Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Sny o sexu: Víte, co opravdu znamenají?

Vaše erotické sny nemají nic společného s vaším sexuálním životem, ale můžou vám toho hodně říci o vašem životě.
Vydáno: 02.01.2017
Sex s kamarádem? S kolegou?
Autor: google.com Sex s kamarádem? S kolegou?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Věděli jste, že osm procent všech snů, které se nám zdají, jsou sny o sexu? Možná se to nezdá nijak moc, ale když si uvědomíte, že prosníme asi dvě hodiny z celé noci, tak je to celých 58,4 hodin ročně, kdy se ve snu proháníme (a zdaleka nejen proháníme) úplně nazí. 

Určitě se i vám už zdál nějaký divoký sen plný sexu, kdy jste se probudili a byli nejspíš poněkud v rozpacích. Co to má znamenat? Než začnete uvažovat o možných důvodech, měli byste vědět, že vaše sexuální sny nemají vůbec nic společného s vaším skutečným sexuálním životem. Alespoň to tvrdí americký psycholog a odborník na sny Ian Wallace, autor knihy Kompletní výklad snů od A do Z: Buďte svým expertem na sny.

Tady je jeho vysvětlení, co některé z vašich lechtivých snů opravdu znamenají:

Podvádíte ve snu svého manžela (přítele)

Takový sen zpravidla ukazuje na skrytý nedostatek důvěry, ovšem ne ve vašem manželství. Znamená to, že ten, komu se sen zdá, začíná trochu ztrácet půdu pod nohama. Připadá si méně přitažlivý a není tak sebejistý jako dřív. Může to být proto, že v práci smetli ze stolu váš projekt, nebo třeba proto, že vaše dosud zcela soběstačná maminka teď volá každou hodinu, že něco potřebuje. Podle psychologa je to znamení, že příliš hledáte uznání ostatních.

Sex s osobou bez obličeje

Obličej znamená totožnost, takže pokud váš sexuální partner ve snu nemá obličej, znamená to, že vás něco ve vašem životě ohrožuje, ale zatím jste neobjevili, co to je. Jinými slovy je to taková výzva, abyste se pořádně podívali, co vás v životě brzdí, a něco s tím rychle udělali.

Sex s kamarádem

Může to znít divně, ale takovéhle sny mívají lidé, kteří bezmezně obdivují své přátele. Líbí se jim, jak se chovají, oblékají, mluví, jaké věci si kupují… Takže vlastně nic hrozného. Pokud ovšem takto neobdivujete manžela své nejlepší kamarádky.

Máte orgasmus

Pokud ve snu cítíte, že máte orgasmus, pravděpodobně to je proto, že ho téměř zažíváte i fyzicky, jak tvrdí studie. A nestává se to jen mužům. I ženské pohlavní orgány během spánku procházejí změnami. Zejména v REM fázi může docházet k sexuálnímu vzrušení. A když právě v této fázi máte ještě nějaký erotický sen, máte zaděláno na docela slušný zážitek.

ThinkstockPhotos-480072031 Foto:

Sex s kolegou, kterého nesnášíte

Tady půjde nejspíš o závist. Váš kolega má talent, v práci je jednička, všichni ho chválí a vás nejspíš štve, že mu to všechno tak dobře vychází a vám ne.

Sex s osobou stejného pohlaví

Ve svém těle se nejspíš cítíte velmi příjemně, a pokud jde o životní hodnoty, morálku a přesvědčení, jste velmi tolerantní. Ale to není všechno. Takový sen může být i odrazem dobrodružnější povahy, která se ve vás skrývá.

thelma-louise Foto:

Sex s Bradem Pittem

Nebo Georgem Clooneym, Bradleym Cooperem… domyslete si klidně, koho chcete. Kromě toho, že možná jen sníte o nějakém sexuálním románku s celebritou, tenhle druh snu naznačuje, že jste v něčem opravdu dobří – děláte skvěle svou práci, skvěle se staráte o děti, dokážete uběhnout maraton… Jen tak dál. A klidně si užívejte dál i sex s Bradem, Bradleym, Georgem… Když to bude jen ve snu.

 

 
Článek je zařazen v: sny o sexu, erotické sny, sexuální sny
Reklama