Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

SEX na pláži: Naše představy & realita

Upřímně, co si budeme povídat, žádná z žen neodolá představě romantického večera na pláži ve dvou za šplouchání vln – samozřejmě v lepším případě ještě při západu slunce.
Vydáno: 17.07.2015
Sex v přírodě
Sex v přírodě
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Milování za zvuku vln a překřikujících se racků, peroucích se o nějakou tu rybku... Tahhle vypadá snad největší kýč, co existuje. Alespoň v romantických filmech, u kterých my, ženy, zamáčkneme často slzu.

Zeptejte se někoho, kdo už si tuto filmovou scénu zkoušel naživo. Jsme si téměř 100% jisti, že opakovat už ji nebude. A důvod? Odpověď je celkem jasná: očekávání je opravdu na míle vzdálené od skutečnosti. Zde jsou některá srovnání představ & reality:

1. Vaše představa: Liduprázdná pláž, malinký výběžek mezi skalami s bělostným pískem a blankytně modrou vodou

Realita: I když budete hodně dlouho hledat a vydáte se na výlet půjčeným autem nebo na skútru (co bychom pro ten pocit naplnění neudělali), váš pokus s velkou pravděpodobností skončí neúspěšně. Všechny pláže jsou dnes ve dne přeplněné a ani v nočních hodinách si nemůžete být jisti, že jste tam sami. Navíc, víte, kolik milenců má podobný nápad jako vy?

Pláž u vesnice Matana na ostrově Kadavu Foto:

 

2. Vaše představa: Úžasná záležitost plná něhy – sex ve vodě

Realita: Sex ve vodě ale nemusí být vždy příjemný. I když si myslíte, že vaše propojená těla zmítající se rozkoší nikdo z pláže nevidí, určitě se najde alespoň jeden šmírák, který vás pozoruje z pláže dalekohledem – konečně se po celém dni dočkal. A to není vše, ve skutečnosti ani v moři nejste sami, společnost vám dělá poměrně veliké množství mořských řas a živočichů, nemluvě o tom, že je moře plné odpadků.

Adrien Brody s přítelkyní Lara Leito na Hawai... Sex on the beach Foto:

 

3. Vaše představa: Vášnivě z vás strhá plavky a odhodí je v dál, stejně jako ve vaší oblíbené filmové scéně

Realita: První, co zřejmě muž udělá, je, že rozváže tkaničky od podprsenky, které máte zavázané za krkem. Co to znamená? Že vám v pase bude viset tkanička s plácajícími se trojúhelníčky látky, které vám ještě před chvílí zakrývaly prsa. On se je bude snažit nenápadně sundat. Ale co když se udělá uzlík a nastane taková malinko trapná situace? Nemluvě o tom, že pokud vám plavky nestihly uschnout a jsou stále mokré, jde to o dost hůř.

 

4. Vaše představa: Mazlení se v pohodlí na dece

Realita: Válení se přímo v písku jste zavrhli hned, na dece to bude určitě příjemnější, ale nic to neřeší. Písek je mrcha a vleze všude, takže kromě toho, že ho máte v rozkroku, lehce se vám při milování dostane i do pochvy – nepříjemná situace! A další nenaplněné očekávání: Nějak nám to drhne, vážení!

Co byste měli zažít?
Co byste měli zažít?

 

5. Vaše představa: Dlouhá předehra a následně vášnivé živočišné milování

Realita: Zapomeňte! Písek rozhodně nenahradí měkkou a pohodlnou matraci, a i když pomineme to, že ho máte prakticky všude, milování rozhodně nebude uvolněné. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv polohu, s velkou pravděpodobností budete nemotorní, těžkopádní, prostě jako hrom do police. Také se vám může lehce stát, že se pod dekou objeví i nějaký ten kamínek a to pak může dost bolet – ať už na něm klečíte, nebo ležíte. Takže na vášeň, souznění a společné vyvrcholení můžete opět zapomenout. Spíše se tahle situace projeví na partnerově erekci!

Sex v přírodě
Sex v přírodě

 

6. Vaše představa: Pokračování intimností v útulném přímořském hotýlku s klimatizací

Realita: Po této vyčerpávající snaze, která většinou končí bez úspěchu a často i partnerskou roztržkou, se vrátíte do hotelu tak vyřízení a znechucení, že si raději dáte důkladnou sprchu a svalíte se do postele.

V posteli. Spolu, ale zvlášť...
Autor: Thinkstock V posteli. Spolu, ale zvlášť...

 

Tak kolik z vás má ještě o letošní dovolené chuť vyzkoušet Sex on the beach?

 

Možná bude lepší, když si zajdete do místní romantické restaurace, dáte si pár skleniček koktejlu Sex on the beach, projdete se po pláži při západu slunce v romantickém objetí a pak si to nažhaveni namíříte rovnou do svého pětihvězdičkového hotelu s „klimoškou“ a zažijete úžasný sex, na který budete dlouhá léta vzpomínat :-)

Stačí jen vědět, jak na to
Stačí jen vědět, jak na to
Reklama