zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sex za peníze: Za co si pánové rádi připlatí?

Chcete vědět, na kolik muže přijde taková noc s luxusní prostitutkou?
Autor: Thinkstock Chcete vědět, na kolik muže přijde taková noc s luxusní prostitutkou?
anna kopečková , Vydáno: 02.05.2015
Pánové mají rádi sex, o tom není pochyb. Řada z nich brousí po internetu, ale najdou se i tací, kteří za sex jsou ochotni zaplatit. Za co nejčastěji utrácejí a jaké praktiky jsou nejoblíbenější? Zeptali jsme se na to ženy, která je v tomto oboru jako doma – luxusní prostitutky Diany (27).

reklama

Diano, jaká sorta mužů využívá vašich služeb?

Vzhledem k tomu, že se zaměřuji na movitou klientelu, jsou to majitelé firem, investoři a podnikatelé, zkrátka muži, kteří mají moc. A abych řekla pravdu, tohle je na mé práci opravdu lákavé. Scházím se s muži, kteří mají mnoho kvalit, jsou inteligentní, vtipní, pozorní a někteří mají i nějakou tu úchylku, mnohdy spojenou s fetišem.

Nejhorší na tom všem je, že jsem jejich přítomností zhýčkaná natolik, že pro mě obyčejní muži nepředstavují lákadlo. Jsou v porovnání s mými klienty šedí, nudní a nevýrazní. Žádné vzrušení, žádná zábava a taky žádné pořádné peníze!

 

Po jakých milostných praktikách je nejvyšší poptávka?

Mí klienti jsou v důsledku nabitého pracovního programu odtrženi od rodin, a proto si chtějí ze začátku povídat a cítit svůdnou přítomnost ženy. Po příjemné masáži a sklence archivního vína přichází řada na moji náplň práce. Opět vede klasika v podobně standardní soulože, orálního a análního sexu. Na kvalitní anální sex si klienta připravím za pomoci rimmingu (stimulace konečníku), cílím na prostatu, na kterou ženy mnohdy zapomínají. (Ano, pánové, i ti na úrovni, si občas postěžují).

Jednou jsem měla dokonce klienta, co se chtěl jenom mazlit. Byla jsem jeho přáním vyloženě zaskočena, ale nenamítala jsem. Vydělat si tím, že ležíte v posteli, je přece ta nejpříjemnější činnost.

Ale abych se vrátila k tématu. Sex za peníze je neskutečně pestrý. Ne jako ten partnerský. V rámci mých služeb je dále oblíbený pissing, role submisivní nebo dominantní milenky, možnost skupinového sexu, lesbi show, ale často se také setkám s přáním, kdy si klient přeje stát se voyerem a přihlížet sexu, při kterém si to rozdávám s jiným mužem. Jednou dokonce padla volba na klientova osobního řidiče.

 

Jak vypadá váš pracovní šatník?

Klienty přijímám v soukromí svého bytu a tyto prostory mám vyhrazeny výhradně pro práci. V ložnici mám velkou skříň, kde natrefíte na pestrou škálu modelů, střihů a barev. Samozřejmě nesmějí chybět podvazky, kozačky na jehlách, boty na platformě, latexové šaty, punčochy, ale i něžné soupravy, kdy pánové chtějí, abych si zahrála na copatou školačku.

Kolik si účtujete za noc? A máte nějaký zážitek, na který ráda vzpomínáte?

Čekala jsem, kdy tato otázka padne. (smích) Vzhledem k tomu, že s klientem zůstávám většinou přes celou noc, účtuji si cca 25 000–30 000 Kč. Finální cena se však odvíjí podle žádaných praktik.

Nejraději vzpomínám na exotický pobyt na Kubě, kam jsem doprovázela svého oblíbeného zákazníka, který odtud dováží do Evropy prémiové doutníky a luxusní kubánský rum. Přivezla jsem si nejen hromadu zážitků, ale i pořádný balík peněz. Komu se poštěstí užívat si v Karibiku a ještě za to dostat zaplaceno?!

7 důvodů, proč třicátníci podvádějí své ženy

Zjištění, že je vám partner nevěrný, převrátí život vzhůru nohama. Podvedený člověk se cítí, jako by mu druhý vrazil kudlu přímo do srdce, a přemýšlí, zda má vztah ukončit hned, nebo jestli to dokáže nějak překonat. Záleží na každém jednotlivci, jak se s nevěrou dokáže vypořádat, vždy je však lepší jí předcházet.

Neexistuje žádný ověřený recept, jak lze podvádění zabránit. Pokud jeden z partnerů bude chtít svého druha podvést, udělá to, i kdybyste se na hlavu stavěli. Podle psychologů ale existuje řada důvodů či situací, které riziko nevěry zvyšují. Pojďme se podívat, jaké důvody nejčastěji mají muži po třicítce.

Krize identity

Krize identity

Asi každý zná krizi středního věku, ale ona krize může přijít v každém věku, nezáleží na tom, jestli je člověku dvacet nebo šedesát. Termín znamená pouze to, že někdo hledá nový smysl svého života nebo nějaké vzrušení, které ho vytrhne z šedi každodenních dnů.

 

Vidíte-li na svém muže příznaky počínající krize, zaveďte s ním na toto téma řeč a promluvte si o tom, co vlastně hledá a jak to udělat, abyste byla součástí jeho nové cesty i vy. Řekněte mu, že víte, že se mění a vyvíjí, a že chcete být jeho součástí. Podělte se o své sny, touhy i nové cíle, zkuste vymyslet něco nového, co byste mohli dělat dohromady. Nebo se překonejte a zapojte se nějakým způsobem do věcí, které chce dělat on.

 

Jak jste na tom s muži v soukromí?

Asi vás nepřekvapí, že jsem single. Jsem natolik přesycena mužskou přítomností a sexem, že v soukromí o tyto atributy nestojím. Možná až pověsím svoji kariéru na hřebík, se v tomto směru něco změní. Zatím to ale nemám v plánu.

Jak jste se k vaší profesi dostala? Doprovázíte muže do společnosti?

Byla jsem majitelkou striptýzového klubu a začaly se mi rojit nabídky od VIP klientů podniku. Dlouho dobu jsem to zvažovala, a pak jsem prodala klub a pustila se na sólo dráhu luxusní prostitutky.

Tu a tam se účastním společenských akcí jako doprovod, což si opravdu užívám. Ovládám čtyři světové jazyky, vystupování na veřejnosti mi nedělá problém, tudíž klienti si ani v této oblasti rozhodně nemohou stěžovat. Navýším jejich kredit v očích druhých a večer jim pomohu od sexuálního napětí.

len

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama