Sex a vztahy

19. května 2018 06:00

Martina Čerňanská

Rande, kterým ho dostanete. Zkuste naše rady a bude z vás paf!

On je váš vysněný, vy snad už i zamilovaná a vždycky to první společné schůzce přepálíte, nebo to často nedopadne tak, jak byste si přála? Možná to chce vzít za lepší konec, aby už ten samotný začátek vaší romance stál za to.

Máme pro vás instantní recept, jak mužské pobláznit natotata! On však níže uvedené ingredience musí užívat denně!

Vytáhněte se s úsměvem

Nic na mužské nefunguje tolik, jako optimistka s úsměvem od ucha k uchu, která se nestydí od srdce zasmát. A to třeba i pěkně nahlas. Nemračte se, nestěžujte si před ním, jak vás všechno štve, že šéfka je totálně marná a kamarádka zase ulovila lepšího kandidáta na lásku než vy. Spolkněte všechny stížnosti světa a očarujte ho svým pozitivním já. Pokud se vám to podaří, máte skvělý náběh na to, aby byl ztracen. A právě o to vám jde!

Na půl tajemná, na půl přímá

Jasně, nemá cenu mu vysypat na hlavu celý váš život a prozradit mu veškeré události, co se prohnaly vašim soukromým vesmírem. Za prvé žena, co žvaní až moc, muže přestane bavit, protože ji nedokážou poslouchat příliš dlouho a za další začne tušit, že snad ani žádnou kamarádku nemáte. Mějte rozum, něco mu o sobě řekněte a klidně vyzobejte ty lepší životní perličky, ale neprozraďte mu vše. Ponechejte si dostatečný prostor, ať na své povídání můžete navázat zase někdy příště. Pěkně mu svůj život dávkujte a zkuste v něm vzbudit pocit, že i když jste mu toho řekla dost, tak vás rozhodně nemá přečtenou. Když do vás muž vidí jako do otevřené knihy je to vždycky problém. Nalistuje si totiž žádanou pasáž a zjistí si to, co potřebuje, aniž byste pochopila, že se brzy po té dá na úprk.

Co by ale každopádně měl vědět? Třeba to, že se vám líbí a že o něj máte zájem. Ale určitě mu nevyvolávejte ostošest, nevypisujte mu do textovky každou maličkost a držte si tak trochu jemný odstup. To na mužské funguje. Chcete vědět proč? Sice jim něco říká, že ho chcete, ale přitom ho vaše chování informuje o tom, že si z něj na zadek nesednete jen tak. A to v nich probudí potřebu lovit.

Sex: To je oč tu běží

Jste spolu na prvním rande, koukáte si do očí a s ním i s vámi cloumá mocný chtíč. On málem nazvedává stolík v kavárně a vy si v klíně užíváte nahromaděné vlhkosti, že byste rázem mohla začít provozovat bazén. Pokud to oba dva cítíte naprosto stejně, milostné završení vašeho rande vás může o to víc spojit. A v případě, že celý akt bude pro něj úžasný, tak vás bez telefonního čísla po ranním kuropění z postele nepustí. Samozřejmě ale po něm nemůžete žádat termín svatby a chovat se tak, že díky tomu jste už tak nějak automaticky ve vztahu a chodíte spolu.

Okouzlete ho

Třeba tím, že jste jako malá holka excelovala ve stavění hradů z písku, až se to k vám chodívali učit chlapci z širokého okolí. Prostě vytáhněte nějakou zajímavou historku z vašeho dětství, ať pozná kus vašeho hravého já. On vám s jiskrou v oku zase prozradí něco o sobě.

Ukažte se mu taková, jaká doopravdy jste!

Neobjednávejte si zeleninový salát ani nutně dietní rizoto, ale to, co vám chutná a objednala byste si to i bez ohledu na jeho přítomnost. On nechce vidět, že počítáte každou setinu kalorie, abyste i nadále zůstala štíhlounká. On vás chce poznat, tak si nehrajte na věčnou dietářku, když po večerech s klidem v duši vymetete ledničku. Co byste mu pak řekla, když by vás po týdnu společného bydlení přistihl při činu. Nemá cenu si hrát na něco, co není pravdou.

Nedělejte z komára velblouda. Nikdy!

Nenapsal vám hned, jak slíbil, zpozdil se, protože toho měl v práci mrak? Nedělejte ze sebe stíhačku a špionku v jednom. Výčitky jsou na pořadu dne až tehdy, kdy se situace opakuje. Pro jednou se přece až tak moc nestane. Neberte ten svět ani sebe příliš vážně. Pánové tyto přísné a příliš snadno vyvádějící ženy nemají příliš v lásce. A vy byste přece ráda, aby vás v ní měli, no ne?!

autor: LZ

Sdílejte článek
Štítky láska rada randění ingredience

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.