Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Seznam hloupostí, kvůli kterým se ode dneška už nehádejte

1/5: Chrápeš jako cirkulárka
Seznam hloupostí, kvůli kterým se ode dneška už nehádejte chrápání

Nešťastné chrápání deptá mnoho domácností. Aby ne, když se ráno probudíte s nateklými víčky a bez pocitu zaslouženého odpočinku, protože partner celou noc chrápal jako kotoučová pila. Už už jste usínala, propadala se do blažených hlubin spánku – a tu jste zaslechla zvuk, jako když dřevorubci kácejí stromy. Štěkat na sebe celé následující ráno opravdu nepomáhá. No řekněte, vyřeší to něco? Pomůže úprava životního režimu a zejména stravy, případně konzultace s odborníkem.

2/5: Kolikáté máš pivo?
Seznam hloupostí, kvůli kterým se ode dneška už nehádejte pivo

Teď samozřejmě nemluvíme o soužití s alkoholikem, ale s běžným chlapíkem – který se čas od času něčeho ostřejšího s radostí napije, jak už to tak běžní chlapíci dělávají. Pokud se ocitneme s legitimním partnerem ve společnosti, je dobré nepočítat s tím, že by snad zůstal celý večer u sodovky. Možná si objedná pivo, možná se to nezastaví u jednoho a před partnerem přistane i druhé. Večer je dlouhý. Zvyšovat hlas a nechtěně bavit okolí obviněními typu: "Takže zase už nasáváš? Máš už třetí, víš, jak zas dopadneš?" nedoporučujeme.

3/5: Nevynesený odpadkový koš
Seznam hloupostí, kvůli kterým se ode dneška už nehádejte koš

Odpadkový koš, který přetéká, to je obvyklá domácí nášlapná mina – a vzápětí přichází výbuch v podobě dramatické hádky. Manželka křičí: "S ničím mi nepomůžeš, copak nevidíš, kolik mám práce? Vařím, dělám s klukem úkoly, druhého přebaluju, to opravdu nemůžeš aspoň vynést koš?" Manžel volá: "Celý den jsi doma s dětmi, já dřu v práci, aby se rodina měla dobře, to si doopravdy nedokážeš tu práci líp zorganizovat?" A hádka je na světě. Nebylo by jednodušší říci: "Moc by mi pomohlo, kdybys vynesl koš?"

4/5: Psí chlupy všude, i v polévce
Seznam hloupostí, kvůli kterým se ode dneška už nehádejte chlupy

Ano, podle průzkumů je právě toto častým důvodem hádek, spolu s chlupy a vlasy v umyvadle. Možná se pousmějete, vskutku to zní směšně, ale ruku na srdce: Kdo se nikdy nepohádal kvůli tomu, že se brodí v psích chlupech? Taková hádka obvykle dostává další směr: "Nejde jenom o chlupy! Věčně je tady děsnej nepořádek!" A už jste takzvaně v sobě. A kvůli čemu? Ten důvod je přece směšný.

5/5: Už mě nemiluješ
Seznam hloupostí, kvůli kterým se ode dneška už nehádejte miluješ me

Oblíbené obvinění směrem od žen k mužům. Přitom se tak těžko dokazuje. Většina mužů ta dvě slůvka říká zřídkakdy. Není strategické si je vynucovat a už vůbec není rozumné při tom ječet: "Už mě nemiluješ, nikdy mi nic hezkého neřekneš, nemáš na mě čas, pořád jsi v práci, jsem sama, samotinká..." Raději zadržte. Vyčítat manželovi, že je v práci, je dětinské. Byla byste raději, kdyby o zaměstnání přišel? Nehleďte tolik na slova a všímejte si činů.

-em-

Reklama