval orální uspokojení především ode mne. A když už začal jazykem mé poklady dráždit, tak jsem spíše než s blížícím se orgasmem měla tu čest s totálně nepříjemným pocitem tu a tam až hraničícím s bolestí. Jako lesbička se tohoto předimenzovaného mazlení bát nemusím. Tamara totiž moc dobře ví, jak dráždit bradavky a klitoris, aby mi její doteky spolehlivě spustily orgasmus,“ vysvětluje s úsměvem na rtech Denisa (36) a v očích jí spiklenecky jiskří.

„(Jen) o průniku to není“

„Klasický sexuální styk je fajn a s vibrátorem si ho s Darinou můžeme užít taky. V tom problém opravdu není. Muži jsou primárně orientováni na průnik s několika tempy nahoru a dolu a nevědí o světě. Zato lesbičky považuji za středobod vesmíru především ty hrátky okolo a experimentování. A zároveň moc dobře všichni víme, že ten nejčastější orgasmus, který ženy kdy potká, je právě ten klitoridální. A k tomu chlapa opravdu nepotřebujeme,“ vysvětluje Lucie (28).

Venušanky vědí, co chtějí

Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a něco na tom opravdu je. Dvě lesbičky, jakožto dvě Venušanky, si rozumí tělem i duší bez hromady kompromisů. „Lesbičky jsou spokojené nejenom v sexu, ale tato harmonie hraje významnou roli i ve vztahu jako takovém, mají k sobě pochopitelně mnohem blíž,“ popisuje hlavní princip lesbického štěstí odborník.

Heterosexuální páry dělí své činnosti a role na ty mužské a ženské. U lesbiček tato fádnost odpadá. Homosexuální partneři daleko víc fungují na principu vzájemné spolupráce, která začíná a končí brilantní komunikací. Žena s ženou rády poklábosí, kdežto muž s mužem ví, že není od věci spokojeně mlčet. A v tomto směru mají lesbičky i gayové prostě navrch.

Mohlo by vás také zajímat:

-lz-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.