Sex a vztahy

26. prosince 2016 07:30

Anna Kopečková

Sváteční sex: Tipy, jak si ho maximálně užít

Sváteční sex: Tipy, jak si ho maximálně užít

Využijte sváteční pohodu a uvolněnou atmosféru a nadělte si pořádně pikantní zážitek. Byl by hřích nevyužít tuto uvolněnou atmosféru pro vášnivé hrátky. Máme pro vás lechtivou sváteční inspiraci, která vás chytne víc, než dokola opakující se pohádky.

Dejte si vzrušující rychlovku

O Vánocích je rodina hezky pohromadě, často včetně prarodičů. To není úplně ideální čas na nějaké skotačení v posteli jen ve dvou. Ale na druhou stranu, není sex v posteli trochu jednotvárný? Využijte téhle situace. Vzájemnou blízkost si můžete nadělit i na jiných místech, kde to bude mnohem víc vzrušující. Co třeba sprcha, komora nebo jiné místečko, kam se můžete alespoń na chvilku zavřít?

Hrajte si s ním jako kočka s myší

Připravte partnerovi pořádně intenzivní předehru. Na pomoc si vemte šátek a zakryjte milému možnost výhledu. Dotýkejte se ho na místech, při kterých vrní blahem. Pokud jste hodně odvážná, navlhčeným prstem vnikněte do análního otvoru a dopřejte mu to, co se jen tak každému nepoštěstí. Tímto krokem si partnera nejen nakloníte na svoji stranu, ale navíc uděláte mnohé pro jeho zdraví. Takováto vnější stimulace prostaty totiž působí jako prevence proti rakovině, ale to ještě není všechno – za toto dráždění si vykoledujete ještě pevnější erekci, která vám snese bleskový orgasmus.

„Adéla mi zavázala oči a já jsem byl po celou dobu předehry jako na trní, protože jsem neměl pod kontrolou to, co se právě chystá udělat. Úplně mě ale dostala tím, když můj penis spolkla na jeden zátah a sobecky si zacválala pro orgasmus, aniž by mi sundala kravatu a já se mohl dívat na její kypré trojky. Snažil jsem se vydržet co nejdéle, ale ať jsem se snažil sebevíc, udělal jsem se za chvilku jako puberťák.“ (Martin, 39 let)

Chroupejte cukroví a spláchněte ho svařákem

Vanilka, hřebíček, ale i jiné zimní koření si báječně rozumí s milostným vzrušením. Takže, pokud jste si chtěla třeba vanilkové rohlíčky odepřít ze strachu, abyste nepřibrala, vykašlete se na to. Vanilka je přírodní afrodiziakum, takže je tou nejlepší investicí pro následnou noc plnou vášně.

Zkuste sex ve tmě

Zhasněte lampičku, zatáhněte rolety a začněte se líbat. Říkáte si, proč vás lákáme k něčemu, co je podle odborníků nemyslitelné a už vůbec ne dost sexy? Samozřejmě, milování za denního světla má taky své výhody – ve tmě sice nic neuvidíte, ale o to víc si můžete vyhrát s fantazií. Neříkejte, že jste si tu a tam nepředstavovala, jaké by to bylo střihnout si rychlovku třeba se svým šéfem nebo se snoubencem vaší ne zrovna oblíbené kolegyně. Naše myšlenky nepodléhají cenzuře, takže je jen na vás, kdo s vámi stráví vášnivou chvilku ve vaší ložnici.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.