Sex a vztahy

30. října 2016 04:30

Martina Čerňanská

Sex bez emocí nebo s láskou? Takhle to mají čeští muži a ženy

Chtíč nám umí pořádně poplést hlavu a selský rozum je najednou fuč. Jste prostě v obležení hormonů a nic není důležitější.

Jsou ale k vydrápání se na sexuální vrchol potřebné city a stará dobrá láska? Nebo stačí když si ti dva, mezi kterými skáčou jiskry jedna za druhou, prostě sedli?

Láska je pastva pro duši, sex zase pro tělo

„Proto abych si pořádně zalumpačil tak, jak se patří a jak to mám rád, prostě nepotřebuji objekt mé touhy (čtěte tu dotyčnou ženu) milovat. Navíc po letech zkušeností vím, že si sex, co má skutečně grády, nejvíc užiju bez návaznosti na city. Já kopu za sex bez emocí a bez lásky. Když má moje milenka pevný trojky a dlouhou blond kštici, je mi to jedno. Moje druhé já mi totiž vypne uvažování, svět přestane existovat a všechno se soustředí tam dole, do mého soukromého vesmíru,“ říká jasně a bez okolků Filip (34).

Nízká investice, maximum zážitků

„Pokud chlap do vztahu se ženou začne montovat city, je to vždycky průser jak pro něj samotného, tak i pro jeho peněženku. Kolikrát jsem takto naletěl a po láskyplném vystřízlivění jsem zůstal sám a bez peněz. Proto volím kontakt se ženami pouze a jenom na sexuální bázi. Mám dvě milenky, které střídám, abych se do nich popřípadě nezamiloval a jinak si žiju podle slov druhých sice dobrodružně, ale jako poustevník. Nemusím našlapovat na špičky, nechat se vydírat sexem kvůli pohozeným spodkům, prostě si jdu pro sex, dostanu ho a pak razím spokojeně do baru,“ líčí své rituály Radim (36), co nám tvrdí, že už na lásku nehraje.

S láskou jde všechno tak nějak líp

„Spát se ženou jenom tak, bez emocí je k ničemu. Později pochopíte, že je to sice rozkošná činnost, ale prázdná. Je vám pak úplně jedno, jestli máte blonďatou Ninu, zrzavou Lucii, nebo černovlásku Petru. Jedna vám přijde jako druhá, a ta první jako čtvrtá. Já jsem ve svých čtyřiceti letech dospěl k závěru, že musím mít v sexu něco víc, než jen trochu té přitažlivosti a testosteronové potřeby, která už není tak silná jako jindy. Chci s tou ženskou nejenom souložit, ale navíc ji i milovat.“ Dalibor (40)

Láska je nedostatkové zboží a trocha toho sexu na mě čeká v Dubaji

„Hledat chlapa na celý život se mi prozatím jak si nepoštěstilo a mnohdy si říkám, zda ho vůbec se svým zběsilým tempem mám možnost najít. Pořád jsem v oblacích, pár dní doma v SAE a pak klidně na tři dny v Číně a mnohdy týden někde nad Karibikem. Jako letuška toho poznám a uvidím až až, ale na lásku mi prostor nezbývá. Proto mám v Dubaji milence, kde pobývám asi nejčastěji. Možná jsem v tomto na půl chlap,“ tvrdí s nadsázkou Sandra (28).

Neumím spát s mužem, když mě k němu nepojí emoce

„Sdílet své tělo s chlapem, kterého nemiluju, se pro mě rovná nerozum a vlastně tak trochu i prostituce. To bych pak musela mít ještě chlapa zvlášť pro lásku a takhle to nechci. Vdala jsem se za svého Tomáše a k sobě nás pojí obojí.“ Naďa (33).

Mám milence a přitom se budu za týden vdávat

„ Sex a láska jsou dva naprosto odlišné světy. Něco jako oheň a voda. Erotično symbolizuje plápolající pochodeň a lásku zase vodní živel. Sex s láskou není takový jako bez ní, myslím si dokonce, že ji hasí. Alespoň já neumím milovat srdcem a pak se ještě drahému naservírovat jako vášnivá milenka. Je ale fakt, že mé milostné choutky jsou krapet nevšední. A nechci se svému nastávajícími ukazovat v tomto chlípném světle,“ svěřuje se Tamara (31) se svými hříšnými pohnutkami, i když ji na prsteníček přibude co nevidět snubák.

-lz-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.