Sex za peníze: Za co si pánové rádi připlatí?

Pánové mají rádi sex, o tom není pochyb. Řada z nich brousí po internetu, ale najdou se i tací, kteří za sex jsou ochotni zaplatit. Za co nejčastěji utrácejí a jaké praktiky jsou nejoblíbenější? Zeptali jsme se na to ženy, která je v tomto oboru jako doma – luxusní prostitutky Diany (27).

Diano, jaká sorta mužů využívá vašich služeb?

Vzhledem k tomu, že se zaměřuji na movitou klientelu, jsou to majitelé firem, investoři a podnikatelé, zkrátka muži, kteří mají moc. A abych řekla pravdu, tohle je na mé práci opravdu lákavé. Scházím se s muži, kteří mají mnoho kvalit, jsou inteligentní, vtipní, pozorní a někteří mají i nějakou tu úchylku, mnohdy spojenou s fetišem.

Nejhorší na tom všem je, že jsem jejich přítomností zhýčkaná natolik, že pro mě obyčejní muži nepředstavují lákadlo. Jsou v porovnání s mými klienty šedí, nudní a nevýrazní. Žádné vzrušení, žádná zábava a taky žádné pořádné peníze!

Po jakých milostných praktikách je nejvyšší poptávka?

Mí klienti jsou v důsledku nabitého pracovního programu odtrženi od rodin, a proto si chtějí ze začátku povídat a cítit svůdnou přítomnost ženy. Po příjemné masáži a sklence archivního vína přichází řada na moji náplň práce. Opět vede klasika v podobně standardní soulože, orálního a análního sexu. Na kvalitní anální sex si klienta připravím za pomoci rimmingu (stimulace konečníku), cílím na prostatu, na kterou ženy mnohdy zapomínají. (Ano, pánové, i ti na úrovni, si občas postěžují).

Jednou jsem měla dokonce klienta, co se chtěl jenom mazlit. Byla jsem jeho přáním vyloženě zaskočena, ale nenamítala jsem. Vydělat si tím, že ležíte v posteli, je přece ta nejpříjemnější činnost.

Ale abych se vrátila k tématu. Sex za peníze je neskutečně pestrý. Ne jako ten partnerský. V rámci mých služeb je dále oblíbený pissing, role submisivní nebo dominantní milenky, možnost skupinového sexu, lesbi show, ale často se také setkám s přáním, kdy si klient přeje stát se voyerem a přihlížet sexu, při kterém si to rozdávám s jiným mužem. Jednou dokonce padla volba na klientova osobního řidiče.

Jak vypadá váš pracovní šatník?

Klienty přijímám v soukromí svého bytu a tyto prostory mám vyhrazeny výhradně pro práci. V ložnici mám velkou skříň, kde natrefíte na pestrou škálu modelů, střihů a barev. Samozřejmě nesmějí chybět podvazky, kozačky na jehlách, boty na platformě, latexové šaty, punčochy, ale i něžné soupravy, kdy pánové chtějí, abych si zahrála na copatou školačku.

Kolik si účtujete za noc? A máte nějaký zážitek, na který ráda vzpomínáte?

Čekala jsem, kdy tato otázka padne. (smích) Vzhledem k tomu, že s klientem zůstávám většinou přes celou noc, účtuji si cca 25 000–30 000 Kč. Finální cena se však odvíjí podle žádaných praktik.

Nejraději vzpomínám na exotický pobyt na Kubě, kam jsem doprovázela svého oblíbeného zákazníka, který odtud dováží do Evropy prémiové doutníky a luxusní kubánský rum. Přivezla jsem si nejen hromadu zážitků, ale i pořádný balík peněz. Komu se poštěstí užívat si v Karibiku a ještě za to dostat zaplaceno?!

Jak jste na tom s muži v soukromí?

Asi vás nepřekvapí, že jsem single. Jsem natolik přesycena mužskou přítomností a sexem, že v soukromí o tyto atributy nestojím. Možná až pověsím svoji kariéru na hřebík, se v tomto směru něco změní. Zatím to ale nemám v plánu.

Jak jste se k vaší profesi dostala? Doprovázíte muže do společnosti?

Byla jsem majitelkou striptýzového klubu a začaly se mi rojit nabídky od VIP klientů podniku. Dlouho dobu jsem to zvažovala, a pak jsem prodala klub a pustila se na sólo dráhu luxusní prostitutky.

Tu a tam se účastním společenských akcí jako doprovod, což si opravdu užívám. Ovládám čtyři světové jazyky, vystupování na veřejnosti mi nedělá problém, tudíž klienti si ani v této oblasti rozhodně nemohou stěžovat. Navýším jejich kredit v očích druhých a večer jim pomohu od sexuálního napětí.

len

Sdílejte článek
Štítky peníze Evropa Kuba sex Karibik

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.